27 marca 2013, 7:07:45 - koofel
Luis Henríquez zagrał w reprezentacji Panamy

Luis Henríquez wystąpił w reprezentacji Panamy w wygranym 2-0 (1-0) meczu z Hondurasem w ramach czwartej rundy eliminacji mistrzostw świata w strefie CONCACAF. Obrońca Lecha Poznań w 80. minucie został zmieniony przez Harolda Cummingsa. Na ławce rezerwowych gości całe spotkanie spędził piłkarz Wisły Kraków Osman Chávez.

27 marca 2013, 3:00 - Panama
Panama 2-0 Honduras
Luis Tejada 2, Blas Pérez 75

sędziował: Jair Marrufo (USA).
widzów: 18 253.

Całe spotkanie w Hondurasie zaliczył były piłkarz GKS-u Bełchatów Carlo Costly.

6. Jamajka    3  2  1-3

Trzy czołowe drużyny w grupie awansują do finałów mistrzostw świata. Czwarty zespół zmierzy się ze zwycięzcą eliminacji w strefie Oceanii w dwumeczu barażowym.

Ketald - 27 marca 2013, 8:14:22 - *.108.97.19
Panama, Uzbekistan i Jordania coraz bliżej awansu na mundial widać teraz w piłce nożnej już wszystko jest możliwe

ekolog - 27 marca 2013, 8:48:30 - *.ip.netia.com.pl
@Ketald
Do awansu mają jeszcze daleko, ale robi się coraz ciekawiej.

Piciu - 27 marca 2013, 9:34:51 - *.icpnet.pl
Panama z taką grą awansuje.

Mehdi - 27 marca 2013, 9:58:09 - *.159.153.182
Uzbekistan to taki niespełniony piłkarsko kraj, w Azji liczą się i w rozgrywkach klubowych i narodowych, także awans na Mundial Uzbeków wcale mnie nie zdziwi bo zasługują na to jak mało kto ;)

ziomkrk - 27 marca 2013, 11:02:47 - *.dynamic.chello.pl
Meksyk wygra grupę

gf - 27 marca 2013, 11:50:32 - *.173.5.229.tesatnet.pl
Meksyk to na ta chwile nie może wygrać u siebie z Amerykańcami czy Jamajka.

oic. - 27 marca 2013, 14:25:12 - *.dynamic.chello.pl
Zwycięzcą eliminacji w strefie Oceanii jest Nowa Zelandia.

bach. - 27 marca 2013, 14:35:33 - *.dynamic.chello.pl
Dużo debiutów może być w Brazylii. Uzbekistan, Jordania albo Oman(chyba że Irak i Australia awansuja),Katar,Panama, Wenezuela mają szanse. W Afryce Mali, Kongo, Zambia, Malawi i Liberia mają jakieś tam szanse na awans do nastepnej rundy kwalifikacji. A w Europie Bośnia, Czarnogóra mają duże szanse na zwycięstwoo w grupach, natomiast Islandia i Albania powalczą pewnnie z Norwegią o baraże ;).
I gdzie w tym wszystkim Polska...

kultura - 27 marca 2013, 19:00:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie miałbym nic przeciwko temu, aby kolejność w tej tabeli się nie zmieniło do końca eliminacji. Szkoda że jeszcze nie ma Salwadoru.

DENIS - 27 marca 2013, 20:28:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Luis

arturro - 28 marca 2013, 6:54:37 - *.179.67.83
Meksyk to nie może wygrać u siebie to fakt ale gdy nie dają mu ewidentnych karnych i sędzia sędziuje przeciwko Meksykowi a za Amerykanami - to trudno jest wygrać.