10 marca 2013, 18:50:53 - Adrian10
Debiut Pawła Cibickiego w Malmö FF

19-letni Paweł Cibicki zadebiutował w barwach Malmö FF w wygranym 2-0 (0-0) spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej Pucharu Szwecji z IK Frej. Polski pomocnik, który został ostatnio powołany do reprezentacji Polski do lat 19 na dwumecz z Gruzją, zszedł z boiska w 58. minucie meczu zmieniony przez Simona Kroona.

10 marca 2013, 17:00 - Solna (Skytteholms IP)
IK Frej 0-2 Malmö FF
Jiloan Hamad 69, Simon Kroon 75

żółta kartka: Pontus Jansson (Malmö FF).
czerwona kartka: Simon Strand (30. minuta, IK Frej, za faul).

sędziował: Glenn Nyberg (Borlänge).
widzów: 1178.

W 30. minucie Magnus Eriksson (Malmö FF) nie wykorzystał rzutu karnego (Devala Gorrick obronił).

Trenerem trzecioligowego IK Frej jest Szwed polskiego pochodzenia - Bartosz Grzelak.

Po dwóch kolejkach Malmö FF zajmuje pierwsze miejsce w trzeciej grupie Pucharu Szwecji z czterema punktami na koncie.

Grzelak Sz - 10 marca 2013, 20:00:12 - *.tbcn.telia.com
Jiloan Hamad który zdobyl bramke to swietny skrzydlowy, fantastyczny zawodnik, bylby gwiazda polskiej ligi. Jesli ktos z naszych klubów to czyta - kupcie go!!!

DENIS - 10 marca 2013, 20:44:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Paweł

real Polak - 11 marca 2013, 8:27:43 - *.plusgsm.pl (*.217.52.237)
skoro sie uważa za Polaka to dlaczego gra w szwecji a nie u nas w ktoryms z klubow ze stadionem +30

ziommm - 11 marca 2013, 11:13:42 - *.zsmeie.torun.pl
real Polak, wiesz dlaczego? bo nasza liga jest słabsza i tylee. Chyba nie muszę Ci przypominać ostatniej walki o lige mistrzow Slaska Wroclaw z Helsingborgiem

qe - 11 marca 2013, 11:20:57 - *.adsl.inetia.pl
Niestety ale przez Fornalika stracilismy Pekalskiego...

Dror - 11 marca 2013, 13:52:16 - *.dynamic.mm.pl
po tym jak zszedł jego zespół zdobył oba gole i wygrał mecz. To mu jako pomocnikowi nie wystawia najlepszej noty...

vrth - 11 marca 2013, 14:16:11 - *.100.195.150
Nienajlepsza note wystawiloby mu np. strzelenie bramki przeciwnika po wejsciu na boisko, a nie...

Agrops - 11 marca 2013, 14:37:42 - *.olsztyn.vectranet.pl
do ziommmm: Nasza liga w porównaniu ze Szwedzką nie jest słabsza patrz na ranking punktów przy rozstawieniu do pucharów.

lysy - 11 marca 2013, 15:58:55 - *.tgo-6.provector.pl
To są pewnie ci studenci którzy wyjeżdżają za pracą..na budowę a co się okazuje..to widać