16 marca 2013, 14:51:02 - Adrian10
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński zdobył pierwszą w tym sezonie bramkę dla Žalgirisu Wilno w wygranym 1-0 (1-0) spotkaniu 3. kolejki litewskiej ekstraklasy z FC Šiauliai. Polski napastnik zszedł z boiska w 86. minucie meczu zmieniony przez Vedrana Gerca. W barwach Žalgirisu, którego trenerem jest Marek Zub, całe spotkanie rozegrał Jakub Wilk.

16 marca 2013, 13:00 - Wilno (Vilniaus Sportima maniežas)
Žalgiris Wilno 1-0 FC Šiauliai
Kamil Biliński 3

żółte kartki: Artūras Žulpa, Ramūnas Radavičius - Arminas Vaskela, Rokas Urbelis.

sędziował: Sergėjus Slyva (Kowno).
widzów: 1500.

W drużynie gospodarzy wystąpili również znani z polskich boisk Andrius Skerla, który zagrał pełne 90 minut oraz zmieniony w 67. minucie spotkania Pawieł Komołow, zaś cały mecz na ławce rezerwowych spędził Georgas Freidgeimas. W składzie meczowym FC Šiauliai nie znalazł się natomiast Mateusz Lisiecki.

Po dzisiejszym zwycięstwie Žalgiris awansował na piąte miejsce w tabeli litewskiej ekstraklasy z trzema punktami na koncie. Na szóstym miejscu z dwoma zdobytymi punktami plasuje się FC Šiauliai.

filon - 16 marca 2013, 15:02:56 - *.dynamic.chello.pl
Powołać go w czerwcu na Liechtenstein, Jak i Parzyszka, a także innych wyróżniających się piłkarzy słabszych lig, plus Dudek na bramie i i tak wygrywamy ;)

jamowie - 16 marca 2013, 15:06:12 - *.238.19.248
nieeee, mecz z san marino wygramy wysoko, zeby w mediach mowiono, ze nasza reprezentacja jest super ekstra i lejemy innych po 5-0. pilkarze beda mowili po meczu, ze sa super zadowoleni, ze nie mozna lekcewazyc san marino, ze niewygodny przeciwnik, ale UDALO SIE ! brawo polacy

Domel - 16 marca 2013, 15:35:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak przeglądałem wczoraj terminarz litewskiej ekstraklasy, i patrzę, Żalgiris gra. Od razu wiedziałem, że będzie o tym news. ;)

vc - 16 marca 2013, 15:38:39 - *.dynamic.chello.pl
Do Wisły go

## - 16 marca 2013, 16:35:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Mecz rozegrany w hali.

abc - 16 marca 2013, 16:41:22 - *.elblag.vectranet.pl
Do ## z ciekawości sprawdziłem i rzeczywiście mecz został rozegrany na hali. Sprawdźcie w wyszukiwarce. ;)

22ss - 16 marca 2013, 17:31:18 - *.customers.d1-online.com (*.56.111.14)
Ile kibicow chodzi na ich mecze ??

SHAWN_KEMP - 16 marca 2013, 18:14:56 - *.toya.net.pl
na mecze Urala Świerdłowsk (ROSJA) 1 liga tak samo mecze są na hali zobaczcie Żalgiris w hali to nie nowość, bo od kilku sezonów własnie Ural jako pierwszy na hali gra boisko wymiary jak prawdziwe

filon - 16 marca 2013, 18:45:36 - *.dynamic.chello.pl
do jamowie:
mi chodzio czerwcowy mecz towarzyski na Cracovii z Liechtensteinem, kiedy to Dudek zagra 60 spotkanie (i ostatnie w reprezentacji)

soll - 16 marca 2013, 22:36:38 - *.dynamic.mm.pl
czy nas nie stać na wybudowanie takiego boiska na hali, po to aby służył każdym reprezentandom każdej kategorii jak i głownej reprezentacjii, a takich Litwinów stać ciekawe

jacoblis - 17 marca 2013, 11:12:45 - *.net.pbthawe.eu
Może ktoś podać link z foto z meczu Jestem bardzo ciekaw tej hali, a nie mogę znaleźć.

manuś - 17 marca 2013, 11:16:00 - *.net.pbthawe.eu
3499173,Jakub_Wilk_zdobyl_pilkarski_Superpuchar_Li
twy_pod___.html
Jest tam mecz superpucharu, podobnie będą wyglądać zapewne stadiony na MŚ w Katarze.

Kingston87 - 17 marca 2013, 19:31:32 - *.146.197.1.internetia.net.pl
Warto dodać że obok hali znajduje się normalny stadion o pojemności 6000 miejsc wybudowany w 2008r, a w hali meczę są rozgrywane właśnie w zimę i gdy są ulewy.

maxi_kaz - 17 marca 2013, 22:21:09 - *.dynamic.chello.pl
No niezła hala, musicie wejść w stronę "Vilniaus Sportima maniežas", jestem zaskoczony. Nawet fajnie to wygląda.