7 kwietnia 2013, 18:49:51 - slady
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak zdobył bramkę dla Stade de Reims Champagne w wygranym 1-0 (0-0) spotkaniu 31. kolejki francuskiej Ligue 1 z Olympique Lyonnais. Reprezentant Polski gola zdobył w 53. minucie z rzutu karnego. Dla Krychowiaka, który rozegrał cały mecz, było to trzecie trafienie w sezonie.

7 kwietnia 2013, 17:00 - Reims (Stade Auguste-Delaune)
Stade de Reims Champagne 1-0 Olympique Lyonnais
Grzegorz Krychowiak 53 (k)

żółte kartki: Grzegorz Krychowiak - Rémy Vercoutre, Rachid Ghezzal.
czerwona kartka: Milan Biševac (51. minuta, Olympique Lyonnais, za faul).

sędziował: Olivier Thual.
widzów: 20 298.

Zespół Reims z dorobkiem 34 punktów jest na piętnastym miejscu.

Kobi - 7 kwietnia 2013, 18:50:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i gitara ;)

kid - 7 kwietnia 2013, 18:50:50 - *.xdsl.centertel.pl
brawo Grzesiek. bramki w waznych meczach.

10 - 7 kwietnia 2013, 18:51:09 - *.dynamic.chello.pl
Brawo najpierw PSG teraz Lyon brawoo

Ketald - 7 kwietnia 2013, 18:51:17 - *.108.97.19
PSG a teraz Lyon, Krychowiak postrachem wielkich ligi francuskiej ;) Żeby jeszcze na kadrę to się przełożyło..

CWKS - 7 kwietnia 2013, 18:53:30 - *.sgyl.cable.virginmedia.com
Zwycieskie bramki z najlepszymi napierw z PSG a teraz Lyon ! Brawo Grzegodz ! Ps. dla Sivasporu strzelil Arek Piech 0-1 do przerwy z Eskiserhirsporem :-)

Cesc93 - 7 kwietnia 2013, 18:57:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ten Lyon padake gra. Z kim by im nie przyszło się mierzyć, to umoczą, ale tak to jest, jak napastników nie ma, którzy grać potrafią.

10 - 7 kwietnia 2013, 18:57:19 - *.dynamic.chello.pl
Jeszcze dzisiaj kilka minut w Udinese zaliczył Zieliński , który zmienił samego Di Natale !!!

kudlaty - 7 kwietnia 2013, 18:59:54 - *.acn.waw.pl
Marsylia dziękuje!

qwerty567 - 7 kwietnia 2013, 19:17:38 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak tylko będzie nowy selekcjoner, to mam nadzieję że właśnie Krychowiak będzie kapitanem. Niestety obecny trener kadry i kapitan, nie nadają się na takie funkcje.

Adamiakowa - 7 kwietnia 2013, 19:37:27 - *.play-internet.pl
Bohater buahha Ryszard Kalisz by strzelił tego karnego ogólnie słaby wystep polaka

DENIS - 7 kwietnia 2013, 19:55:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Grześ

Flisinhio - 7 kwietnia 2013, 20:21:51 - *.stalowa.pilicka.pl
Panowie robicie z tego gościa super piłkarza.Piłkarz jest od grania,strzelania goli,fałlowania preciwników.Płacą to gra i od czasu do czasu coś szczeli.Ale jego szybkość pozostawia dużo do życzenia.Pokazały to mecze naszej super reprezentacji.Straszenie siła przeciwnika nie znaczy że Krychowiak nadaje się na kapitana.Musi pokazać coś więcej.Dziennikarze chwalą gościa bo jest nowy.Przypominam co mówili jak Obraniak strzelał gole Grecji w debiucie.Nikt nie pytał co mówi i w jakim języku.Czekajmy co gość pokarze w następnych meczach.Moim zdaniem Łukasik jest zdolniejszy.Ma lepsze ostatnie podanie.To jest jedyna nadzieja dla naszej super drużyny.Jeszcze jest jedna szansa jak Fornalik wystawi 11 Koseckich to zostaniemy mistrzami w Brazyli.

jjjj - 7 kwietnia 2013, 23:34:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ty Flisinhio po Twoim komentarzu latwo stwerdzić, że jesteś kibicem Legi.

pewny - 8 kwietnia 2013, 16:21:29 - *.free.aero2.net.pl
Brawo Krychowiak Brawo Repra. Tak trzymać, wspaniale to wygląda. flishinio czy inne takie "psy szczekają karawana idzie dalej". Brawo Młody

RTS ŚRD - 8 kwietnia 2013, 17:43:13 - *.toya.net.pl
Śródmieście tylko Widzew!

bigos - 8 kwietnia 2013, 19:16:04 - *.pool.mediaWays.net
Na Fifie również bardzo miło gra sie w trybie Kariera zespolem Reims ;) rozjechac Lyon po heroicznym boju 2-1 -bezcenne.
Wracając do tematu,brawo dla Krychowiaka,oby jeszcze przełożył formę na mecze naszej śmiesznej kadry.

V - 8 kwietnia 2013, 21:27:37 - *.dynamic.chello.pl
Karawana to się rozpadła śmieszny człowieczku. Jak dla ciebie to są powody do tego by się cieszyć i mówić "brawo Repra" to masz takie pojęcie jak Borek o pogodzie.