14 kwietnia 2013, 15:23:33 - euzi
Pierwszy gol Kacpra Przybyłki dla 1.FC Köln

Kacper Przybyłko strzelił decydującego gola dla 1.FC Köln w meczu 29. kolejki 2. Bundesligi przeciwko VfR Aalen 1921. Polak swoim trafieniem w doliczonym czasie gry dał swojej drużynie zwycięstwo 1-0 (0-0). To pierwszy gol Polaka dla niemieckiego klubu.

14 kwietnia 2013, 13:30 - Kolonia (RheinEnergieStadion)
1.FC Köln 1-0 VfR Aalen 1921
Kacper Przybyłko 90

żółte kartki: Anthony Ujah, Tobias Strobl, Jonas Hector, Mišo Brečko, Stefan Maierhofer - Benjamin Hübner, Enrico Valentini, Marco Haller, Martin Dausch.

sędziował: Günter Perl.
widzów: 44 100.

Przybyłko wszedł na boisko w 81. minucie za Matthiasa Lehmanna, a z powodu kontuzji Adam Matuszczyk znalazł się poza składem. Pomocnik Köln w meczu 28. kolejki z 1.FC Kaiserslautern doznał urazu prawego mięśnia pośladkowego i czekają go jeszcze dwa tygodnie pauzy. Köln jest na trzecim miejscu w tabeli, gwarantującym grę w barażach o awans do Bundesligi. Czwarte Kaiserslautern traci do niego tylko punkt, a drugi Braunschweiger TSV Eintracht 1895 ma nad Köln przewagę 12 punktów. Do ekstraklasy bezpośrednio awansują dwa najlepsze zespoły.

t. - 14 kwietnia 2013, 15:24:30 - *.97.90.154
No i dobrze.

Znawca - 14 kwietnia 2013, 15:24:57 - *.dynamic.chello.pl
Zaraz po tym golu "eksperci" będą go do kadry powoływać. Jak Matuszczyka i paru innych swego czasu...

krystian - 14 kwietnia 2013, 16:09:05 - *.play-internet.pl
2. Bundesliga 44 tys ;O, u nas tyle na całą kolejkę jak grają we Warszawie, I Poznaniu ,albo Wrocławiu. Jaka liga taka frekwencja ;)

r - 14 kwietnia 2013, 16:21:09 - *.dynamic.chello.pl
on juz gra w kadrze, tylko w u-21. na razie wystarczy, a co przyniesie przyzlosc to zobaczymy. po jedym strzelonym golu w 2 bundeslidze nikt do doroslej kadry nie bedzie go powolywal.

Wiślak - 14 kwietnia 2013, 19:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do mati: dokładnie Zielński asysta + wypracował 3 bramkę ( tzn. strzelił na bramkę a kolega dobił )

a - 14 kwietnia 2013, 21:14:23 - *.proxnet.pl
Koeln to marka i renoma więc nie ma co się sugerować ligą. Sporo klubów jak Padeborn ma przeciętną frekwencję nie mówiąc o Furth w 1 Bundes

DENIS - 14 kwietnia 2013, 21:35:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl