23 marca 2013, 18:00 - Kraków (stadion Cracovii)

Cracovia: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Krzysztof Nykiel (26, 16. Bojan Puzigaća), 5. Mateusz Żytko, 3. Miloš Kosanović, 6. Adam Marciniak - 24. Michał Zieliński (56, 11. Władisław Romanow), 21. Sławomir Szeliga, 23. Łukasz Zejdler, 9. Edgar Bernhardt (64, 17. Sebastian Steblecki), 37. Bartłomiej Dudzic - 4. Vladimir Boljević.

GKS: 1. Łukasz Budziłek - 26. Dominik Sadzawicki, 27. Mateusz Kamiński, 3. Adrian Napierała, 18. Bartłomiej Chwalibogowski - 4. Alan Czerwiński (72, 16. Janusz Gancarczyk), 20. Sławomir Duda, 8. Grzegorz Fonfara, 81. Przemysław Pitry, 31. Krzysztof Wołkowicz - 10. Deniss Rakels.

żółte kartki: Dudzic - Czerwiński, Kamiński, Gancarczyk.

sędziował: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
widzów: 7146.

Ketald - 23 marca 2013, 19:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry mecz, Cracovia miała trochę szczęścia w końcówce, ale widać, że zależy im na awansie. A GKS na wiosnę nieźle gra i jak utrzymają skład na przyszły sezon, to może w końcu powalczą o awans, chociaż u nich ciężko z kasą.

aaa - 23 marca 2013, 19:57:24 - *.dynamic.chello.pl
Mecz na poziomie Ekstraklasy. Świetne widowisko,oby więcej takich meczy w 1 lidze

pepe1 - 23 marca 2013, 19:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
znakomity mecz - wiele meczy E-klasy stoi na niższym poziomie !

fuks - 23 marca 2013, 19:58:42 - *.play-internet.pl
Craxa ile tych fuksów jeszcze w tym sezonie?

renegat-TP - 23 marca 2013, 19:58:54 - *.2-4.cable.virginmedia.com
I co to zmienia kto byl lepszy wazne to gdzie zostaja 3 punkty

chester - 23 marca 2013, 19:59:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
uff... nareszcie ktoś strącił Flotę z pozycji lidera

vdjack - 23 marca 2013, 19:59:52 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
"przypadek zdecydował o tym, ze cracovia zgarnęła 3 punkty"- komentatorzy orange sport ;) zgadzam się, szacunek GieKSa !

fuks - 23 marca 2013, 20:00:38 - *.play-internet.pl
GKS GKS GKS wielkie brawa za mecz troche więcej szcześcia i bedzie ok

;ris1964 - 23 marca 2013, 20:00:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bardzo dobry mecz GieKSy szkoda tej porażki no ale trudno gramy dalej panowie teraz Łęczna u siebie i tylko 3 punkty,dziękujemy za walke i zaangażowanie dzisiaj.INO GieKSa

klibic - 23 marca 2013, 20:04:12 - *.pasjo.net
GKS Katowice powinien grać w T-ME i przyjdzie taki moment, że powrócą, nawet jeśli to w tym sezonie nie nastąpi to wkrótce tak. Trójkolorowe Gliwice pozdrawiają Gieksę!

obiektywny - 23 marca 2013, 20:04:56 - *.centertel.pl
Pb patrz swojego smietnika na samym dole tabeli

asdasdasd - 23 marca 2013, 20:05:12 - *.dynamic.chello.pl
Jako kibic Cracovii przyznaję, że zagraliśmy słabo i lepszym zespołem był GKS. Katowiczanie dominowali i momentami wyglądali na świetnie na tle słabych Pasów. Cóż, kolejne ważne 3 punkty, zarazem zimny prysznic dla Stawowego, który wiadomo trenerem jest żadnym. Zero taktyki, zero pomysłu, zero dynamiki, idiotyczne zmiany... jak sam przed meczem powiedział "nie dobiera taktyki pod rywala" to chyba wszystko o tym gościu mówi... bez Jończyka jest nikim, poza naciąganą legendą...

Olo - 23 marca 2013, 20:31:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cracowia bez honoru po dzisiejszej minucie ciszy straciłem do was resztki szacunku.

