15 kwietnia 2013, 0:15:40 - euzi
Gol André Grabowskiego

André Grabowski strzelił honorową bramkę dla Marsaxlokk FC w meczu 20. kolejki maltańskiej II ligi przeciwko Lija Athletic FC. Jego drużyna przegrała 1-5 (0-1), a dla Polaka było to jedenaste trafienie w tym sezonie.

13 kwietnia 2013, 15:00 - Ħamrun (Victor Tedesco Stadium)
Marsaxlokk FC 1-5 Lija Athletic FC
André Grabowski 62 - Beppe Antignolo 5, 72, Ige Abdullahi Adeshina 48, Leontiev Konda 81, Erjon Beu 83

sędziował: Kevin Azzopardi.

Grabowski, którego w II połowie zmienił M.Grech, w połowie marca rozwiązał swój kontrakt z Marsaxlokk, ale zdecydował się pozostać na Malcie i podpisał nową dwumiesięczną umowę do końca maja. Drużyna Polaka zajmuje szóste miejsce w tabeli z 29 punktami.

ManiekZB - 15 kwietnia 2013, 0:53:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skąd Wy takie info bierzecie :o

Kingston - 15 kwietnia 2013, 0:55:19 - *.146.197.1.internetia.net.pl
I ja się pytam czemu tak WAŻNY news pojawia się dopiero teraz, powinniście na stadion wysłać swojego człowieka i przeprowadzić transmisje LIVE.

jose - 15 kwietnia 2013, 1:01:41 - *.derkomnet.pl
To jest skandal żeby nie podać ilu było widzów na stadionie! To BYŁ kiedyś profesjonalny portal...

PATA - 15 kwietnia 2013, 1:38:45 - *.ds2-k.us.edu.pl
Uuuuuuu, a miesiąc temu mówił "Dla Marsaxlokk już nigdy nie zagram, ale może jeszcze zostanę na Malcie. Mam propozycje z innych klubów"

Paprykarz - 15 kwietnia 2013, 8:01:47 - *.169.42.25 (*.0.251.115)
Pogon nie spadnie!! Andrzej dawaj do nas, nie mamy napastnika.

mietek - 15 kwietnia 2013, 8:02:49 - *.174.56.165
@PATA: Jak wynika z ostatniego akapitu - rozwiązał kontrakt, ale zaraz podpisał nowy. Co zresztą wcale nie jest takie dziwne - okno transferowe już dawno zamknięte i nie miałby i tak szans na grę do końca czerwca.

xx - 15 kwietnia 2013, 9:43:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
CO on ma wspólnego z Polską ?

do xx - 15 kwietnia 2013, 9:45:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
Skoro gra na Malcie, w II lidze to musi być Polak

nolton - 15 kwietnia 2013, 10:14:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Skoro sprawdza się na Malcie w 2 lidze to u nas na poziomie ekstraklasy mógłby sie też wykazać

Oskar - 15 kwietnia 2013, 10:22:23 - *.29.173.142
Lija Athletic idzie chyba na awans. Zaproszą na fetę wszystkich 2797 mieszkańców

miron - 15 kwietnia 2013, 10:31:25 - *.zabrze.vectranet.pl
bardzo fajna informacja podrzućcie ją tym specjalistom z tvn lub polsat sportu to na pewno nie zapomną go powołać do reprezentacji bo w takich rzeczach są mądrzejsi od trenerów i fachowców uważając się za największe autorytety futbolu

do xx - 15 kwietnia 2013, 13:02:22 - *.adsl.inetia.pl
Nie tylko nazwisko. Wystarczy imię też na polski przetłumaczyć i wychodzi Ferdek

Paprykarz - 15 kwietnia 2013, 13:06:39 - *.169.42.25 (*.0.251.115)
Historia i wyniki spotkan oraz przebieg meczy przemawia za Pogonia. Podbesk(idzie do 1ligi) opadnie z sil. Zobaczycie- uwierzycie

vrth - 15 kwietnia 2013, 13:08:37 - *.100.195.150
Zawsze ceniłem tego aktora, a tu takie coś, nie dość że zmienił imie z rodzimego Andrzeja na Andre to jeszcze na stare lata poleciał grać w II lidze maltańskiej, co to sie wyprawia na tym świecie

do Paprzyk - 15 kwietnia 2013, 13:54:36 - *.adsl.inetia.pl
Ale z taka gra nie macie co marzyc o zostaniu w lidze bo Podbeskidzie regularnie punktuje takze spadek Belchatow i Pogon...

straty - 15 kwietnia 2013, 17:48:08 - *.syriusz.net.pl
jest szansa że trafi do Borusii Dortmund i wygryzie słabeusza Lewandowskiego ... , no i do repry ... go brać , poki forma jest ... hehe

yyy - 15 kwietnia 2013, 17:50:23 - *.syriusz.net.pl
a R Szymański strzelił 2 bramki dla Trzody Kiedrowo w przegranym meczu b klasy piła lzs lipa 3:16

yyy - 15 kwietnia 2013, 17:53:50 - *.syriusz.net.pl
i tero biją sie o niego kluby z "a" klasy Zamek Gołańcz i Błyskawica Bronisławki

yyy - 15 kwietnia 2013, 17:55:11 - *.syriusz.net.pl
Zamek daje dwie piłki i igłe do pompki , a Błyskawica daje dwie piłki już napompowane

DENIS - 15 kwietnia 2013, 22:02:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl