9 marca 2013, 17:22:53 - slady
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił swojego szesnastego gola ligowego w tym sezonie. Borussia Dortmund przegrała 1-2 (0-2) w derbowym meczu 25. kolejki niemieckiej Bundesligi z FC Schalke 04. Lewandowski gola zdobył w 59. minucie po podaniu Jakuba Błaszczykowskiego.

9 marca 2013, 15:30 - Gelsenkirchen (Veltins-Arena)
FC Schalke 04 2-1 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Julian Draxler 11, Klaas-Jan Huntelaar 35 - Robert Lewandowski 59

żółte kartki: Klaas-Jan Huntelaar, Sead Kolasinac, Marco Höger (FC Schalke 04).

sędziował: Peter Gagelmann (Brema).
widzów: 61 673.

Lewandowski, Błaszczykowski i Łukasz Piszczek rozegrali cały mecz. Zespół z Dortmundu zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Do lidera FC Bayern München traci dwadzieścia punktów.

X - 9 marca 2013, 17:25:27 - *.dip.t-dialin.net
Siedemnasta a nie szesnasta bramka Lewego!

harfa7 - 9 marca 2013, 17:25:33 - *.51.80.40
Liga Niemiecka jest super. to był mecz. Lewy kiedy kadra ??

MOMO - 9 marca 2013, 17:29:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziwne z was postacie admini 90minut. Robert strzelił 17 goli !!! I zacznijcie podawać liczbę asyst w najwyższych ligach jak chcecie by the best

CKM27 - 9 marca 2013, 17:29:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz wszyscy będą pisać że strzelił 17 a nie 16...

Robinson - 9 marca 2013, 17:29:43 - *.net.stream.pl
bramka nr 17!

Mądry - 9 marca 2013, 17:30:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do konon
Bo Hajto już nie gra w Schalke,a jest trenerem w Białymstoku.
Nie kłamie.

@mądry - 9 marca 2013, 17:31:56 - *.dynamic.chello.pl
Jak jesteś taki mądry to załatw fajki od ruskich

ss - 9 marca 2013, 17:33:25 - *.220.56.150.bransat.pl (*.145.139.13)
Kłamiesz. Hajto w Białymstoku nie wiem kim jest i co robi, ale na pewno nie trenuje żadnej drużyny.

Wałdoch - 9 marca 2013, 17:33:57 - *.dynamic.chello.pl
Do konon
Hajto zajęty jest przemytem fajek.

s - 9 marca 2013, 17:36:07 - *.sta.asta-net.com.pl
90 minut będzie teraz szło w zaparte. Nawet wtedy kiedy Robert zdobędzie koronę króla strzelców i Bundesliga przyzna mu koronę. To będzie bardzo, bardzo zabawne.

krakus - 9 marca 2013, 17:46:49 - *.play-internet.pl
a/20122013/regular-season/
Wg tego portalu Robert ma również 16 bramek..

luka - 9 marca 2013, 17:48:32 - *.162.193.97
17 gol !!! jedyna strona która podaje ze 16-sty , skoro wszystkie nawet niemieckie media w tym kicker podają ze 17 to dlaczego i jakim prawem wy piszecie ze 16 ?

Kamil - 9 marca 2013, 17:48:41 - *.dynamic.chello.pl
No i dobrze bo już denerwuje mnie ta Borusia. Wszędzie gdzie człowiek nie wszędzie w internecie czy przełączy kanał w TV to Borusia i Borusia. Co mnie to że tam Polacy grają niech pokażą coś w kadrze jak tacy fenomenalni.Jak się ma 8 świetnych zawodników w drużynie to łatwo jest coś strzelić ale w kadrze gdy przeciętniaki grają jakoś wyróżnić się nie umieją.

