20 lutego 2013, 13:47:31 - slady
Mateusz Bąk w Etyrze 1924 Wielkie Tyrnowo

Grający jesienią w Podbeskidziu Bielsko-Biała Mateusz Bąk podpisał półroczną umowę z Etyrem 1924 Wielkie Tyrnowo.

Bąk przez większy okres swojej kariery piłkarskiej występował w Lechii Gdańsk. Wiosną 2010 roku był piłkarzem portugalskiego zespołu CS Marítimo. Łącznie w Ekstraklasie zaliczył 34 spotkania.

W przerwie zimowej do bułgarskiego klubu przeszli Michał Protasewicz, Krzysztof Hrymowicz, Sławomir Cienciała i Lubomir Lubenow.

Etyr 1924 zajmuje 16. miejsce w bułgarskiej ekstraklasie.

kox - 20 lutego 2013, 13:58:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a co oni tak naszych podbierają?

... - 20 lutego 2013, 14:01:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To teraz zamiast Borussii Dortmund będzie Etyr w TVP ;D

Barots - 20 lutego 2013, 14:16:37 - *.dynamic.chello.pl
Poprostu są tańsi od przeciętnych bułgarów Bułgarzy sie nachapali w Ekstraklasie i naopowiadali w tamtejszej lidze i sie zrobilo zamieszanie. Podobno prezes BZPN(Bułgarskiego ZPN) planuje wzniesc plan oszczednosciowy bo przed widmem bankructwa stoi pół zawodowej najwyższej ligi

Piciu - 20 lutego 2013, 14:22:45 - *.icpnet.pl
kolonia naszych

rrrrrrr - 20 lutego 2013, 14:43:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Protasewicz jest słabiutki i szybko go pogonią ale reszta może coś pokaże.Szczególnie licze na Cienciałe bo to zdolny chłopak tylko kruchy

PZ - 20 lutego 2013, 15:15:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lubomir Lubenow to napewno w porządku gość. KIlka lat grał w Polsce to zapewne teraz chce się odwdzięczyć i ściąga Poilaków do swego kraju żeby też coś zarobili.

jaca - 20 lutego 2013, 15:37:32 - *.156.120.206
kiedyś w młodzieżówce mierzyłem się z Fabio Borinim na boisku. Niczym specjalnym się nie wyróżniał. Szkoda że mi kontuzja zrujnowała karierę. Byłem na testach w West Hamie, spodobałem się, dostałem propozycję podpisania kontraktu juniorskiego ale uznałem, że za wcześnie. Potem ta nieszczęsna 83 minuta.. zerwane więzadła... Gdybym tylko mógł cofnąć czas dzś pewnie powstrzymywałbym takich napastników jak Borini w angielskiej Premier League w barwach "Młotów"

xyz - 20 lutego 2013, 15:45:38 - *.dynamic.chello.pl
Etyr rozpaczliwie chce sie utrzymac w lidze stad nasi podpisuja kontrakty w tym klubie maja im w tym pomóc ...jak wyjdzie to zobaczymy

r - 20 lutego 2013, 15:47:53 - *.net.stream.pl
jaca@ urzekła mnie Twoja historia...

Mądruś - 20 lutego 2013, 15:51:58 - *.cdma.centertel.pl
jaca - nie kontuzja zrujnowala ci kariere, tylko byles za miekki do sportu. gdyby nie feralna 83minuta, to rozlozylbys sie za miesiac.

jaca - 20 lutego 2013, 15:55:23 - *.156.120.206
Strzeliłem w tym meczu gola, byłem najlepszy na boisku. Trener szykował zmianę bym mógł być oklaskiwany przez kibiców. Jednak ja powiedziałem: "Trenerze prosze pozwolić zagrać mi do końca." Mimo prowadzenia 2:0 wynik meczu nie był rozstrzygnięty. Rozjuszony rywal atakował raz po raz a ja jednak byłem ostoją spokoju w blokach obrony. gdybym wiedział jak to się dla mnie zakończy...

jajca - 20 lutego 2013, 16:02:48 - *.bielskobiala.vectranet.pl