Irizar - 23 marca 2013, 20:32:26 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje dla obu ekip z Bydgoszczy. Dla Cracovii za 3 punkty, a dla zawodników i sztabu trenerskiego Gieksy za świetny mecz. Dzięki świetnej postawie i ogromnemu zaangażowaniu GKS-u ten mecz oglądało się z prawdziwą przyjemnością. Świetne tempo, sporo walki, sporo sytuacji podbramkowych. W tym sezonie Gieksa ma za dużą stratę do czołówki, ale za rok może być już walka o coś więcej. Dobrze przepracowana zima była w Katowicach. Jeszcze raz gratulacje dla obu ekip. Po cichu liczę, że Zawisza z Miedzią stworzą jutro równie dobre widowisko.

kinkonk - 23 marca 2013, 20:34:23 - *.serverspace.co.uk
albo nawet bardzo!

Ryl - 23 marca 2013, 20:40:14 - *.toya.net.pl
Bramka wpadła po rykoszecie zgoda ale co robił zawodnik na spalonym przed bramkarzem po prostu absorwował bramkarza gola powinno nie być

quentin - 23 marca 2013, 20:50:35 - *.dynamic.chello.pl
skoro nie masz szacunku do innych nie oczekuj tego w zamian, taki maly komentarz odnosnie pewnego wydarzenia a co do meczu, GKS rozegral bardzo dobry zawody, 3pkt zostaja w Krakowie ... ot taki to sport

kempes - 23 marca 2013, 20:52:48 - *.dynamic.chello.pl
gieksa śmieszny klub z jednej z najmniejszych dzielnic Katowic

DENIS - 23 marca 2013, 20:53:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ekstraklasa się zbliża

GKS-K-CE19 - 23 marca 2013, 20:57:02 - *.internetia.net.pl
mecz na bardzo duzy plus dla GieKSy mimo przegranej jestem dumny z postawy GieKSy... co do kibicow cracovi wiesniaki z was sa zero szacunku ciekawe jak to by was spotkalo mozna sie nie lubic ale szacunek musi byc oni wrcali z meczu i zgineli wstyd cracovi wstyd........ GieKaeS to jest ta forma jak za dawnych lat walka do ostatniego gwizda superrrrrr

KSF - 23 marca 2013, 20:57:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezła minuta ciszy

a - 23 marca 2013, 20:59:05 - *.dynamic.chello.pl
Ryl: Zejdler nie stał na spalonym, przed nim było paru obrońców w chwili gdy piłka się odbiła. A ci co piszą o "farcie": więcej farta miał GKS. Drugi strzał Boljewica z boku bramkarz GKS jakims cudem chyba obronił, pierwszy też był bliski celu. Strzał Stebleckiego w drugiej połowie i Bernharda w pierwszej byłyby nie do obrony, a się wręcz otarły o poprzeczkę. Za faul w 1 połowie po którym znieśli Nykiela powinien być karny (zresztą chyba jedyny błąd sędziego, bo w drugiej połowie gdy Dudzic się przewrócił karnego nie było, kartka słuszna). GKS też miał pozycje ale mecz wyrównany ze wskazaniem na Cracovie. Obie drużyny walczyły i mecz był bardzo ciekawy. Znakomicie bronili obaj bramkarze.

mister - 23 marca 2013, 21:06:10 - *.play-internet.pl
@asdasdasd. My ogladaliśmy ten sam mecz? Ze skrzydła podawał Puzigaca, piłka od Zejdlera odbiła się po strzale Stebleckiego. Zobacz sobie, którzy z wymienionych zawodników zaczynali mecz od początku. Ty to nazywasz kiepskimi zmianami? To jakie w takim razie są dobre?

FortArt - 23 marca 2013, 21:31:30 - *.opera-mini.net (*.67.179.73)
Fantastycze sedziowanie - druga liga i co? Da sie, wszystko wylapane, decyzje szluszne. Mroz okropny - nawet na Treningach Noworocznych nie bywa tak zimno, nie pamietam takiego meczu. Liczba widzow - moim zdaniem podano liczbe sprzedanych biletow, bylo poza mlynem bardzo duzo wolnych miejsc. GKS w swietnej liczbie, pelen sektor lub prawie, kibicow maja niezmiennie w ekstraklasie. Tylko zasob slow ubogi bo mnostwo bluzgow zamiast dopingu swoich, szkoda. W przerwie mlody Steblecki puscil na telebimie urodzinowa wiazanke dla taty - z jego meczami w hokejowej reprezentacji PL.

Cracovia p - 23 marca 2013, 21:35:55 - *.dynamic.chello.pl

Co do minuty ciszy nie uszanował jej młyn czyli jakieś 1500 osób .Reszta uszanowała.Mecz szczęśliwie wygrany ale nasi zawodnicy gryzą trawę co mecz .Dziś graliśmy bez 6 zawodników to było widać szczególnie w środku pola .Plus kolejny raz frekwencja minus 10 a tu ponad 7 tys ludzi.
Pozdrawiamy GKS Tychy -to są śląska Królowie a nasi bracia.

do FortArt - 23 marca 2013, 21:41:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@FortArt
nieprawda, co najmniej 3 decyzje Lyczmańskiego to wielbłądy:
1) ewidentny brak karnego i kartki dla "Alana" za chamski faul na Nykielu
2) ewidentny brak kartki dla Marciniaka za złapanie wychodzącego sam na Rakelsa
3) ewidentny brak kartki za chamskie kopnięcie leżącego Szeligi w tzw. cohones
4) z żółtkiem dla Dudzica też bym dyskutował. Został lekko pchnięty, a w takich warunkach można się wywalić

krzychu - 23 marca 2013, 21:45:57 - *.net011-g1.isko.net.pl
cracovia musi wejsc i wejdzie kasa kasa wiadomo sedziowie sie ciesza

Turek WLKP - 23 marca 2013, 21:47:55 - *.net-system.pl
Brawo Cracovia! Powodzenia!

Cracker - 23 marca 2013, 21:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Pasy ! GKS Tychy & Cracovia !
Pozdro z Trójkolorowych Bojszów Nowych !

eg - 23 marca 2013, 21:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak sie prezentował Rakels ?

kibic - 23 marca 2013, 21:54:16 - *.191.147.124
Cienka Cracovia bardzo szczęśliwie wygrywa, Gieksa pokazała dobrą grę i zabrakło szczęścia aby nawet ograć słabe pasy,napewno Katowiczanie będą grożni dla każdego przeciwnika jesli będą grać jak dziś.

Cracovia p - 23 marca 2013, 22:00:52 - *.dynamic.chello.pl
Rakels niezły ,ale trochę jeździec bez głowy .Gks Katowice to do tej pory najlepszy zespół jak grał na Cracovii .Widać że graliśmy bez 6 zawodników -najważniejsze punkty .

lukas - 23 marca 2013, 22:07:41 - *.dynamic.chello.pl
Sędziowie masakra, po niby prawidłowym wślizgu w polu karnym zawodnika GKS-u , Nykiel zniesiony z boiska. Cracovia zagrała bardzo słabo, ale liczą się 3 pkt i kolejny krok w kierunku ekstraklasy.

morgot2 - 23 marca 2013, 22:08:37 - *.dynamic.chello.pl
ale zwycieskie

zxc - 23 marca 2013, 22:12:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo.Cracovia i Zawisza do extraklapy!!!

ŻabaGieKSa - 23 marca 2013, 22:14:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
KEMPESOWA,cos cie boli?Zaefajny szpil,remis to minimum co powinno byc.Przewaga GieKSy,bez dyskusyjna...szkoda ze Napierała nie strzelił bramki moze nie Cracovii,a wojtkowi guardioli.W pierwszej połowie,100% sytuacja nie wykorzystana.Szkoda bo było by inaczej.

morgot2 - 23 marca 2013, 22:24:12 - *.dynamic.chello.pl
warzne gdzie punkty zostaja a pozatym pamiietaj kto nie dostal karnego a sie nalezał w tej pierwszej połowie

GKSodZawsz - 23 marca 2013, 22:25:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obiektywnie, bardzo dobry mecz jak na I lige. Gratulacje dla Cracovii, mimo slabszej formy 3pkt, to znamionuje klasę (mimo, żę wątpie w warsztat treneiro Stawowego), tak wygrywa się ligę. Mnie cieszy postawa GieKSy i myślę, że ciut więcej mieliśmy z gry, co najmniej remis się należał, ale taka jest piłka. Brawo chłopcy i za rok gra o awans. TrÓJKOLOROWE Świony!

morgot2 - 23 marca 2013, 22:29:53 - *.dynamic.chello.pl
kibice Gieksy zagraliscie jedno dobre spotkanie bo dwóch poprzednich nie ma co liczyc(co to za rywale??) i juz sie widzicie w walce o e klase naprawde macie spory optymizm z mówia ze jedna jaskółka wiosny nie czyni

Nyrol - 23 marca 2013, 22:31:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niesprawiedliwy Wynik !!Pozdro dla Pierunskich Chaharów z GKSY od Rodowitej Warty z Wildy!!! W Poznaniu Tylko Warta !!! a craxa i amicorze coraz mniej was nie mieście w barwach!!!!

