10 lutego 2013, 13:44:25 - Korbol
Futsal: Ukraina 3-0 Polska

W rozegranym we Lwowie towarzyskim meczu w futsalu reprezentacja Polski przegrała 0-3 (0-0) z Ukrainą. Rewanżowe spotkanie odbędzie się jutro o godzinie 17:00. Oba mecze są częścią przygotowań podopiecznych Klaudiusza Hirscha do turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy, który zostanie rozegrany w dniach 27-30 marca w Serbii.

10 lutego 2013, 12:00 - Lwów (Pałac sportu Hałyczyna)
Ukraina 3-0 Polska
Witalij Kysełew 29, Bohdan Swiridow 30, Mykyta Szpyhar 35

Ukraina: 12. Dmytro Łytwynenko - 4. Wołodymyr Razuwanow, 7. Bohdan Swiridow, 11. Artem Roś, 16. Taras Kuź. Grali także: 1. Jewhen Iwaniak, 2. Mykyta Szpyhar, 5. Serhij Żurba, 8. Witalij Kysełew, 9. Ołeksandr Sorokin, 15. Mykoła Biłocerkiweć.

Polska: 12. Bartłomiej Nawrat - 6. Daniel Lebiedziński, 8. Paweł Budniak, 11. Rafał Franz, 14. Bartosz Łeszyk. Grali także: 3. Dominik Solecki, 4. Michał Wojciechowski, 5. Artur Popławski, 7. Michał Kubik, 9. Michał Marciniak, 10. Marcin Mikołajewicz, 15. Marcin Kiełpiński.

żółte kartki: Razuwanow - Mikołajewicz, Budniak.

kanar - 10 lutego 2013, 13:51:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaraz ktoś napisze, że taki sam wynik będzie w meczu El. MŚ.

uu - 10 lutego 2013, 13:53:07 - *.dip.t-dialin.net
taki sam wynik będzie w meczu El. MŚ.

on - 10 lutego 2013, 13:54:49 - *.c199.msk.pl
Matel na trenera!w szatni by ich pocieszył bynajmniej cyt. nie było źle widać poprawę gry dzięki treningom Mykyta Szpyhar zagrał mecz zycia

Bastek - 10 lutego 2013, 14:04:15 - *.156.c89.petrotel.pl
Zapowiedź meczu rozegranego 22 marca.

dariusz - 10 lutego 2013, 14:05:16 - *.lodz.multinet.pl
Mi się śniło, że marcowy mecz z Ukrainą wygraliśmy 2:0. Pierwszą bramkę strzeliłem ja a drugą Thierry Henry

pyzdra - 10 lutego 2013, 14:22:05 - *.bialapodlaska.vectranet.pl

Aaa - 10 lutego 2013, 14:22:07 - *.zabrze.vectranet.pl
Uuu widze ze Matel ma juz swoich zwolenników, szybko brnie twoja kariera trenerska haha
Odnośnie naszej halowki to proszę lepiej wycofać ta drużynę, of każdego lomot dostają masakra

Bbb - 10 lutego 2013, 15:13:58 - *.200.79.28
Aaa. W halówkach to sie gra. Ta odmiana nazywa sie futsal. Pozatym jak sie gra z silniejszymi kadrami, to takie wyniki i tak napawają optymizmem w porównaniu do trawiastej kadry Polski. Pozdro dla kumatych

m.p - 10 lutego 2013, 15:26:54 - *.dynamic.chello.pl