23 marca 2013, 21:00:35 - Adrian10
eMŚ: Gol Préjuce'a Nakoulmy dla reprezentacji Burkina Faso

Piłkarz Górnika Zabrze Préjuce Nakoulma zdobył bramkę dla Burkina Faso w wygranym 4-0 (2-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z reprezentacją Nigru. Skrzydłowy spędził na boisku pełne 90 minut.

23 marca 2013, 19:00 - Wagadugu (Stade du 4-Août)
Burkina Faso 4-0 Niger
Jonathan Pitroipa 3, Aristide Bancé 36, Charles Kaboré 78, Préjuce Nakoulma 86

żółte kartki: Narcisse Bambara - Abdounasser Nomaou, Kourouma Fatoukouma, Moussa Maâzou.

sędziował: Désiré Doué Noumandiez (Wybrzeże Kości Słoniowej).

W barwach Burkina Faso wystąpił także były piłkarz Lechii Gdańsk Abdou Razack Traoré, który wszedł na plac gry w 70. minucie w miejsce Wilfrieda Sanou.

Grupa E - tabela:

1. Kongo          3  9  5-0
2. Burkina Faso   3  3  4-4
3. Niger          3  3  3-5
4. Gabon          3  3  1-4

Do trzeciej rundy eliminacji w Afryce awansują zwycięzcy dziesięciu grup. Utworzą oni pięć par barażowych, które rozegrają dwumecze. Zwycięzcy wezmą udział w mistrzostwach, które odbędą się w 2014 roku w Brazylii.

ziutek - 23 marca 2013, 21:14:11 - *.dynamic.chello.pl
Jest jakakolwiek szansa na znalezienie w necie video z bramkami?

do_df - 23 marca 2013, 21:17:39 - *.StrefaWiFi.kolnet.eu
df:
Piszesz oczywiście o bramkach samobójczych?

Długi KSG - 23 marca 2013, 21:17:57 - *.play-internet.pl
A prostego karnego z Lechem nie umie strzlic...
Ino Górnik
\G/

dffggggg - 23 marca 2013, 22:06:05 - *.241.48.60
naprawde fajnym skladem dysponuje burkina faso.... wicemistrzowie afryki pokazali klase z zespolem nigru, ktory gral w PNA... dobrze ze prezes strzelil... kongo na 99%awansuje, szkoda ze drugi zespol nie gra barazu,

jo - 23 marca 2013, 23:37:13 - *.dynamic.chello.pl
a gol że bede go zjadł,czy taki bardziej palce lizać?

paco - 24 marca 2013, 7:48:26 - *.play-internet.pl
Nie wiem co jest grane ale Prezes w reprezentacji gra i jest zdrowy a w Górniku może grać tylko 15 minut. Trzeba stawiać na Polaków bo chłopaki z Afryki jakoś nie mają w naszym klimacie zdrowia a kontrakty przecież podpisane... Górnik Widzew 0-3

pol - 24 marca 2013, 9:56:35 - *.adsl.inetia.pl