FortArt - 23 marca 2013, 22:37:30 - *.dynamic.chello.pl
Kto ma pretensję o minutę ciszy powinien jeszcze raz obejrzeć mecz Lechia-Korona i wsłuchać się w okrzyki gdańszczan szydzące z zabitego przez wiślaków "Małpy".
Nie okazali szacunku to go nie dostali. Nigdy nie wolno cieszyć się ze śmierci innego człowieka tak jak zrobili to kibole Lechii.
Ostatni kwadrans na meczu obrona Częstochowy, kto tu o ligę walczył, koszmar. Ale wcześniej to Cracovia prowadziła grę. Gol jest przypadkiem, zwycięstwo nie.

@ - 23 marca 2013, 23:13:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I właśnie to rózni reszte kibicowskiej Polski od drużyn jak Bełchatów czy Cracovia. W Cracovii nawet nie potrafią skumać różnicy między debilnym sztyletowaniem się NAWZAJEM ( bo oczywiście pasy teraz takie niewinne dzieciątka ), a wypadkiem ŚMIETELNYM w drodze za ukochanym klubem. Ale spoko.. Kiedyś.. KIEDYŚ.. Może takie kluby jak cracovia czy arka też to zrozumieją. Na razie poprostu zbyt wysoka półka

john - 23 marca 2013, 23:14:02 - *.play-internet.pl
jazda z keresami

Nyrol - 23 marca 2013, 23:34:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro Gieksa Dobry Doping!!!jeszcze lepszy niż w Pozaniu, a i Najazd na Kraków Dobra Ilość !!!!Chachary Pozdro Polski Banik Ostrawa!!!!!!!

Bumar - 23 marca 2013, 23:39:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale to gwizdy "honoru " to nie macie jak wasza Amica też tak gwizdała na Wiśle na Włodka Smolarka!!!!Szacunek To mam do Gieksy Katowice Pogonii Szczecin za Jana Pawła II!!!!!!a wy patologia nowej huty!!!Pamiętam Jak was w latach 90-ych nie było !!!Był Hutnik i Wisła a wy w 3 lidze!!!!Warta Poznań Tylko Nasz KS Wilda Bóg Honor Ojczyzna!!!!!!!!

quentin - 23 marca 2013, 23:45:42 - *.dynamic.chello.pl
Nyrol zawsze pociesznie jest poczytac gosci oderwanych od realiow

Ford - 23 marca 2013, 23:46:09 - *.204.137.179
Po co zreszta wam awans i Zawiszy ? Te oba kluby bedą się bily co sezon przez dlugi czas o utrzymanie w ex .

Nyrol - 23 marca 2013, 23:56:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kuentin szkoda ze nie byłeś na Mecz Warta-Arka mało amici a Arki ponad 800 amica -arka po co ta zgoda jak WZL Orange Boys z Zawisza kroją z szali na landach lecha na mxa!!!!!!!!!!!!!!!

wf - 24 marca 2013, 0:02:09 - *.itcomp.pl
sedziowie masakra 1-2 dla gieksy widac ze krakusy haha musza awans zrobic jeszcze raz wynik 1-2 gieksa pozdro z zaw

Paweł - 24 marca 2013, 0:02:54 - *.34.221.227
Gdzie jest ten śmieszny internetowy typek o nicku - Gieksa który tak dużo gadał ( pisał ) a teraz cichutko siedzi w domu i nawet nie odezwie się po przegranej swojej drużyny ? Tak śmiejesz się z Piasta a sam Twój klubik baty dostał ( minimalne ) ale dostał

GÓRAL - 24 marca 2013, 0:16:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmiesz pisać o sędziowaniu! O ewidentnym karnym po faulu na Nykielu nie wspomnisz?