Boro - 9 marca 2013, 17:52:27 - *.nidzica.vectranet.pl
brawo Robert! szkoda porażki w derbach. A co to liczby goli to już szkoda gadać. 90minut będzie jedyne które daje Robertowi jednego gola mniej bo widać pozostają nieugięci w tej kwestii

## - 9 marca 2013, 17:54:21 - *.ssp.dialog.net.pl
@krakus
Soccerway nie uaktualnia statystyk tak szybko jak 90minut. Sprawdź jutro. Na pewno będzie 17.

l;sdkjvhj - 9 marca 2013, 17:55:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17

efdfg - 9 marca 2013, 17:57:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podaja ze strzelił 16 bramek prawdopodobnie bo jedna była kontrowersyjna w meczu z Maizn bo na początku uznali bramke Rousowi a w raporcie z meczu zaliczyli lewemu :P

Kkk - 9 marca 2013, 18:03:48 - *.ghnet.pl
Proponuję spojrzeć na OFICJALNĄ stronę Bundesligi, wg której Lewandowski ma 17 bramek. Nie wiem co to za zły obyczaj kłócić się z organizatorem rozgrywek.

uraburka - 9 marca 2013, 18:09:45 - *.mobile.telia.dk
ej lewandowski ma 18 goli nie 16 ani 17 co wy gadacie

Kamil - 9 marca 2013, 18:15:03 - *.dynamic.chello.pl
A co to ku.wa za różnica ile ma bramek

Ciekawski - 9 marca 2013, 18:16:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do redakcji: Co zrobicie jak Lewy zostanie królem strzelców jedną bramką? Nie napiszecie o tym? Czy napiszecie, że zdobył tytuł króla strzelców z 23 bramkami...Kiessling też miał 23, ale tego tytułu nie dostał? Po co w to brniecie?

kikin - 9 marca 2013, 18:21:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
eite/wettbewerb_L1.html macie tu jak byk 17 bramek. Co bramka lewego piszecie ten sam błąd...

broda - 9 marca 2013, 18:32:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@all: prawdę powiedziawszy to nie wiem dlaczego większość komentarzy dotyczy tego, że źle podawana jest liczba bramek Lewego, natomiast nikt nie zastanowi się dlaczego Lewemu te wszystkie "źródła" zaliczają bramkę, którą zdobył w rzeczywistości Marco Reus.

A.J - 9 marca 2013, 18:34:11 - *.152.139.62
To siedemnaste trafienie Roberta Lewandowskiego ! Brawo !

x - 9 marca 2013, 18:53:26 - *.interpc.pl
Gol a nie bramka. Bramka to słupki i poprzeczka.

Lewus - 9 marca 2013, 18:53:40 - *.play-internet.pl
za 2 kolejki Bayern Mistrzem hahahha

AS - 9 marca 2013, 18:53:55 - *.opera-mini.net (*.113.84.129)
Co za różnica czy ma 16, czy 17 goli. Może mieć nawet i 100 ale co z tego jeżeli w kadrze nie strzelił gola od pół roku a tylko to się liczy!

antykadra - 9 marca 2013, 18:55:48 - *.interpc.pl
A ja w pupie mam kadrę, szkoda czasu i nerwów na oglądanie kadry

lewandowsk - 9 marca 2013, 18:55:54 - *.szczecin.mm.pl
17goli

Lotos - 9 marca 2013, 19:24:12 - *.play-internet.pl
Ale nie wykorzystal pilki meczowej. Szkoda... Ale i tak brawo za bramke.

