10 kwietnia 2013, 17:47:37 - Korbol
Mateusz Bąk zadebiutował w Etyrze 1924

Polski bramkarz Mateusz Bąk zadebiutował w swoim nowym zespole - Etyrze 1924 Wielkie Tyrnowo. Jego drużyna przegrała 1-6 (1-2) w meczu 21. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Liteksem Łowecz. Bąk rozegrał pełne 90 minut.

10 kwietnia 2013, 16:00 - Łowecz (Gradski stadion)
Liteks Łowecz 6-1 Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo
Emił Grozew 11, Stênio Júnior 39, Vanger 68, Georgi Miłanow 85, 87, Tomisław Kostadinow 89 - Laurent Castellana 8

żółte kartki: Wasił Bożikow, Tomisław Kostadinow - Sulaiman Sesay-Fullah, Krzysztof Hrymowicz.

sędziował: Angeł Bajałcalijew.

Całe spotkanie w zespole Etyru 1924 rozegrał także Michał Protasewicz. W 46. minucie boisko opuścił Faysal Shayesteh, a w jego miejsce pojawił się Krzysztof Hrymowicz. Poza kadrą meczową znalazł się natomiast Sławomir Cienciała. W wyjściowym składzie gości znalazł się były gracz Arki Gdynia i Olimpii Elbląg Lubomir Lubenow, który z powodu kontuzji opuścił boisko w 12. minucie, a cały mecz na ławce spędził dawny zawodnik Olimpii Grudziądz Paul Grischok.

W tabeli Etyr 1924 zajmuje 15. miejsce z 16 punktami na koncie.

mati - 10 kwietnia 2013, 17:55:03 - *.plock.mm.pl
a ci co chcą osiągnąć że biorą tego biedaka? debiut marzenie, cały czas na swoim poziomie.

b - 11 kwietnia 2013, 2:13:09 - *.warszawa.mm.pl

Jeśli ktoś wie, ile z tego Mateusz zawalił, niech pisze.
Nie mówię, że tak było tutaj, ale często w takich meczach najlepszym zawodnikiem jest bramkarz.