WKS_ŚLĄSK - 24 marca 2013, 0:38:23 - *.dynamic.chello.pl
Brawa dla GKS Katowice należało wam się zwycięstwo ale niestety nie udało wam się zdobyć bramki, i na boisku i na trybunach zaprezentowaliście się lepiej! Kibiców z Katowic było słychać i to czasami lepiej niż młyn cracovii Brawo dla Was. Czekamy na was w E-klasie. cracovia minuta ciszy nauczcie się co to znaczy SZACUNEK!!!! bo GKS umiał to uszanować!
WKS ŚLĄSK WROCŁAW!!

pyton - 24 marca 2013, 1:36:09 - *.hsd1.il.comcast.net
brawo Cracowia gonic cyganow

pimpek - 24 marca 2013, 2:04:20 - *.elk.mm.pl
Ja można podczas minuty ciszy ku pamięci bądź co bądź niewinnych ludzi (no bo co z tego że byli kibicami Lechii?) zachowywać się tak jak te zwierzęta z Cracov(i)a?

rafalski - 24 marca 2013, 4:29:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gieksa po względem szybkościowym czy ogólnie dynamicznym górowała nad polską odmianą Barcelony! Dwa obozy w kraju w zimowej scenerii zaowocowały otwartą grą na stadionie Pasów! Widać efekty pracy trenera Góraka Co do gospodarzy to przeciwnik nie pozwolił pokazać choćby przez chwile tiki-taki A wiadomo że gra się tak jak przeciwnik pozwala I tylko fart spowodował że katowiczanie nie zapunktowali Piłkarze meczu a w zasadzie ich kilku czyli bohaterowie Obydwaj bramkarze plus Zjedler,Pitry i Napierała !

BajeroKSG - 24 marca 2013, 6:21:23 - *.dip.t-dialin.net
Gieksa byla lepsza pod wzgledem meczu , i kibicowskim. Pozdro od Zaboli .

tipico - 24 marca 2013, 7:28:09 - *.hsi.kabel-badenwuerttemberg.de
ChoRzowski mowi dobra gra gieksy!

polo - 24 marca 2013, 7:45:35 - *.244.23.11
Taktyka Stawowego być gorszym a i tak zainkasować 3pkt.

cok - 24 marca 2013, 8:01:19 - *.play-internet.pl
Remis byłby sprawiedliwy.

siwas - 24 marca 2013, 8:02:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do FortArt - te okrzyki to były w trakcie meczu a nie w trakcie minuty ciszy..., odróżnij białe od czarnego...

kibic - 24 marca 2013, 8:06:59 - *.adsl.inetia.pl
Termalica dziś bd liderem

ktos - 24 marca 2013, 8:24:58 - *.dynamic.chello.pl
@siwas Życie bywa czasami perwersyjnie sprawiedliwe. Cały ten wypadek miał miejsce tydzień po wyśmiewaniu zabitego nożem bezbronnego chłopaka.

Fuck off - 24 marca 2013, 8:41:42 - *.bsh-bng-011.adsl.virginmedia.net
Co do cracovi: chłop ze wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy

1920 - 24 marca 2013, 9:05:46 - *.adsl.inetia.pl
A co mnie obchodzi jakaś Lechia i jej kibice krzyż im na drogę.
Jak kuba Bogu tak Bóg kubie

ksc - 24 marca 2013, 9:52:27 - *.ksi-system.net
Mam pyutanie jak kibice ŚLAŚKA LECHII I WISŁY moga mówić cokolwiek o szacunku pewnie dlatego ze w miejscu tragedii ŚP. OLEJA kibice tej kryształowej lechii wieszali na drzewie śledzie, zachowanie kibiców lechii podczas meczu lechia korona po śmierci ŚP. MAŁPY, zachowanie kibicow wisly po smierci CZŁOWIEKA, MAŁPY i MARIEGO, wiec niech ci kibice nie probuja nas uczyc szacunku

PatrykŚWL - 24 marca 2013, 9:54:39 - *.cdma.centertel.pl
Tak samo byśmy mogli powiedzieć co obchodzi nas jakaś spadcovia.
WKS.ŚLĄSK ma rację nauczcie się co to znaczy minuta ciszy.
AVE Ś-W-L

ktos - 24 marca 2013, 9:59:04 - *.dynamic.chello.pl
A minutę ciszy po niedawno zmarłym prezesie Florianie Siwickim mieliście, kibice WKS-u? Hipokryci-"patrioci".

ds - 24 marca 2013, 9:59:38 - *.217.146.194.generacja.pl
WKS_Slask,nie rob nam siary,co ty piszesz,ogladales ten mecz? Slask Wroclaw

Pan Kracy - 24 marca 2013, 10:02:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Haha wks, gts i inni! Zacznijcie od siebie!

fanss - 24 marca 2013, 10:30:02 - *.centertel.pl
pasny i tak nie wejda im jest dobrze w 1 lidze w ekstraklasie nie mają co szukac

GÓRAL - 24 marca 2013, 10:33:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła spadek! Nie macie czego szukać w ekstr! Cracovia wam spuści lanie!

hooltaj - 24 marca 2013, 10:52:29 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
Brawo Pasy! I gdzie sa ci co na Stawowego jechali, niedlugo go bedziecie na rekach noscic ha ha ha. Wisla_derby blisko!!!

