4 marca 2013, 17:18:00 - Lukop
Ruch odwołał się od żółtej kartki dla Marcina Baszczyńskiego

Ruch Chorzów złożył odwołanie do Komisji Ligi Ekstraklasy SA w sprawie żółtej kartki, którą Marcin Baszczyński otrzymał w wygranym 3-0 spotkaniu ligowym z Widzewem Łódź.

Obrońca chorzowian żółtą kartką został ukarany w 31. minucie meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Spotkanie to sędziował Paweł Raczkowski z Warszawy.

źródło: własne / Niebiescy.pl

Zieliński - 4 marca 2013, 17:19:31 - *.ssp.dialog.net.pl
I dobrze robią. Sędziemu się przewidziało

irek - 4 marca 2013, 18:03:13 - *.play-internet.pl
Brawo , jak trzeba to trzeba

bartek - 4 marca 2013, 18:03:57 - *.opera-mini.net (*.254.146.108)
mieli rację

witek - 4 marca 2013, 18:07:33 - *.play-internet.pl
janochawinny temu

Akwilon - 4 marca 2013, 18:08:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko niech trener Zieliński nie wyjeżdża z tekstem o złej pracy sędziego, by gdyby ta miała miejsce, to na pewno nie gwizdnąłby karnego.

Kiler - 4 marca 2013, 18:36:55 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)
Mecz kupuja a potem jeszcze chca kartki anulowacich zezczenosc nie zna granic!

bluefan - 4 marca 2013, 21:14:05 - *.sileman.net.pl
Kiler: idz sie wyśpij

max - 5 marca 2013, 8:16:47 - *.adsl.inetia.pl
Niech odwołają się jeszcze w sprawie Malinowskiego , dlaczego nie dostał drugiej żółtej ( faul z tyłu na Broziu ) .....