15 kwietnia 2013, 20:52:41 - Rafal
Debiut Tomasza Sajdaka

28-letni napastnik Tomasz Sajdak zadebiutował w FC Jeunesse Canach w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 18. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z CS Fola Esch-sur-Alzette.

14 kwietnia 2013, 16:00 - Canach
FC Jeunesse Canach 1-1 CS Fola Esch-sur-Alze
Oseías 11 (k) - Ronny 54 (k)

żółte kartki: Marcão, Laurent Hoeser, Renaud Kremer, Cadabra, David Teixeira, Marco Semedo - Sébastien Renouard.

sędziował: Roland Flenghi.
widzów: 168.

Polak pojawił się na boisku w 80. minucie meczu w miejsce Admira Škrijelja. Drużyna Sajdaka zajmuje 6. miejsce w lidze z dorobkiem 29 punktów. W tym sezonie rozegrała dziewiętnaście spotkań.

tomii - 15 kwietnia 2013, 21:09:43 - *.225.135.254
turystyka futbolowa, do reprezentacji go!

Piciu - 15 kwietnia 2013, 21:17:27 - *.icpnet.pl
trochę świata zwiedził pewnie dlatego wygląda na ponad 40 lat hehe

Baca - 15 kwietnia 2013, 21:18:45 - *.bb.sky.com
Gość rozwala system. Grał wszędzie i z niejednego pieca chleb jadł. I to jeszcze nie koniec... Piłkarski obieżyświat

ss - 15 kwietnia 2013, 21:47:04 - *.II-LO.konet.pl (*.145.139.13)
Andelkovicia nie pobije.

S(Z)wedero - 15 kwietnia 2013, 21:56:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To ten co zwiedzil swiat w 80dni :D ?

LEGNICA - 15 kwietnia 2013, 21:59:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radomiak z niego zrobił ostrego podróżnika :D

1910RKS - 15 kwietnia 2013, 22:01:33 - *.opera-mini.net (*.105.145.141)
Radomiak pamięta.dzięki.

DENIS - 15 kwietnia 2013, 22:20:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Tomek

szacun - 15 kwietnia 2013, 22:20:59 - *.dynamic.chello.pl
ale sukces dzisiaj liga luksemburska jutro liga mistrzów

likos - 15 kwietnia 2013, 22:28:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A frekwencja jaka, że ci kibice się nie podusili stratowali wzajemnie!

sylwek - 15 kwietnia 2013, 22:29:24 - *.50.127.246 (*.1.240.217)
Wyspy Alandzkie ;)

Hansolo - 15 kwietnia 2013, 22:49:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdzie leżą Wyspy Alandzkie???

ss - 15 kwietnia 2013, 22:55:08 - *.II-LO.konet.pl (*.145.139.13)
Pewnie gdzieś koło Mariehamn....

Radomiak - 15 kwietnia 2013, 23:41:44 - *.191.190.220.bredband.3.dk
Tomek na szlaku ! jesteś mistrzem świata gościu jak Ty ze swoimi umiejętnościami grałeś w tylu klubach to chylę czoła w Radomiaku zasłynąłeś jako jeden z najgorszych napastników w historii klubu ,który przez cały sezon strzelił jedną bramkę i to plecami ,bo piłka odbiła się od kogo innego :-) .Pomimo wszystko szacunek za ukrywanie swego talentu przez tyle lat! to naprawdę mistrzostwo świata ,żeby nie mając w sobie talentu piłkarskiego zaliczyć tyle klubów.Powodzenia !

PB - 15 kwietnia 2013, 23:59:23 - *.176.245.21
btw. szkoda ze nie ma kursu na to ze zmieni klub na po sezonie :D bym obstawil pewniaka :>

adf - 16 kwietnia 2013, 0:31:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze tylko brakuje mu reprezentacji i moze konczyc kariere

olo - 16 kwietnia 2013, 1:22:06 - *.radom.vectranet.pl
Grając w Radomiaku w ówczesnej 2 lidze rzeczywiście był strasznie drewniany i nic nie potrafił pokazać, ale później trochę się zmienił (szczególnie widać było, że przybrał na wadze i włosy zaczęły mu wypadać). No i w końcu w 2008 roku w HJK wyszedł mu jeden mecz z Tampere United i wtedy nawet strzelił 3 bramki w jednym spotkaniu w ciągu 11 minut i to całkiem fajne. Było to jego największe osiągnięcie w karierze.

judasz - 16 kwietnia 2013, 9:41:48 - *.ihelse.net
Kiedy Waldek jedzie go ogladac? Warto zawsze skoczyc na weekend na wycieczke, nawet do Luksemburga.

Najt - 16 kwietnia 2013, 12:58:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajny sposób na życie - jeździć po świecie, zwiedzać, kopać piłkę i jeszcze mieć za to płacone. Drużyny może i takie se, ale pewnie i tak kwota w kontrakcie większa niż stojąc w McDonaldzie za ladą. A robota przyjemniejsza.
Jak dla mnie to koleś się całkiem fajnie ustawił.

cujo - 16 kwietnia 2013, 13:59:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tomek Sajdak. Gosc, który strzeliø jedyną bramkę w Radomiaku plecami. To nie jest piøkarz !!!! :-)

Lotos - 16 kwietnia 2013, 15:09:14 - *.play-internet.pl
Nie dość że światowiec, to jeszcze Puchar Polskii zdobył...

xd - 16 kwietnia 2013, 20:22:03 - *.play-internet.pl
Tomasz Psyduck

RKS - 17 kwietnia 2013, 0:56:45 - *.toya.net.pl
Pamiętam go z meczów Radomiaka. Jezu, jakie to było drewno, wystąpił w kilku meczach, strzelil jedna bramkę bo piłka odbiła mu się od pleców i wpadła. Niech sobie chłopak jeździ po świecie, na polską piłkę to on jest niestety o wiele za słaby, chyba że jakaś liga okręgowa...