26 marca 2013, 21:53:37 - euzi
Vytautas Andriuškevičius i Emilijus Zubas zagrali w reprezentacji Litwy

Vytautas Andriuškevičius z Lechii Gdańsk oraz Emilijus Zubas z GKS-u Bełchatów zagrali w barwach reprezentacji Litwy w towarzyskim meczu przeciwko Albanii przegranym 1-4 (0-3). Andriuškevičiusa w 86. minucie zmienił Saulius Mikoliūnas, a Zubas wszedł na boisko w 62. minucie przy stanie 4-0 za Ernestasa Šetkusa. Jedną z bramek dla Albanii strzelił były piłkarz Polonii Warszawa Edgar Çani.

26 marca 2013, 20:00 - Tirana (Stadiumi Kombëtar Qemal Stafa)
Albania 4-1 Litwa
Alban Meha 33, Edgar Çani 37, Migjen Basha 43, Markus Palionis 59 (s) - Evaldas Razulis 75

żółte kartki: Ansi Agolli, Armando Vajushi, Sabien Lilaj - Andrius Bartkus, Deivydas Matulevičius, Markus Palionis, Arvydas Novikovas, Georgas Freidgeimas.

sędziował: Iwajło Stojanow (Bułgaria).
widzów: 500.

Mecz na ławce rezerwowych spędzili Mindaugas Panka (Ruch Chorzów) i Vytautas Lukša (Polonia Warszawa). Całe spotkanie rozegrali za to byli zawodnicy polskich klubów - Georgas Freidgeimas i Deivydas Matulevičius, a w 65. minucie za Arvydasa Novikovasa wszedł Mindaugas Kalonas. Z występu w tym meczu zrezygnowali Tadas Kijanskas (Korona Kielce) i Tadas Labukas (w przeszłości Arka Gdynia).

Andrejjjjj - 26 marca 2013, 21:58:41 - *.134.55.54