5 lutego 2013, 14:36:16 - Korbol
Gol w debiucie Bena Starosty w Global FC

W spotkaniu 1. kolejki filipińskiej ekstraklasy Global FC pokonało 2-0 (0-0) Pasargad FC, a jedną z bramek zaliczył debiutujący w zespole 26-letni obrońca Ben Starosta. Polak przebywał na boisku pełne 90 minut.

5 lutego 2013, 12:30 - Manila (Rizal Memorial Stadium)
Global FC 2-0 Pasargad FC
Nino Ochoterena 45, Ben Starosta 75

żółte kartki: Ben Starosta, Izzeldin El Habib - Reza Ataei.

Krzysio - 5 lutego 2013, 14:39:12 - *.registered.aka2.ukw.edu.pl
Widać, że klimat filipiński mu służy. Choroby nie złapał :D

tjk - 5 lutego 2013, 14:39:22 - *.toya.net.pl
buahahaha co to WTF ?! co to za liga jeszcze krolem strzelcow zostanie :D tragedia !

fsd - 5 lutego 2013, 14:43:55 - *.adsl.inetia.pl
musial poleciec az do filipin zeby pierwsza bramke w karierze strzelic ;p nie no zapowiadal sie super na ms juniorow ale jak widac nici jego kariery wyszly a szkoda wielka

fezo1908 - 5 lutego 2013, 14:55:08 - *.adsl.inetia.pl
no no no :D
prawie jak Balotelli xD

lm - 5 lutego 2013, 14:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a w 2008 21 meczy w Brendford miał, solidny klub...

Dark - 5 lutego 2013, 15:04:23 - *.dynamic.chello.pl
Filipińska ekstraklasa to liga azjatycka trzeciej kategorii.

hm - 5 lutego 2013, 15:05:32 - *.budimex.com.pl
oficjalna strona klubu Global podaje że mecz rozpoczyna się za 2 godziny ;) może warto obstawić 2:0 i że gola strzeli Starosta

Lenin - 5 lutego 2013, 16:29:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czy lepiej być najgorszym z najlepszych czy najlepszym z najgorszych ?

Konrad89 - 5 lutego 2013, 16:49:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Aż tam zawędrował??? A stąd już tylko krok do Chin. Otworzyły się przed nim drzwi kariery

malczik - 5 lutego 2013, 16:51:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Lepiej byc najlepszym z najlepszych a przynajmniej sie starać

MIEDŹ - 5 lutego 2013, 17:04:27 - *.xdsl.centertel.pl
Czegoś się w Miedzi nauczył, co jak co ale debiut dla każdego kopacza marzenie gratulacje

Matt - 5 lutego 2013, 19:26:24 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Jezeli bedzie czul sie dobrze w tym klubie i bedzie strzelal na zawolanie to mysle ze wreszcie znajdzie sobie miejsce w ktorym zostanie na wiele sezonow. Tego mu zycze, powodzenia Ben!

DENIS - 5 lutego 2013, 20:47:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl