18 marca 2013, 12:41:38 - MichalMKS
Zmarł Wałerij Hoszkoderia

W wieku 53 lat zmarł Wałerij Hoszkoderia, były piłkarz m.in. Stali Stalowa Wola oraz Bałtyku Gdynia.

W barwach klubu ze Stalowej Woli rozegrał cztery mecze w ekstraklasie, w których zdobył jednego gola.

Hoszkoderia w swojej karierze występował także w Zwiezdzie Kirowograd, Szachtiorze Donieck oraz SKA Rostów nad Donem.

Kao - 18 marca 2013, 12:49:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Młodo umarł.

puta madre - 18 marca 2013, 12:58:25 - *.46-29-147.tkchopin.pl
Kiedyś nazywał się Goszkoderia. Szkoda, młody chłop i solidny obrońca

CB - 18 marca 2013, 13:48:26 - *.dynamic.chello.pl
Filar obrony Bałtyku w tamtych czasach. Bardzo go lubiałem.
RIP

Bałtyk pam - 18 marca 2013, 13:54:03 - *.adsl.inetia.pl
Spoczywaj w pokoju...

dwd - 18 marca 2013, 14:52:57 - *.rev.ndi.net.pl
Płacił składki w ZUS-ie i umarł młodo, gdzie są teraz jego pieniądze?? oczywiście przepadły ;/
Najszczersze kondolencje z Tychów ...

Bolo - 18 marca 2013, 15:39:20 - *.play-internet.pl
Kiedyś Stalówka, to była firma. Transfery z Szachtara Donieck! PS. Szkoda chłopa, dobry był.

SKS - 18 marca 2013, 16:11:09 - *.rzeszow.mm.pl
Spoczywaj w pokoju

Maxx - 18 marca 2013, 16:38:37 - *.gdynia.mm.pl
Odszedł bardzo fajny Gość. Miałem okazję poznać Walerego,otwarty,wesoły,dobry piłkarz i człowiek. Bałtyk Gdynia

jan - 18 marca 2013, 18:18:21 - *.dynamic.chello.pl
RIP.pozdrawiam Bałtyk Gdynia .A.K

BG - 18 marca 2013, 18:38:20 - *.play-internet.pl
Spoczywaj w pokoju [*]

szPL - 18 marca 2013, 19:14:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś to z Szachtara się przechodziło robić kariere w Polskich słabeuszach, a teraz?

StalowaWol - 18 marca 2013, 19:50:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stalówka Pamięta !

janów - 20 marca 2013, 9:14:19 - *.tvkdiana.pl
Pamiętam 91rok pierwsza kolejka ze Stalą Mielec grała Stalówka,debiut Wyparły w bramce.Remis 1:1 i dwa gole Goszkoderii,najpierw samobój a potem wyrównał z wolnego.Komplet na trybunach eh to były czasy!!!

Adler BG - 20 marca 2013, 19:46:14 - *.speed.planet.nl
RIP ... wspaniały piłkarz i człowiek.W Bałtyku prawdziwy filar... [*]

filip - 21 marca 2013, 9:51:20 - *.opera-mini.net (*.254.194.79)
do Janow.najpierw z wolnego na 1:0 a pozniej wyrownujacy samoboj(w okno zapakowal;)na meczu Andrzej Strejlau jako gosc-obserwator.rip