15 kwietnia 2013, 12:46:11 - koofel
U-16: Polska 3-1 Litwa

Reprezentacja Polski do lat 16 wygrała 3-1 (2-0) z Litwą w swoim trzecim spotkaniu turnieju towarzyskiego rozgrywanego w województwie zachodniopomorskim pod patronatem UEFA. Podopieczni Roberta Wójcika zajęli w nim ostatecznie drugie miejsce.

15 kwietnia 2013, 11:00 - Szczecinek
Polska 3-1 Litwa
Adam Gołuński 9, Mateusz Wieteska 24, Michał Walski 75 - Mantas Jakutavičius 78

Polska: (skład wyjściowy) Wojciech Kocielski - Paweł Marczuk, Mateusz Wieteska, Krzysztof Niburski, Adrian Rejmak - Adam Gołuński, Filip Jagiełło, Michał Borecki, Miłosz Kozak - Krystian Peda, Adam Ryczkowski.

Grano 2x40 minut.

W drugim dzisiejszym spotkaniu Dania wygrała 3-0 (2-0) z Norwegią.

mopsik - 15 kwietnia 2013, 13:17:53 - *.219.118.244
kozak, niezła gwiazdeczka, płacze, przewraca się, ci polscy piłkarze.

kibic - 15 kwietnia 2013, 13:25:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo P.Wójcik-utrzymał pan stanowisko-ale jest ETAT
bo z taką grą to tylko w KOSIE Konstancin Szkółka Piłkarska Romana Koseckiego-coś może tam razem osiagniecie.

uks - 15 kwietnia 2013, 13:31:06 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.38)
graty mily. tylko kolejorz.

kibic - 15 kwietnia 2013, 13:54:55 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.38)
do mopsika. widze ze znasz sie na pilce..... trzeba umiec sie przewrocic lub nabrac sedziego taki jest abecadlo pilki. najlepiej robia to wlosi i ronaldo w realu.

adfs - 15 kwietnia 2013, 14:03:03 - *.232.140.131.rudna-net.pl
do kibica, zapomniałeś jeszcze o Busquetsie i Drogbie

sdankj - 15 kwietnia 2013, 14:37:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
kto strzelił ?

@adfs - 15 kwietnia 2013, 15:52:16 - *.warszawa.vectranet.pl
Luis Suarez też swego czasu ładnie lądował

uryu - 15 kwietnia 2013, 16:11:11 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.0.38)
dobrze ze trener dal pograc rezerwowym grajka ktorzy niezle wypadli.

yyy - 15 kwietnia 2013, 17:39:07 - *.syriusz.net.pl
najlepiej to sie obalał Szymański R z Kopaszyna , ale nie gra już , bo sie ożenił :p

mzks - 15 kwietnia 2013, 17:51:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Kocielski ! Lechia Dzierżoniów z Tobą !

adam81w - 15 kwietnia 2013, 19:33:08 - *.free.aero2.net.pl
Ilu Polaków z Litwy grało w reprezentacji Litwy?

maks - 15 kwietnia 2013, 22:05:33 - *.154.132.6
Ilu Litwinów z Polski grało w reprezentacji Polski?

botoks - 16 kwietnia 2013, 19:55:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mopsik.......byłeś na meczu??? to z którym numerem grał Kozak??? no... jak nie byleś to nie gadaj był wyróżniającym się zawodnikiem i przy pierwszej bramce zaliczył asystę ,idealnie wrzucił na głowę bo indywidualnej akcji Dwie bramki nasi strzelili głową a jedna ostatnia po rzucie wolnym pośrednim jednak najładniejsza bramkę strzelił ..Litwin z wolnego ..ok 25 m w samo okno ..warto było być na tym meczu żeby zobaczyć tego gola..