26 stycznia 2013, 21:42:29 - euzi
Bramka Mikołaja Lebedyńskiego

Mikołaj Lebedyński zaliczył trafienie dla Roda JC Kerkrade w trzecim meczu z rzędu. Tym razem Polak pokonał bramkarza ADO Den Haag, a jego drużyna w meczu 20. kolejki holenderskiej Eredivisie zremisowała na wyjeździe 2-2 (1-1). To trzeci gol polskiego napastnika w tym sezonie.

26 stycznia 2013, 19:45 - Haga (Kyocera Stadion)
HFC ADO Den Haag 2-2 Roda JC Kerkrade
Mike van Duinen 14, Danny Holla 78 (k) - Mikołaj Lebedyński 45, Mark-Jan Fledderus 88

żółte kartki: Vito Wormgoor - Mitchell Donald, Filip Kurto, Krisztián Németh.
czerwone kartki: Vito Wormgoor (87. minuta, za zagranie ręką) - Sanharib Malki (49. minuta, za faul).

sędziował: Eric Braamhaar.
widzów: 11 000.

W 88. minucie Mark-Jan Fledderus (Roda JC) nie wykorzystał rzutu karnego (Gino Coutinho obronił).

Lebedyńskiego w 77. minucie zastąpił Krisztián Németh, a Filip Kurto rozegrał całe spotkanie. Na ławce rezerwowych usiadł natomiast Mateusz Prus. Roda z 19 punktami jest obecnie 16. w tabeli.

Fan Erediv - 26 stycznia 2013, 21:46:14 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Miko! Ale prawda jest taka, że Roda nic nie ugra mając taką defensywę! Obrońcy zawsze zawodzą. Kurto w bramce nie stanowi wystarczającej podpory drużyny. Przydałby im się ktoś z nazwiskiem i jakiś dobry klasowy bramkarz (nie umniejszając Kurto, cieszę się, że gra, ale fakty są faktami). Gdyby Lebedyński miał możliwość zmiany klubu niech zmienia jak najszybciej. Bo Roda podejrzewam, że w tym lub w następnym sezonie spadek. Malki odejdzie i po drużynie

Max - 26 stycznia 2013, 21:47:21 - *.dynamic.chello.pl
Niesamowite ! Już jest drugim strzelcem drużyny po Maliku

okej - 26 stycznia 2013, 21:54:38 - *.adsl.inetia.pl
lol

Kacper - 26 stycznia 2013, 21:55:34 - *.dynamic.chello.pl
Brawo! Super wiadomość, że nagle zaczęło wpadać.

znawca - 26 stycznia 2013, 21:57:20 - *.icpnet.pl
Nie strzelil karnego ale chyba dobil?;p

Kamyck - 26 stycznia 2013, 22:01:03 - *.100.cpartner.pl
Jeśli jego zmiennikiem jest Nemeth, to po prostu szacun!!

Polak - 26 stycznia 2013, 22:21:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli Miki będzie grał dalej w pierwszym składzie to powinien Waldek go sprawdzić skoro miejsce w kadrze ma Sobiech który gra w Hannoverze rzadko to tym bardziej taką szansę powinien dostać Lebedyński który na razie nie dość że gra to i jeszcze strzela bramki.

karol - 26 stycznia 2013, 22:42:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karnego nie było obrońca Rody czysto wybił piłkę a żółta dla Kurty do konsekwencja rozmowy sędzia - zawodnik....

do Polak - 26 stycznia 2013, 22:43:27 - *.xdsl.centertel.pl
HAHAAH, chyba sobie człowieku żartujesz. W Rodzie to taki Jankowski miałby 2 razy więcej goli, to ze w tej lidze grają 4 poważne zespoly nie znaczy ze reszta jest rowniez dobra, Lebedynski to poziom Piasta Gliwice, wiem co mówie bo nie raz oglądałem mecze Rody bo chciałem sprawdzic co warta ten cały Kurto

geo - 26 stycznia 2013, 22:54:35 - *.PARAWANOWIEC.ds.uni.wroc.pl
Wystarczy dać chłopakowi szansę i proszę! Jest stosunkowo młody, może coś z niego będzie.

guizmo - 26 stycznia 2013, 23:04:45 - *.163-133-109.adsl-dyn.isp.belgacom.be
@do Polak i co jest warty ten Kurto ??bo jakos nie mialem nigdy czasu go obejrzec a slyszalem ze nie jest taki zly. Grywal w mlodzierzowej repre

mks - 26 stycznia 2013, 23:06:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lebedyński ledwo łapał się do 18 meczowej w Pogoni. Ta Roda też miałaby z Pogonią bardzo trudno, więc nie wiadomo co tam się tak naprawdę dzieje.

Dziubek - 26 stycznia 2013, 23:17:35 - *.fema.krakow.pl (*.16.6.65)
Śmieszy mnie takie wasze gadanie, że ktoś inny miałby dwa razy wiecej goli, że liga holenderska słaba, że nie łapał się w Pogoni. Super, niech nie łapie się w Pogoni, niech prezentuje poziom Piasta Gliwice i przy okazjii strzela bramki w mimo wszystko w jednej z czołowych (mam na myśli taką szerszą czołówke, nie ścisłą) lig Europy. I nie, nie podniecam się jego trzema golami, bo wiadomo, że nie jest to znowu jakis wybitny wyczyn, ale takie ciągłe narzekanie jest poprostu śmieszne Pozdro dla hejterów :D

do mks - 27 stycznia 2013, 0:05:42 - *.adsl.inetia.pl
Nie mieli by problemu z Pogonia bo to cieniasy i partacze...

mdej - 27 stycznia 2013, 1:10:45 - *.adsl.inetia.pl
waldek powinien sprawdzac wlasnie takich zawodnikow jak lebedynski,salamon wlasnie w meczach towarzyskich po to one sa !!

ZG - 27 stycznia 2013, 9:39:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Roda nie spadnie, bo przy tym systemie co jest w Holandii trzeba się bardzo postarać, żeby spaść

szyder - 27 stycznia 2013, 10:11:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmieszą mnie wasze komentarze w stylu Lebedyński to poziom Piasta G. albo Pogoń nie miałaby problemu z ograniem Rody.. Spójrzcie sobie na wyniki holenderskich klubów w Europie i na wyniki naszych grajków.. Koniec stycznia a niektórzy od sylwestra jeszcze nie wytrzeźwieli

,może - 27 stycznia 2013, 10:40:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mikołaj życzę sukcesów- Pogoń pamięta. Do ciemnej masy która narzeka, że Mikołaj nie łapał się w Pogoni- to przez trenera się nie łapał bo piłkarsko wyglądał najlepiej z napastników tylko urzędujący wówczas pseudo trener wolał postawić na szrot Klatta. Gdyby nie to portowcy mieliby teraz klasowego napadziora.

KKS - 27 stycznia 2013, 12:51:21 - *.nowysacz.vectranet.pl