28 marca 2013, 22:21:10 - Bedziu
Górnik przerwał serię porażek

Górnik Zabrze wygrał w meczu 20. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Widzewem Łódź 3-1 (2-0). Tym samym Górnik przerwał serię trzech porażek z rzędu. Gospodarze dominowali przez większość spotkania, co udokumentowali bramkami zdobytymi przez Ireneusza Jelenia, Aleksandra Kwieka oraz Adama Dancha. Honorowe trafienie dla gości zaliczył Bartłomiej Pawłowski.

Spotkanie dobrze rozpoczęli piłkarze Górnika. Po indywidualnej akcji Préjuce'a Nakoulmy i małym zamieszaniu przed polem karnym piłka ostatecznie trafiła do Wojciecha Łuczaka, który zdecydował się na strzał bez przyjęcia. Ze sporymi problemami futbolówkę na rzut rożny wybił Maciej Krakowiak. W 16. minucie bliski zaskoczenia bramkarza Widzewa był Aleksander Kwiek. Po jego dośrodkowaniu piłka zmierzała w bramkę, jednak golkiper gości skutecznie interweniował. Chwilę później po podaniu Adama Dancha niecelnie uderzył Ireneusz Jeleń, a następnie po dośrodkowaniu Mariusza Magiery z rzutu wolnego piłkę nogą trącił Mariusz Przybylski, czym prawie zaskoczył Krakowiaka.

W końcu w 24. minucie posiadający przewagę Górnik zdobył bramkę. Świetnym podaniem między obrońców popisał się Kwiek, a Jeleń płaskim, precyzyjnym strzałem bez przyjęcia pokonał Krakowiaka. Po zdobyciu gola zespół Górnika nie zaprzestał pressingu. Już minutę po strzeleniu bramki szansę na podwyższenie prowadzenia miał Nakoulma, lecz bramkarz Widzewa złapał piłkę. Po pół godziny gry było już 2-0. Po tym, jak faulowany był Jeleń, precyzyjnym i silnym strzałem z rzutu wolnego popisał się asystujący przy pierwszym golu Kwiek. Zaraz po wznowieniu gry przez łodzian piłkę odzyskali Jeleń oraz Kwiek. W sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się napastnik Górnika, który jednak nie zdołał wykorzystać okazji. Piłkarze Widzewa pierwszą groźną sytuację stworzyli dopiero w 35. minucie. Z lewej strony precyzyjnie dośrodkował Denis Kramar, jednak Marcin Kaczmarek nie potrafił tego wykorzystać i uderzył obok bramki.

Już w pierwszej minucie drugiej części gry na strzał z dystansu zdecydował się Łukasz Broź, ale Łukasz Skorupski wybił piłkę na rzut rożny. Kilka minut później po zagraniu Sebastiana Dudka szansę do zdobycia bramki miał wprowadzony w przerwę Mariusz Stępiński, jednak uderzył obok bramki. W 51. minucie piłkarze Widzewa zdobyli bramkę kontaktową. Kaczmarek zagrał do Bartłomieja Pawłowskiego, który zdecydował się na mocny strzał lewą nogą zza pola karnego. Piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Górnik już po chwili mógł odpowiedzieć na straconą bramkę, jednak bardzo silny strzał Magiery był minimalnie niecelny. W 55. minucie gorąco było pod bramką Krakowiaka. W ogromnym zamieszaniu piłkę uderzali zabrzanie, lecz blokowali je kolejno Broź i Michał Płotka.

W 62. minucie po długim podaniu Hachema Abbèsa na indywidualną akcję zdecydował się Stępiński, lecz jego strzał był zbyt lekki. Dwie minuty później było już 3-1. Z rzutu rożnego dośrodkował Magiera, a Danch wyskoczył wyżej od Dino Gavricia i pokonał Krakowiaka strzałem głową. Końcówka spotkania była już spokojniejsza i oba zespoły stwarzały znacznie mniej okazji. Jeden z nielicznych strzałów w tym okresie gry oddał Grzegorz Bonin, jednak bramkarz Widzewa nie miał problemów z jego obroną. Kilka chwil później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową uderzał Tomasz Zahorski, ale nie zdołał trafić do bramki. W 90. minucie świetną akcję przeprowadzili gospodarze, którzy z łatwością ograli obronę Widzewa. Mariusz Przybylski nie potrafił jednak celnie uderzyć w idealnej sytuacji.

28 marca 2013, 20:30 - Zabrze (Stadion im. Ernesta Pohla)
Górnik Zabrze 3-1 Widzew Łódź
Ireneusz Jeleń 24, Aleksander Kwiek 30, Adam Danch 64 - Bartłomiej Pawłowski 51

Górnik: 28. Łukasz Skorupski - 17. Paweł Olkowski, 26. Adam Danch, 2. Bartosz Kopacz, 21. Mariusz Magiera - 14. Préjuce Nakoulma (80, 38. Bartosz Iwan), 19. Mariusz Przybylski, 29. Krzysztof Mączyński, 6. Aleksander Kwiek, 89. Wojciech Łuczak (81, 23. Tomasz Zahorski) - 30. Ireneusz Jeleń (70, 15. Grzegorz Bonin).

Widzew: 23. Maciej Krakowiak - 20. Michał Płotka, 5. Thomas Phibel, 4. Dino Gavrić, 28. Łukasz Broź - 9. Marcin Kaczmarek, 14. Radosław Bartoszewicz (46, 15. Mariusz Stępiński), 30. Hachem Abbès (72, 94. Veljko Batrović), 77. Sebastian Dudek, 3. Denis Kramar (40, 19. Bartłomiej Pawłowski) - 8. Princewill Okachi.

żółte kartki: Magiera - Broź.

sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).
widzów: 3000.

Ketald - 28 marca 2013, 22:21:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Takie mecze to można oglądać, naprawdę bardzo dobre widowisko, Górnik wraca do gry. Widzew 2 połowa bardzo dobra, tylko Mroczkowski zły skład na początku wystawił. Pawłowski odkrycie rundy, nieźle szarżował i piękny gol.
Jestem przeciwnikiem zwalniania Fornalika, ale nasza kadra potrzebuje, aby jej trenerem był Adam Nawałka. Cały mecz krzyczy podpowiada albo gnoi swoich piłkarzy. I takiego kogoś kadrze potrzeba, przy nim wszystkie Lewandowskie i Błaszczykowski w końcu zaczęły by zasuwać, koniec z ich regularnych nieróbstwem. Albo walczycie na całego albo do widzenia tak by było u Nawałki.

BPG - 28 marca 2013, 22:22:04 - *.adsl.inetia.pl
Brawo!!!

maczeta - 28 marca 2013, 22:22:08 - *.adsl.inetia.pl
Mroczkowski? Panu już dziękujemy!!!!!!!!

matiiii - 28 marca 2013, 22:22:11 - *.224.192.204
Widzew stał się dostarczycielem punktów w tej rundzie. Szkoda.

xxx - 28 marca 2013, 22:22:38 - *.toya.net.pl
znowu sędzia i Zdanowska zatrzymała wielki widzew

SZAKAL 75 - 28 marca 2013, 22:23:08 - *.silesnet.pl
Wreszcie IREK JELEŃ się obudził z zimowego letargu. Brawo Irek za bramkę

Kiler - 28 marca 2013, 22:23:23 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)

mietek - 28 marca 2013, 22:24:53 - *.108.87.122
4 kolejki =12 pkt a potem co zenada ten sezon jeszcze sie uda ale za rok widzew 2liga(I liga) bo kibicowsko i na boisku to juz nie jest dobry klub

TYGRYS - 28 marca 2013, 22:26:54 - *.play-internet.pl
Irek oby tak było w następnych meczach

Piter - 28 marca 2013, 22:27:08 - *.toya.net.pl
Cóż w Łodzi chyba wszyscy tęsknimy już za powrotem Maćka Mielcarza.Co prawda Krakowiak miał dobry początek,ale dziś druga bramka Kwieka oraz trzecia bramka Gavricia oraz Krakowiaka jest na jego konto.Jak piłka jest dośrodkowana na 5 metr to bramkarz powinien byc tam królem,w tym wypadku tak nie było.Widzew grał niezle w pierwszych meczach ,ale mimo to przegrywali.Jak nie Dragojevic to teraz Krakowiak nie mamy coś szczescia do bramkarzy.W tym tygodniu dużo chłopaków było na kadrze i zapewne dlatego nie wyszli PAwłowski i Stepinski od poczatku.Mimo to uważam,że powiniśmy wyjść typową 9 chociażby Ben Difalahem i może jakoś by to było z przodu.Na plus Pawłowski.Jednak nie da się na dzien dzisiejszy patrzeć na gre Widzewa.W poniedziałek trzeba wygrac z Polonią i innego wyjścia nie ma chociąz w obecnej dyspozycji zespołu może byc to trudne.Tylko Widzew.

RTS TEOFIL - 28 marca 2013, 22:27:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę że koledzy z alei ujnii nie mają co robić tylko czytają o Widzewie. Oj, boli was ten Widzew, boli. I bardzo dobrze, tak ma być. Pozdro z Limanowskiego, Widzew jest wszędzie!

kono - 28 marca 2013, 22:27:29 - *.84.rev.vline.pl
zamroczone dzieci mroczkowskiego, ale beka!!!

Dziunio - 28 marca 2013, 22:28:47 - *.net.e-net24.pl
Mroczkowski czas się obudzić ,dziękujemy za udane święta tak jak obiecałeś.
Skromy kibić .

celt - 28 marca 2013, 22:29:08 - *.opera-mini.net (*.254.193.75)
Brawo Górnik

Chestero - 28 marca 2013, 22:29:36 - *.toya.net.pl
Czasem mam wrażenie, że Mroczkowski zbytnio eksperymentuje ze składem. Gdyby nie taka odstawka nad strefą spadkową pewnie by tak nie szalał.

fff - 28 marca 2013, 22:29:59 - *.pools.arcor-ip.net
jesssst

nrsl1 - 28 marca 2013, 22:31:23 - *.play-internet.pl
tRsl-TYLKO RUCH SIĘ LICZY!!!!!!!!!!!!!

KSG - 28 marca 2013, 22:32:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Górnik brawo Irek oby tak dalej szansa na puchary nadal realna.ciekaw jestem gdzie są teraz ci "fachowcy"którzy już Irka skreślili...??

z1946 - 28 marca 2013, 22:32:59 - *.koronowo.com.pl
miod na serce moje pozdro dla najlepszych kibicow Lodzi czyli ŁKS...a jesienia moze derby Łodzi

Kiler - 28 marca 2013, 22:36:05 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)
Rts teofi widzew jest wszedzie a na meczach 2tys ludzi hehe

QWEQ - 28 marca 2013, 22:37:39 - *.ip.netia.com.pl
jejku irek w bramkę trafił ale JAJA

KS\G/ - 28 marca 2013, 22:41:39 - *.rudaslaska.vectranet.pl
Trójkolorowa RUDA ŚLĄSKA \G/ratuluje zwycięstwa !

do QWEQ - 28 marca 2013, 22:42:01 - *.koronowo.com.pl
do bramki widzewa to i ja bym trafil

Do Kiler - 28 marca 2013, 22:44:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwa tysie to wasze marzenia. Proponuje sprawdzić frekwencję na ostatnim meczu. I w rundzie jesiennej-nas podczas protestów było więcej niż was-brodowitych lodziarzy

mirsto - 28 marca 2013, 22:45:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1. Zaczekam jeszcze z 2-3 mecze a później zapytam gdzie są Ci wszyscy którzy już na starcie skreślili Irka Jelenia?
2. Mam informację z wiarygodnego źródła, że jeżeli Górnik będzie grał w Pucharach Nawałka zostaje!

Obrzydliwy - 28 marca 2013, 22:46:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzew zagrał bardzo dobrze jedynie pierwsze 5 minut drugiej połowy, a i tak napędził stracha Górnikowi. Świadczy to o nonszalancji Zabrzan - nie można tak grać ! Myślenie o pucharach po zwycięstwie nad Widzewem ma się tak jak uzależnianie wyjazdu Polski na MŚ do Brazylii od meczu z San Marino. Takie mecze obowiązkowo trzeba wygrywać, a sprawa końcowego sukcesu zależy od spotkań z tymi najlepszymi. Ze słabeuszami tjk. Widzew też i owszem, ale na wyjeździe. U siebie należy takie mecze bezwzględnie wygrywać.

kkk - 28 marca 2013, 22:48:18 - *.gorlice.ap-media.pl
Widzew za duzo eksperymentalnie wyjsciowa jedenastka dopiero wejscie Pawłowskiego pomogło, Stępinski dzis tez nie najgorzej, Dudek i Broz słabiutko. A dlaczego Bartkowski nie grał?

Jaro_KSG - 28 marca 2013, 22:48:48 - *.dab.02.net (*.48.99.122)
Na BATOrYM tylko GORNIK!!!

paco - 28 marca 2013, 22:50:49 - *.play-internet.pl
Widzew gra strasznie nierówno , niestety. Potencjał maja dość duży ale żeby zaistnieć w lidze nie można przeplatać dobrych akcji i zagrań bardzo słabymi. Jedną z głównych przyczyn słabych wyników Widzewa jest pozycja o nazwie bramkarz. Straciliśmy już wiele punktów bo błędach na tej pozycji. Na pewno możliwości tej drużyny są dużo większe niż obecna forma i miejsce w tabeli. Pawłowski to najlepszy transfer co pokazuje jego gra, brakuje mu jeszcze dokładności w kluczowych zagraniach. Brawo za bramkę Panie Bartłomieju. Mam wrażenie że coś nie trybi wewnątrz tej drużyny choć być może to tylko złudzenie. WIDZEW&RUCH

paco - 28 marca 2013, 22:55:28 - *.play-internet.pl
zatorowcy piszą a niebawem bedzięcie przychodzić na pusty stadion w te 50 -100 osób i robić swoje inscenizacje przecież to lubicie najbardziej

heinz - 28 marca 2013, 23:01:46 - *.218.226.156
frekfyncja wali na kolana.............szczewa

$EK1908 - 28 marca 2013, 23:03:12 - *.pl.177.41.31.in-addr.arpa
dzieciaki mroczkowskiego BUAHAHAHAHAHAHAHA.
LM jest już blisko,tylko za 3 lata to już tylko w Koluszkach albo innym Kutnie w Łodzi nie ma miejsca dla tego komunistycznego tworu.TYLKO Łódzki KS!

Kiler - 28 marca 2013, 23:08:06 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)
Tyle mnie intetresuje LKS co widzewTylko tyle ze LKS szanuje ze was tepi!

Rozborski1 - 28 marca 2013, 23:14:02 - *.67.rev.vline.pl
Drodzy koledzy po szalu. Irytują mnie głosy nawołujące do zwolnienia Mroczkowskiego. Dostal szansę i czas więc ma prawo eksperymentować. Oceny wystawimy po sezonie i w nowym. Ja oceniam pozytywnie mimo słabszych wyników, widzę iż drużyna zaczyna grać w piłkę, Może na razie15-20 minut, ale na początku sezonu mimo 12 pkt większością rządził przypadek. Dajmy układać spokojnie klocki, a jestem przekonany, że będą efekty.

KSG - 28 marca 2013, 23:30:48 - *.trans.net.pl
BRAWO JELEN - dobry mecz

Kops - 28 marca 2013, 23:31:59 - *.sileman.net.pl
Górnik Widzew
róźnice

Kops - 28 marca 2013, 23:37:41 - *.sileman.net.pl
Górnik na klacie Kompania Węglowa i Allianz, czyli 2 potężne firmy,Widzew oczywiście pusto. Firmy Cacka nie ma nawet sensu reklamować
W tle budowa nowoczesnego stadionu na ponad 30.000 miejsc, w Łodzi ciągle trwające przepychanki.
Od przyszłego sezonu Górnik wraca na stałe do ligowej elity. Wisła,Lech,Legia,Górnik i może Śląsk rok w rok będą się bić o mistrza(o wielkiej Lechii nie ma mowy na pomorzu nigdy nie było i z oczywistych względów nigdy nie będzie wielkiej piłki, arena vel Tusk nic tu nie zmieni).
Pod koniec bez złośliwości razem z Pogonią Widzew jest GŁÓWNYM kandydatem do spadku na przyszły sezon, w tym ratuje go jedynie żałosna predyspozycja Bełchatowa i Podbeskidzia.

widzewiak - 28 marca 2013, 23:48:17 - *.skomur.pl
Całe szczęście my gramy w elicie i jesteśmy oto spokojni, a ŁKS za 3 miesiące zniknie z powierzchni ziemi

. - 28 marca 2013, 23:56:05 - *.xdsl.centertel.pl
@widzewiak- o co jesteście spokojni?! Hahaha. Za rok derby bo twój wielki Widzewek licencji nie dostanie jak nie będzie papierów na nowy stadion O ŁKS to ty bądź spokojny My sobie poradzimy, bywało gorzej

hubal - 29 marca 2013, 0:36:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ojj Górniczku koś tą zapyrzałą polską wiochę! pozdro z Tychów!

Żabol - 29 marca 2013, 0:42:20 - *.centertel.pl
@heinz - u was tyle chodzi na cały stadion, a na Górniku czynna tylko jedna trybuna, to po co ta napinka?

KKS - 29 marca 2013, 0:43:07 - *.play-internet.pl
Koscecki a ty będziesz złoty -Czemu złoty? -Bo zgubiłes galoty. hehehehe

Boris - 29 marca 2013, 1:11:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A niektórzy po pierwszych 5 kolejkach widzieli już Widzew w lidze mistrzów ;)

Marco - 29 marca 2013, 5:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co za skład wystawił Mroczkowski w I połowie?

ŻabaGieKSa - 29 marca 2013, 6:05:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ŻABOL.cos dziecko neo musiało naszkurflac bo by smutno boło.Gratulacje za zwyciestwo ksGks!!!

,,,,,, - 29 marca 2013, 6:18:12 - *.system-net.pl
Zahorski i Bonin aut!!!!!!!

rafalski - 29 marca 2013, 6:36:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Starcie dwóch przyjaciół z czasów gry w Łęcznej Nakoulma kontra Bartoszewicz na korzyść piłkarza z Burkina Faso !!!

Obserwator - 29 marca 2013, 6:45:23 - *.plusgsm.pl (*.217.0.126)
Brawo KSG! Oby tak dalej. Pozdro z Kluczborka. :-)

kibic - 29 marca 2013, 6:47:11 - *.leon.com.pl
ruch czeka to samo dostarczyciele ptk to sztama widzewa i rucha

Obserwator - 29 marca 2013, 6:49:47 - *.plusgsm.pl (*.217.19.220)

rosin - 29 marca 2013, 7:11:31 - *.limes.com.pl
A co sie dzieje z Jakubem Kowalskim tym co grał w Arce?chlopak mial potencjal wiec siw dziwie ze nie gra.

ocw - 29 marca 2013, 8:10:37 - *.adsl.inetia.pl
o licencji pogadamy w środe bo wtedy wam oficjalnie ją cofną zatorowcu

ktosik - 29 marca 2013, 8:20:46 - *.prenet.pl
Krakowiak jest slaby, widzialem juz pare meczy widzewa z nim w bramce, dawno nie widzialem bramkarza tak przywiazanego do lini bramnowej. Nogami gra niezle, na linie tez gral niezle. Wiekszosc rogow bita na 4, 5 metr on chyba ani raz nie wyszed zbramni wypiastkowac.

damian - 29 marca 2013, 8:27:24 - *.beskidmedia.pl
do wszystkich co mysla, że Nawalka zostanie w Gorniku, otóz nie bo jest juz dogadany z Bogusiem Cupialem tyle!

Lechia - 29 marca 2013, 8:31:19 - *.koscierzyna.vectranet.pl
Widzew popełniał za dużo błędów w obronie a ten bramkarz to jakieś nieporozumienie - tragedia.

JohnyKSG - 29 marca 2013, 8:46:28 - *.zabrze.vectranet.pl
Jeden z lepszych meczów jakie ostatnio ogladalismy w naszej Ex.Brawa dla Górnika.Brawa dla Irka Jelenia,za ambicje i bramke.2-3 tygodnie i bedzie w optymalnej dyspozycji!
Wszyscy do Wrocławia!

igor - 29 marca 2013, 9:42:34 - *.zamosc.mm.pl
Moze byc

Pyrol - 29 marca 2013, 10:30:20 - *.pl-net.pl
Wielopolskie pozdrowienia dla Zabrzańskiego Górnika od kibola Kolejorza.
Wesołych Świąt!

Ciociok - 29 marca 2013, 10:48:51 - *.internetia.net.pl
Nakoulma! Co? Karny!

expert - 29 marca 2013, 11:06:17 - *.subscribers.sferia.net
żenada ten mecz

BajeroKSG - 29 marca 2013, 11:14:01 - *.dip.t-dialin.net
Gornik wygral mecz 3pt sie licza . mnie osobiscie cieszy bramka Irka. teraz jadymy na Breslau i tam tez bynajmniej 1pt wywjeziemy .max

heinz - 29 marca 2013, 11:17:02 - *.218.226.156
do żabol--------synku idz sie polotac i przidz zas.....dyc mocie stadion na 30tys .........żol paczic na na tako frekfyncja......

BajeroKSG - 29 marca 2013, 11:25:32 - *.dip.t-dialin.net
@ heinz ...to tys je sam chyba ostanni co dali nie kumo czymu yno na Gornika 3tys ludzi wpuszczaja. ale pogodej sie dali , jak ci ta dupeczka tak zal scisko .

Tarnowitz - 29 marca 2013, 11:40:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Górnika Zabrze zaprezentowali na meczu z Widzewem Łódź wspaniałą oprawę z przesłaniem, zatytułowaną Albo Cola Albo Browar.
Grupa Ultras Górnik Zabrze wykazała się niezwykłą pomysłowością i zaprezentowała w czwartek na stadionie przy Roosevelta 81 doskonale wykonaną oprawę. Na cudownie namalowanej sektorówce znalazł się Homer Simpson, ubrany w koszulkę młynową i trzymający w jednej ręce piwo, a w drugiej Colę. Całość uzupełnił transparent w barwach Górnika z napisem: Albo Cola Albo Browar. Pierwsze litery każdego z wyrazów były koloru złotego. Całość była podziękowaniem dla służb ze stolicy za mecz Legii z Górnikiem.
Warto też odnotować, że podczas spotkania z Widzewem kibice Trójkolorowych krzyczeli najpierw: Piłka Nożna Dla Kibiców, a następnie pozdrowili również klub z Warszawy dobrze znaną piosenką, za jego gościnne przyjęcie fanów z Zabrza przed dwoma tygodniami. Przez cały mecz z Widzewem kibice na stadionie im.Ernesta Pohla prowadzili bardzo głośny doping, a po spotkaniu, kiedy za wsparcie przyszli podziękować im piłkarze, niosła się pieśń: Serce się raduje, Górnik Zabrze wygrał mecz, a ja za to się napiję, bo drużyną moją jest

slask2020 - 29 marca 2013, 11:43:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na razie piyrszm nij oznakm jes przebudzny Jeleń.Były gwiazdor Ligue 1 po roz piyrszy obroł cyl na bramka Krakowiaka już w 17. minucie. Wtedy bal pofurgnł jeszcze w pierny, ale 7 minut niyskorzij było już dużo lepij. Po dobrym zagraniu Kwieka, bal na 20 metrze od bramki dopod właśnie Irek i bez namysłu kopnł z lewej nogi po długim rogu. Torman ni mo samek wiela do godki. Bal lnduje gynał pod prawym słupkiym. 1:0.
Ostatnigo ligowego gola Jeleń szczelł jeszcze w barwach OSC Lille, potym po przekludzinach do Bielska-Białej i teroski do Zabrzo niy szło mu nojlepij. Gol po telkij przerwie, bł fest ważny tak do niego jak i do cołkij drużyny, kiero w kńcu sie obudziyła i poszła za szlagiym.
Już w 30. minucie bydymy mieli nastympny powd do uciechy. Do bala ustawinego za 30. metrym od bramki podlezie Aleksander Kwiek. Po jego szlagu futbolwka odbije sie od zola, gynał przed bramkorzym i poleci zaś pod prawy słupek. Szpetny bal do obrniynio. Krakowiak zaś niy poradził uratować gości i było 2:0.
Widzewioki do porzndku ruszyli do przodku dopiyro po przerwie. Groźne akcje przinisły efekt w 50. minucie. Bohatyrym akcji jes wtedy wkludzny na boisko pod kniec piyrszej czynści gry, Bartłomiej Pawłowski. Grocz Widzewa dostowo od kolegi bal na dwadziestym metrze, tamek robi se jednego obrńcy i trefio w lewy dolny rg bramki.
Górnik poszterowany golym kntaktowym gości, na wiela wiyncyj już im w tym szpilu niy pozwolł. Teroski to synki z Zabrzo ewidyntnie przewożali. Zasłużne zwyciynstwo gospodorzy potwierdził w 64. minucie Adam Danch. Po cyntrze z roga młody Hanys trefił do siatki szlagiym głowm na długim słupku.
Widzew niy bydzie w stanie już nic samek zmiynić. Górnik w kńcu zgarnie kmplet punktw i chocioż na chwila wrci nazot na ekstraklasowe podium. Mno jeszcze dadzm nm w tym seznie trocha uciechy.

Kiler - 29 marca 2013, 11:47:11 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)
Gdzie ten wielki widzew???

oj tam oj - 29 marca 2013, 12:01:20 - *.ssp.dialog.net.pl
A J aga już się cieszy ,bo Pawłowski bramki sypie, a po sezonie na pewno się upomnie o swojego grajka

DENIS - 29 marca 2013, 12:28:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Irek się przebudził i proszę

... - 29 marca 2013, 12:41:19 - *.centertel.pl
Górnik grał fajną ofensywną piłkę i był lepszy,ale najbardziej podoba mi się to że w pierwszej 11 było 10 polaków co nie jest często spotykane

gieksa - 29 marca 2013, 12:41:42 - *.syrion.pl
chcialbym ze chociorz kazdy mecz gornika tak wygladal KSG$GKS

gf - 29 marca 2013, 14:38:31 - *.multimo.pl
gdf

Canal+ - 29 marca 2013, 15:49:05 - *.ssp.dialog.net.pl
znowu mistrzem Polski zostanie jakaś drużyna z dziesięcioma porażkami na koncie...żenada ,ktokolwiek to będzie.
Pamiętam jak media pisały w 2007 ,że słaby mistrz jest w tym roku...Przypomnę:Zagłębie Lubin -na koniec sez.tylko 4 porażki i 10 punktów przewagi nad 3.zespołem...