23 marca 2013, 16:51:36 - Korbol
U-21: Polska 3-0 Litwa

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 3-0 (0-0) w rozegranym w Siedlcach towarzyskim spotkaniu z Litwą.

23 marca 2013, 15:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Polska 3-0 Litwa
Mariusz Stępiński 46, 52, Bartłomiej Pawłowski 74

Polska: 1. Jakub Szumski - 2. Wojciech Lisowski (60, 16. Bartłomiej Pawłowski), 5. Rafał Janicki, 4. Marcin Kamiński, 3. Mateusz Lewandowski (86, 14. Daniel Dziwniel) - 7. Bartosz Bereszyński, 6. Dominik Furman (83, 13. Julien Tadrowski), 10. Rafał Wolski (69, 15. Damian Dąbrowski), 8. Piotr Zieliński, 11. Paweł Wszołek (84, 18. Bartosz Żurek) - 9. Mariusz Stępiński (77, 17. Kacper Przybyłko).

Litwa: 1. Tomas Švedkauskas - 4. Rytis Pilotas, 23. Aurimas Vilkaitis, 2. Vilmantas Bagdanavičius, 19. Markas Beneta (59, 21. Tomas Galdikas; 78, 10. Rokas Gedminas) - 17. Donatas Kazlauskas (90, 8. Klaudijus Upstas), 15. Tomas Snapkauskas (67, 14. Edvinas Girdvanis), 20. Dovydas Norvilas, 7. Justas Vilavičius (46, 13. Lukas Sendžikas), 9. Arnas Ribokas - 11. Ovidijus Verbickas.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Polska).
widzów: 1600.

We wtorek o godzinie 14:00 w Legionowie Polacy rozegrają kolejne towarzyskie spotkanie, a ich rywalem będzie reprezentacja Łotwy.

źródło: własne / Przegląd Sportowy / SportSiedlce.pl

Piciu - 23 marca 2013, 16:52:48 - *.icpnet.pl
brawo może nauczycie czegoś kadre A ...

plockier - 23 marca 2013, 16:54:06 - *.class101.petrotel.pl
haha łeczna znalazła nowego ricardinho:D moze bedzie lepszy od tego ktory gra w lechii

Rafał - 23 marca 2013, 16:55:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Litwie żałoba przegrać z polskimi ogórkami których wszyscy leją to jest dopiero wstyd.

kibic - 23 marca 2013, 16:56:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hehe Widzew w ofensywie

morti - 23 marca 2013, 16:57:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszystkie 3 bramki zdobyli Widzewiacy. Brawo! Oby tak w lidze zaczęli strzelać.

mmm - 23 marca 2013, 17:01:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za wstyd dla Litwy przegrać z Polską... Jeszcze rok temu Polska U21 przegrałą z Mołdawią...

Bob - 23 marca 2013, 17:07:58 - *.toya.net.pl
Studzę emocje Litwa zagrała w rezerwowym składzie dlatego taki wynik

paco - 23 marca 2013, 17:31:35 - *.play-internet.pl
dobrze że w kadrze chłopaki Widzewiaki strzelili, za tydzień w Zabrzu Górnik zacznie się żegnać z Pucharami Górnik Widzew 0-3

Siedlczani - 23 marca 2013, 17:34:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wolski wyróżniał się techniką, ale sporo niedokładnych podań.

pogoń - 23 marca 2013, 17:40:38 - *.siedlce.domtel.com.pl
było widać że Wolskiemu brak ogrania meczowego, sporo niedokładnych podań a przez to straty, zszedł w 65'

observer - 23 marca 2013, 17:58:24 - *.adsl.inetia.pl
Dorna nowym trenerem U-21... i wszystko jasne ;)

IndigoBoy - 23 marca 2013, 18:22:23 - *.siedlce.vectranet.pl
Wolski kiepściutko, widać było długą przerwę w grze. Furman wymiótł wszystkich, zero strat, świetnie czyścił i rozgrywał. Na plus ponadto Wszołek i Lewandowski.

freestyler - 23 marca 2013, 18:36:01 - *.siedlce.vectranet.pl
ładny mecz, dobra gra , tylko zimno jak na syberii. w 1. minucie zmarnowane sam na sam ..potem też jeszcze kilka dobrych okazji .. Ale Litwa też miała 2 setki . Polacy cały mecz przy piłce . wygrywaliśmy większość pojedynków .. a Wszołek powinien grać wczoraj w meczu z Ukrainą ... **

xyz - 23 marca 2013, 18:39:01 - *.neanet.pl
Wolski słabo, jeden z gorszych punktów drużyny. Bardzo słabo Szumski, nogami gra koszmarnie, zaliczył jednego kleksa jak litwinowi wystawił piłkę. Kamiński najpewniejszy w defensywnie, bezbłędny, raz się podłączył do ataku i w sam na sam trafił w bramkarza. Dobry mecz Furmana, Bereszyńskiego i Wszołka, Stępiński co miał strzelić to strzelił, na początku okazję zmarnował. Ogólnie gra ekstra, po 15 minutach tempo siadło ale druga połowa to totalna dominacja, szybkie podania, rozrzucenia na skrzydła, miód ja bym wysłał kadrowiczów żeby pograli sobie w takim mrozie właśnie w jakiś mniejszych miejscowościach to troche pokory by może ich nauczyło

moskaluRTS - 23 marca 2013, 18:48:11 - *.sieradz.vectranet.pl
Brawa dla "młodego narybku" Widzewa i oby tak w lidze !

gregorh - 23 marca 2013, 18:52:36 - *.toya.net.pl
szukam biletu z tego meczu

maciek - 23 marca 2013, 19:07:28 - *.trustnet.pl
i bardzo dobrze ze nie ma miejskich pieniedzy w Widzewie gdyby byly to chyba juz dla U21 musielibysmy szukac drugich Obraniakow

Pogon sied - 23 marca 2013, 19:14:30 - *.siedlce.domtel.com.pl
Generalnie niezly mecz naszych.najlepsi zdecydowanie Lewandowski i Furman.Stepinski oprocz strzelenia dwoch goli reszte meczu przedreptał.Wolski tragedia...Nie dziwne ze nie gra we Florencji.
Pogoda masakra.Przenikliwy wiatr i -8 stopni.Tylko najwieksze wariaty przyszly na stadion a i tak frekwencja byla zadowalajaca.

adam81w - 23 marca 2013, 19:29:03 - *.free.aero2.net.pl
Ciekawe ilu z reprezentantów Litwy to Polacy litewscy? Wie ktoś?

DENIS - 23 marca 2013, 20:45:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl