[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


27 lutego 2013, 18:53:51 - slady
Paweł Król po artroskopii kolana

Obrońca GKS-u Tychy Paweł Król przeszedł zabieg artroskopii kolana lewej nogi. Nie wiadomo ile potrwa przerwa piłkarza.

Tyszanie pozyskali Króla w czerwcu ubiegłego roku. W trakcie przygotowań do sezonu doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry. Pod koniec lipca przeszedł zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego.


źródło: własne / GKS Tychy

Maxx - 27 lutego 2013, 20:02:21 - host-81-190-2-54.gdynia.mm.pl
Królik - trzymaj się ! Szybkiego powrotu do zdrowia! Bałtyk Gdynia

ship - 28 lutego 2013, 10:18:11 - fao117.internetdsl.tpnet.pl
Paweł Bałtyk trzyma kciuki. Szybkiego powrotu na boiska i może nad morze ! Pamiętamy Dziekujemy. Bałtyk Gdynia.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas