1 kwietnia 2013, 20:21:56 - Rafal
Dwa gole Piotra Celebana

27-letni obrońca Piotr Celeban zdobył dwie bramki dla FC Vaslui w wygranym 3-2 (0-1) meczu 24. kolejki rumuńskiej Ligi I z Viitorulem Constanța. Polak grał całe spotkanie.

1 kwietnia 2013, 18:30 - Vaslui (Stadionul Municipal)
FC Vaslui 3-2 Viitorul Constanța
Piotr Celeban 52, 87, Liviu Antal 57 - Nicolae Dică 19, Denis Alibec 80

żółte kartki: Ousmane N'Doye, Adrian Sălăgeanu, Vasile Buhăescu - Alexandru Lazăr, Denis Alibec, Vasilică Cristoce, Sebastian Mladend.

sędziował: István Kovács (Carei).

FC Vaslui zajmuje 6. miejsce w tabeli rumuńskiej Ligi I z dorobkiem 40 punktów. Było to piąte i szóste ligowe trafienie Polaka w tym sezonie.

Cesc93 - 1 kwietnia 2013, 20:22:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łoo, równo z gwizdkiem.

Rico - 1 kwietnia 2013, 20:23:06 - *.opera-mini.net (*.30.94.131)
Dzięki Celebanie!
Postawiłem, że wygracie i mam kasę na koncie.
Powodzenia w następnych meczach.

tm - 1 kwietnia 2013, 20:24:22 - *.toya.net.pl
ale w kadrze musi grac glik i wasilewski...

Nero - 1 kwietnia 2013, 20:35:24 - *.adsl.inetia.pl
Bardzo miło, że Piotr dał drużynie wygraną, ale I tak Wasyl będzie się dalej kaleczył w meczach o punkty

DENIS - 1 kwietnia 2013, 20:51:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Piotrek

arsenal - 1 kwietnia 2013, 21:26:37 - *.dynamic.chello.pl
To już jego 5 i 6 bramka ! :D Wraz z Szukałą na środku obrony w kadrze !!!

Mądry - 1 kwietnia 2013, 21:29:21 - *.dynamic.lte.plus.pl
GRAŁ całe spotkanie,to ważne.
Powinien grać obok Glika w wyjściowej "11"
6 goli grając na obronie też robi wrażenie.

Mądry - 1 kwietnia 2013, 21:37:28 - *.dynamic.lte.plus.pl
Tradycyjny gol Lewandowskiego,Piszczka,Obraniaka i teraz dwa gole Celebana !!!
Wygrał Boruc i Fabiański.
A drużyna narodowa przegrywa u siebie 1:3
Szkoda...ale walczymy dalej,o te 13 pkt.

Haku - 1 kwietnia 2013, 21:52:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po tym meczu Celeban jest drugim strzelcem swojej drużyny, najczęściej gra na środku obrony, czasem na prawej.

Jaro - 1 kwietnia 2013, 22:01:06 - *.play-internet.pl
Brawo. Ale i tak Fornalik będzie stawiał zamiast niego Wasilewskiego.

prima apri - 1 kwietnia 2013, 22:25:19 - *.130.104.49
i to w prima aprilis strzelil ;o

Les - 1 kwietnia 2013, 22:38:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powinnien grać w kadrze, w niczym nie ustępuje Wasilewskiemu i Glikowi...

@Mądry - 2 kwietnia 2013, 11:09:25 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Klocki są tylko nikt ich nie potrafi poukładać. Polscy trenerzy to się nadają do tarcia chrzanu piętami a nie prowadzenia profesjonalnego zespołu.

Karaś - 2 kwietnia 2013, 11:20:55 - *.ingram.com.pl
na kadre ponoć za słaby...

Mądry - 2 kwietnia 2013, 11:48:58 - *.dynamic.lte.plus.pl
Nie wolno zwalać winy na polskich trenerów.
Cieszę się mimo wszystko że kadrę prowadzi Polak a nie jakiś siwy trener z zagranicy...z olbrzymimi zarobkami !!!
Nie jest winą Fornalika że komuś wyszły strzały.
Zobaczcie skoki,tam młody Polak robi wyniki.

lolek - 2 kwietnia 2013, 17:05:56 - *.sabaservice.com.pl
niezły grajek ale do Wasyla ktory robi dobra atmosfere w szatni jest mu daleko

pato - 2 kwietnia 2013, 18:25:53 - *.dynamic.chello.pl
Dobry stoper powinien grać w pierwszej jedenastce reprezentacji... był solidny w polsce i potwierdził to w lidze rumuńskiej.

krss - 2 kwietnia 2013, 18:57:14 - *.147.12.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pisalem przed meczem z Ukraina, że pożałujemy gre Wasilewskiego w 11 i tylko Celeban sie nadawal bo ma chlopak ambicje i jaja, juz nie wspomne o tym, że jest bramkostrzelny!!! Powodzenia Piotr i duzooo zdrowia!!!