3 marca 2013, 6:06:32 - mogiel
Michał Kula obronił rzut karny

W meczu 23. kolejki cypryjskiej II ligi KN Oníssilos Sotíras pokonał AS Akrítas Chlórakas 4-1 (4-0), a polski bramkarz gospodarzy Michał Kula obronił w tym spotkaniu rzut karny.

2 marca 2013, 14:30 - Sotíra
KN Oníssilos Sotíras 4-1 AS Akrítas Chlórakas
Giánnos Antoníou 7, 44, Thomás Káouras 9 (k), 21 - Ánthimos Georgíou 55

W 17. minucie zawodnik Akrítasu nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Kula obronił).

Bramkarzem gości jest również Polak - Maciej Czyżniewski.

Oníssilos zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 28 pkt. Akrítas jest trzynasty i zgromadził 14 pkt.

piotr - 3 marca 2013, 9:46:00 - *.254.194.68
omen wypad zrec snickersy ty koksie. Pakujesz jeszcze? Boksujesz? Dobrze kula dobry rap i dobra obrona

JanB - 3 marca 2013, 10:04:19 - *.unknown.vectranet.pl
Do - "fazi", komentarz rewelacja, mam podobne odczucia, i jeszcze z porcją rannego uśmiechu...

Arek - 3 marca 2013, 10:09:38 - *.dynamic.chello.pl
O której godzinie są mecze w lidze cypryjskiej?

RZK Skład - 3 marca 2013, 12:22:14 - *.dynamic.chello.pl
To nasz zawodnik. Kula dostał przepustkę z pudła. Spotkamy się na youtubie, elo.

Krynica - 3 marca 2013, 13:11:03 - *.systemia.pl
zamiast pisać dissy to na cypr wyjechal, bal sie dissa od tedego

Lucas - 3 marca 2013, 13:25:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak komuś nie pasują takie newsy to nie wchodzić, nie pisać głupot, bo zaniżacie poziom tego serwisu.

do Lucas - 3 marca 2013, 18:59:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Weź gościu się ogarnij, to że nie masz poczucia humoru i jesteś drętwy niczym Grzesiu Rasiak nie znaczy że każdy musi taki być ;) Ja tam się uśmiałem

DENIS - 3 marca 2013, 19:33:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

jassss - 3 marca 2013, 23:27:57 - *.19.200.107
A ja się cieszę, że 90 minut podaje informacje z niższych lig. O Barcelonie czy Realu mogę przeczytać na innych stronach, a o występach Polaków zagranicą już nie, więc jeśli nie interesuje Cię występ rodaka na Cyprze to napisz coś śmiesznego o kuli, a najlepiej nic nie pisz