Polak - 24 marca 2013, 11:06:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje dla Gieksy , dobry mecz ,Katowiczanie walczyli do końca !

tk - 24 marca 2013, 11:45:36 - *.dynamic.chello.pl
Śmieszy i żenuje mnie to licytowanie kto uczcił minutą ciszy a kto nie, jedni warci drugich w swoich np. przyśpiewkach na temat zmarłych a teraz trwa licytacja kto bardziej honorowy.....:-)

19G64 - 24 marca 2013, 12:33:57 - *.toya.net.pl
mimo porazki brawo GKS !!! w koncu walka, umiejetnosci coraz lepsze, skład tez. Awans w koncu przyjdzie oby na 50-lecie
Trójkolorowe Mysłowice !!!

@GORAL - 24 marca 2013, 12:46:55 - *.113.106.136
W Czym ta Cracovia spusci lanie tej Wiśle ? Ja pilkarsko od 100lat słabsza, gangsterka to samo . Więc chłopie przestań cpac .

ZL - 24 marca 2013, 12:55:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Zagłębie życzy Cracovii awansu! Czekamy w ekstraklasie!

Ero - 24 marca 2013, 13:14:13 - *.szczecin.mm.pl
Czekamy na Giekse w Ekstraklasie ! POGOŃ !
Powodzenia.

Pan Kracy - 24 marca 2013, 13:16:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia jest lepsza pod każdym względem. Przede wszystkim nie musi się wstydzić swej historii.

kolo - 24 marca 2013, 14:25:50 - *.124.125.7.rybnet.pl
W tramwaju nie byliście tacy super...duża ekipa ,słaby power...

ray - 24 marca 2013, 14:32:20 - *.124.125.7.rybnet.pl
Rybnik z GieKsą,pasy cienkie bolki

kinkonk - 24 marca 2013, 14:48:48 - *.serverspace.co.uk
przynajmniej na niektorych zdjeciach i ujeciach

k-k - 24 marca 2013, 15:04:45 - *.dynamic.chello.pl
Co do minuty ciszy: zachowanie grupy tych, którzy tego nie uszanowali, żenujące, i to jest najłagodniejsze słowo. I piszę to ja, kibic Cracovii od ponad pół wieku. I żadnym usprawiedliwieniem nie jest, że w innych klubach też istnieją tacy troglodyci, o bandytach wykorzystujących klubowe barwy (wszystko jedno jakiego klubu) już nie mówiąc. Cóż, okazuje się, że świat się zmienia i nawet ludzkiej śmierci nie można uszanować... Jednak bardzo proszę nie uogólniać na wszystkich kibiców tego czy innego klubu albo wręcz obarczać klub (wszystko jedno jaki) odpowiedzialnością za pewnych kretynów, chamów czy bydlaków mu kibicujących. Wszędzie się mogą znaleźć, niestety... I sugeruję zamknąć dyskusję na ten temat i skupić się na meczu. Oba kluby walczyły bardziej niż reprezentacja Polski z Ukrainą... ;)

Osama - 24 marca 2013, 15:36:35 - *.play-internet.pl
Mamy lidera Cracovio mamy lidera!

damian - 24 marca 2013, 16:20:32 - *.play-internet.pl
tylko pytania czy flota chce w ogóle wejść?

olo - 24 marca 2013, 16:23:43 - *.dynamic.chello.pl
@kolo o co chodzi z tym tramwajem?Odnosnie samego meczu wczorej Gieksa i pilkarsko i kibicowsko byla lepsza od Crcovii.Som perspektywy na przyszly sezon idzie pograc o cos wiencej niz tylko srodek tabeli.Tak czimac chopy >Ino KSGKS&Banik

Fojtik - 24 marca 2013, 23:48:06 - *.gigainternet.pl
wisła to wogóle rządzi w Krakowie.... hehehe. Tak się składa, że akurat byłem na meczyku. Powiedzcie mi czym Katowice wczoraj królowały kibicowsko ? Co do meczu to fakt emocje do końca, szacun za grę, szczęście jednak było po naszej stronie.

Craxoholik - 25 marca 2013, 6:23:58 - *.mobileonline.telia.com