2 marca 2013, 19:49:07 - MichalMKS
Safian Skupiński zadebiutował w Monmouth Town FC

Safian Skupiński zadebiutował w swoim nowym zespole - Monmouth Town FC. Polak pojawił się na boisku w 72. minucie w wygranym przez jego drużynę meczu walijskiej MacWhirter Welsh League First Division (drugi poziom rozgrywkowy) z Cwmbran Celtic FC 3-0 (0-0). Skupiński zmienił strzelca dwóch goli dla gospodarzy - Dana MacDonalda. Polski pomocnik zanotował asystę przy trzecim golu, dwie minuty wcześniej po faulu na nim z boiska wyrzucony został zawodnik gości.

2 marca 2013, 15:30 - Monmouth (Chippenham Sports Ground)
Monmouth Town FC 3-0 Cwmbran Celtic FC