16 marca 2013, 16:23:25 - euzi
Czerwona kartka Michała Protasewicza

Zawodnik Etyru 1924 Wielkie Tyrnowo Michał Protasewicz został ukarany czerwoną kartką w meczu 18. kolejki bułgarskiej ekstraklasy przeciwko Beroje Stara Zagora. Były piłkarz Floty Świnoujście w 55. minucie sfaulował wychodzącego na czystą pozycję Georgiego Andonowa i sędzia musiał wyrzucić go z boiska. Etyr przegrał u siebie 0-2 (0-0), a w wyjściowym składzie obok Protasewicza znalazł się także Sławomir Cienciała.

16 marca 2013, 14:30 - Sliwen (Stadion Chadżi Dimityr)
Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo 0-2 Beroje Stara Zagora
Płamen Krumow 56, Wencisław Christow 70

żółte kartki: Sławomir Cienciała, Laurent Castellana, Lubomir Lubenow, Krasen Trifonow - Donczo Atanasow, Élio Martins, Georgi Andonow, Jerry Sitoe.
czerwona kartka: Michał Protasewicz (55. minuta, Etyr, za faul taktyczny).

sędziował: Stanisław Todorow (Szumen).
widzów: 600.

Cienciałę w przerwie zmienił Walentin Weselinow, a w 88. minucie za Jacques'a Feya wszedł Krzysztof Hrymowicz. Mateusz Bąk pozostał na ławce rezerwowych, a całe spotkanie rozegrał były piłkarz Arki Gdynia i Olimpii Elbląg Lubomir Lubenow. Etyr zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli i do "bezpiecznej strefy" traci dwa punkty.

solferino - 16 marca 2013, 16:44:42 - *.dynamic.chello.pl