2 marca 2013, 17:57:56 - MichalMKS
Gol Tomasza Cywki

Tomasz Cywka zdobył bramkę dla Barnsley FC w przegranym 2-3 (0-2) meczu angielskiej npower Championship z Bolton Wanderers FC. Dla Polaka to czwarte trafienie w obecnym sezonie.

2 marca 2013, 16:00 - Barnsley
Barnsley FC 2-3 Bolton Wanderers FC
Tomasz Cywka 47, Chris O'Grady 53 - David N'Gog 15, Jay Spearing 38, Craig Dawson 59

żółte kartki: Kelvin Etuhu - Darren Pratley.

sędziował: Lee Collins.
widzów: 10 862.

Cywka na boisku przebywał przez cały mecz.

Barnsley FC zajmuje obecnie dwudzieste pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów.

geo - 2 marca 2013, 18:02:47 - *.PARAWANOWIEC.ds.uni.wroc.pl
To teraz jeszcze niech Radek Majewski coś strzeli. Chłopaki się nam rozstrzelali ostatnio w Championship Tylko o Peszce nic nie słychać...

kibic - 2 marca 2013, 18:04:50 - *.dynamic.chello.pl
rozstrzelali ? bo Majewski strzelil w dwoch meczach i Cywka też ? rozstrzelać za granicą to sie może puki co Lewandowski i Biliński na litwie ewentualnie Parzyszek w Holandii

Dark - 2 marca 2013, 18:15:19 - *.dynamic.chello.pl
Kibic - Troll czy niska klasa w podstawówce? Dobrze dla Ciebie, że za "puki" nie pójdziesz do paki.

Ocelot - 2 marca 2013, 18:15:21 - *.pool.mediaWays.net
Pewnie jakby taki Cywka albo Majewski grali tak regularnie jak Lewy to tez by mieli okazale statystiki asyst i goli. Trudno cos zdzialac jak trener wpuszcza tylko na 20-30 minut.
No i trzeba zawsze brac pod uwage druga zmore polskich pilkarzy na obczyznie: KONTUZJE! Tak troche za czesto te nasze gwiazdeczki cos boli na tym zachodzie (lub wschodzie).

geo - 2 marca 2013, 18:25:06 - *.PARAWANOWIEC.ds.uni.wroc.pl
Owszem rozstrzelali. Bo strzelili już w dwóch kolejnych meczach. Jak kibic nie zauważył napisałem "ostatnio". Nie ukrywajmy że dwie bramki z rzędu dla Polaka za granicą to dużo.

Lenin - 4 marca 2013, 16:40:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szkoda że Fornal nie sprawdził Majewskiego w meczu z Irlandią bo tak sobie myślę że na mecz z Ukrainą bardziej by się przydał niż Obraniak