26 stycznia 2013, 21:48:26 - euzi
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił bramkę dla Stade de Reims Champagne w meczu 22. kolejki francuskiej Ligue 1 przeciwko Toulouse FC. Jego drużyna zremisowała na własnym boisku 1-1 (0-0). Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie i było to pierwsze jego trafienie w tym sezonie.

26 stycznia 2013, 20:00 - Reims (Stade Auguste-Delaune)
Stade de Reims Champagne 1-1 Toulouse FC
Grzegorz Krychowiak 74 - Étienne Capoue 56

żółte kartki: Grzegorz Krychowiak - Étienne Capoue, Étienne Didot.

sędziował: Olivier Thual.
widzów: 14 000.

W 40. minucie Gaëtan Courtet (Stade de Reims) nie wykorzystał rzutu karnego (Ali Ahamada obronił).

Stade de Reims jest aktualnie na 18. miejscu i ma na koncie 20 punktów.

Ketald - 26 stycznia 2013, 21:50:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W końcu Reims jakiś punkt...

Dark - 26 stycznia 2013, 22:25:40 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieję, że Reims się utrzyma kosztem ETG bądź ACA.

GRETZ - 26 stycznia 2013, 22:26:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zne/artykuly/402106,gol-krychowiaka-w-lidze-francu
skiej-zobacz-wideo.html

TYLKO POLS - 26 stycznia 2013, 22:27:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten tydzień bardzo dobry dla polskich piłkarzy gol i asysta Mierzejewskiego , 2 bramki Błaszczykowskiego i asysta Piszczka , gol Lewandowskiego ,gol Krychowiaka i Lebedyńskiego.

Hyaki - 26 stycznia 2013, 22:37:06 - *.95.29.110
@ GRETZ - tamta bramka nie została uznana, ponieważ ma powtórkach ewidentnie widać, że był to gol samobójczy zdobyty przez Sloan'a Privat'a!

v - 26 stycznia 2013, 22:46:19 - *.internetia.net.pl
sernas strzelił bramke przeciwko fenerbache stambuł

^v - 26 stycznia 2013, 23:02:19 - *.proxnet.pl
no i co z tego? Sernas nie jest Polakiem więc się o nim nie pisze w kontekście goli zagranicą.

jaul - 26 stycznia 2013, 23:02:56 - *.dynamic.mm.pl
brawo Grzesiu!!!pozdrowienia z Gdyni!!!!

grs - 27 stycznia 2013, 0:03:11 - *.bogatynia.vectranet.pl
Oficjalna strona Ligue 1 informuje, że jest to pierwsze trafienie Krychowiaka w tym sezonie.

Mądry - 27 stycznia 2013, 0:29:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Udany weekend polskich piłkarzy.Szkoda że Milik nie dostał szansy,nawet symbolicznych pięciu minut.

qww - 27 stycznia 2013, 0:32:02 - *.ssp.dialog.net.pl
holenderska to jedna z lepszych lig wiec fajnie zse gra i strzela

mario - 27 stycznia 2013, 0:45:50 - *.20-3.cable.virginmedia.com
oulouse-154754
Bramka Krychowiaka

mario - 27 stycznia 2013, 10:49:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Milik skonczy jak matusiak ...niedzielan i wielu innych okresowcow w glowach sie przewraca kasa i kasa umiejetnosci na okres miesiaca

Mądry - 27 stycznia 2013, 15:58:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do mario
Co to znaczy że skończy jak Matusiak czy Niedzielan?
Oni zrobili super kariery,klubowe i reprezentacyjne.
Daj każdemu takie.
A Milik jest młody i już jest w reprezentacji i Bayerze.
Że zarabia to dobrze,to nic złego.
Oby był dobrym napastnikiem który strzela też dla Polski.

DENIS - 27 stycznia 2013, 16:03:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Grześ

mario - 27 stycznia 2013, 22:19:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
madry przestanty mozesz byc zą fornalika powalaj matusiaka niedzielan zurawskiego kose...czerwca

ZIENIU - 28 stycznia 2013, 10:49:59 - *.ssp.dialog.net.pl
14 tys widzów cieniutko biorąc pod uwagę, że to liga francuska

ccc - 28 stycznia 2013, 15:57:34 - *.197.14.187
no a oficjalna strona Bundesligi informuje, ze Lewy ma o gola wiecej niz 90minut.pl podaje i co z tego? i nic. wiec kogo to?