Adamiakowa - 9 marca 2013, 19:33:37 - *.play-internet.pl
Znów sam na sam strzela myslałem ze znów na pusta ale dlaczego nikt nie opisał ze w 87 min miał patelkę która G.Rasiak by strzelił

DENIS - 9 marca 2013, 19:41:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramka na osłodę ale i tak super

SUCZKA - 9 marca 2013, 19:58:26 - *.adsl.inetia.pl
Jak by lewy był topowym napadziorem to by tą patelnie szczelił na końcu ,, chodz i tak Brava dla nie go,,

TMS - 9 marca 2013, 20:02:54 - *.torun.mm.pl
Mi się również wydaję,że Lewandowski ma 16 goli.Ta sporna bramka to było jedynie muśnięcie,a w takim wypadku każdy rykoszet powinien być weryfikowany jako samobój :]

Rafał - 9 marca 2013, 20:20:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Końcówka meczu nikt go nie atakuje tylko bramkarz przed nim i cała bramka a drewno Lewandowski łąduje z całej siły prosto w bramkarza bo inaczej nie potrafi . Drewniak

Polacy - 9 marca 2013, 20:44:47 - *.free.aero2.net.pl
17 gol

ruci - 10 marca 2013, 8:48:30 - *.rawamaz.mm.pl
17 bramka !!! Trudno to zrozumieć ?

Kiler - 10 marca 2013, 9:22:17 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)
Wypad z kadry z tym drewnem!!!

kibic - 10 marca 2013, 9:51:17 - *.skierniewice.vectranet.pl
Wypad z portalu z tymi drewnianymi gimbusami.

Pado - 10 marca 2013, 12:15:19 - *.dynamic.chello.pl
bardzo proszę o info od Admina na jakiej podstawie podaje ciągle o jedną bramkę mniej Lewemu niż oficjalna strona Bundesligi. Uważam, że jesteście najlepszym portalem, ale nie przesadzajcie. Nie wszędzie jesteście w stanie weryfikować informacje o strzelcach bramek poprzez własną obserwację meczu i własną analizę (na pewno nie robicie tego np. w polskiej 1.lidze). Nie możecie działać wybiórczo. Jeżeli oficjalna strona Bundesligi uzna, że Lewy został królem strzelców, to co napiszecie wtedy? "Według Bundesligi Lewy jest królem strzelców, ale według nas nie?"

Bartt - 10 marca 2013, 12:55:16 - *.23.109.104
Jeśli ten portal nie zaliczył Krzynówkowi bramek w meczach z Portugalią czy Realem (gdy grał w Leverkusen), tylko uznał je za bramki samobójcze Ricardo i Casillasa, to czego wy oczekujecie...

Boro - 10 marca 2013, 13:13:23 - *.nidzica.vectranet.pl
zajrzyjcie teraz na soccerway tam już Robert ma 17 bramek

link - 10 marca 2013, 14:07:04 - *.dynamic.chello.pl
ma ktoś link do bramki?

człowiek p - 11 marca 2013, 13:01:25 - *.dynamic.chello.pl
patrząc na ten cyrk na 90minut z bramkami Lewego, to tylko czekam aż Lewy bedzie królem strzelców, a drugi strzeli bramkę mniej...;)

MAX - 11 marca 2013, 15:41:29 - *.252.9.193.internetia.net.pl
dowski-drugi-w-punktacji-kanadyjskiej,wid,15399596
,wiadomosc.html
Gdzie rzetelność dziennikarska?
Profesjonalizm objawia się tym, że dziennikarz potrafi przyznać się do błędu.

torf - 11 marca 2013, 15:56:39 - *.ip.netia.com.pl (*.168.0.7)
90minut mocno się niestety pogubiło, a że sprawa trwa już długo i głupio teraz się wycofać, to idą w zaparte... Faktycznie będzie niezły kabaret jak Lewandowski zostanie np. królem strzelców ex-aequo z Kiesslingiem. Wielki sukces polskiego piłkarza fachowy portal 90minut.pl będzie musiał przemilczeć. Kabaret o tyle istotny i dający do myślenia, że takich "spornych bramek" teoretycznie może być więcej. Okaże się potem, że w tabeli strzelców np. naszej ekstraklasy oficjalna czołówka strzelców nie będzie zawierać żadnego nazwiska w porównaniu z Waszą listą z uwagi na sporne bramki. Apeluję: dajcie sobie na wstrzymanie, uznajcie jak stoi OFICJALNIE. Dziękuję