24 stycznia 2013, 21:22:07 - euzi
Piąty gol Adriana Mierzejewskiego w Pucharze Turcji

Adrian Mierzejewski strzelił gola dla Trabzonsporu w meczu 4. kolejki grupy B Ziraat Türkiye Kupası przeciwko Mersin İdman Yurdu SK. Jego drużyna wygrała 3-0 (2-0) i na dwa mecze przed końcem fazy grupowej potrzebuje już tylko jednego punktu, aby awansować do półfinałów. Reprezentant Polski zaliczył swoje piąte trafienie w piątym meczu obecnej edycji pucharu. Ponadto Polak z czterema bramkami na koncie zdobytymi w trzech meczach jest najlepszym strzelcem fazy grupowej.

24 stycznia 2013, 19:30 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 3-0 Mersin İdman Yurdu SK
Adrian Mierzejewski 5, Róbert Vittek 43, Halil Altıntop 85

żółte kartki: Marek Čech, Olcan Adın - Can Erdem.

sędziował: Özgüç Türkalp.

Mierzejewski grał do 61. minuty, a zmienił go Soner Aydoğdu. Poza składem gości znalazł się natomiast wystawiony na listę transferową Marcin Robak.

Tabela grupy B:

1. Trabzonspor Kulübü           4  12  10- 2
2. Antalyaspor Kulübü           4   6   9- 5
3. Eskişehirspor Kulübü         4   6   5- 5
4. Mersin İdman Yurdu SK        4   0   1-13

Lenin - 24 stycznia 2013, 21:33:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a dlaczego można sobie kliknąć w nazwisko Vittka albo Altintopa a Mierzejewskiego już nie ? czyżbyście nie mieli żadnych informacji o nim w bazie danych ?

zxch - 24 stycznia 2013, 21:33:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra forma przed Irlandią

Lenin - 24 stycznia 2013, 21:34:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a przepraszam - nie zauważyłem że jest wyżej

Ketald - 24 stycznia 2013, 21:34:24 - *.108.97.19
Lenin, na początku masz oznaczonego, po co mieli dwa razy dawać odnośnik? Trochę więcej rozumu...

Lenin - 24 stycznia 2013, 21:36:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ketald - przecież sprostowałem - czytać nie umiesz ?

Royberpaka - 24 stycznia 2013, 21:37:02 - *.215.196.135-internet.zabrze.debacom.pl
aleś ty chłopcze głupiutki...a kliknij że no w nazwisko Mierzejewskiego pod tytułem!!!

Lenin - 24 stycznia 2013, 21:38:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wystarczy przeoczyć i zaraz chamskie komentarze o braku rozumu albo głupocie - a to Polska właśnie - coraz mniejszą przyjemność sprawia mi czytanie komentarzy

Mputu - 24 stycznia 2013, 21:39:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurdę wyrabia się ten Mierzejewski w tej Turcji coraz bardziej. Powodzenia Adrian oby z pożytkiem dla kadry

Jędruś - 24 stycznia 2013, 21:45:03 - *.adsl.inetia.pl
Marcinas Robakas, come back do Widzewa!

@Lenin - 24 stycznia 2013, 21:49:07 - *.opera-mini.net (*.41.168.43)
Ketald odpisał 7 sekund po Twoim sprostowaniu, toteż nie miał szansy go zobaczyć
Co do Adriana, to rozkręca nam się chłopak. Oby.tak dalej!

barton - 24 stycznia 2013, 21:49:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oglądałem meczyk na żywo w internecie, brameczka piękna z woleja a ponadto zaliczył asyste przy drugim trafieniu dla Trabzonspor. A co do Marcina Robaka to z tego co wiem rozwiązał kontrakt, więc nie jest już piłkarzem Mersin więc tym bardziej nie jest na jej liście transferowej ; )

Dark - 24 stycznia 2013, 21:55:58 - *.dynamic.chello.pl
Spokojnie Lenin. Mylenie się jest rzeczą ludzką. A Mierzejewski w tych rozgrywkach szaleje. Tylko zagrali u siebie z najsłabszym zespole w grupie, więc leciutko umniejsza wyczyn.

lm - 24 stycznia 2013, 22:29:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl