16 kwietnia 2013, 15:32:44 - MichalMKS
Ben Starosta nie wykorzystał rzutu karnego

Polski obrońca Ben Starosta nie wykorzystał rzutu karnego dla Global FC w wygranym 2-0 (0-0) meczu filipińskiej ekstraklasy z PSG FC. Zawodnik zszedł z boiska w 65. minucie, zmienił go Marvin Angeles.

16 kwietnia 2013, 13:30 - Taguig (Emperador Stadium)
PSG FC 0-2 Global FC
Izzeldin El Habib 68, Koray Gündüzoğlu 87

żółte kartki: Emmanuel Mbata Ameachi, Belinga Ambara Blanchard, Reza Amirkhizan, Promise Jolomi, Jahambaksh Taher, Reza Ataei - Carlos Guisso, Jason de Jong, Carli, Marvin Angeles.
czerwone kartki: Emmanuel Mbata Ameachi (72. minuta, PSG FC, za drugą żółtą) - Jason de Jong (80. minuta, Global FC, za drugą żółtą).

W 63. minucie Ben Starosta nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Po dziesięciu rozegranych meczach Global FC zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów.

OforiQuaye - 16 kwietnia 2013, 15:35:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No niezle. Mogl strzelic z PSG. Swoja droga, to jakis dramat. FILIPINSKA EKSTRAKLASA? Jeszcze malezyjska, wietnamska, to probowalbym rozumiec. Ale tak slaba liga? Co bedzie pozniej? Ekstraklasa Myanmaru, czy jakis odradzajacy sie klub w Polsce w Klasie B?

gosc - 16 kwietnia 2013, 15:35:28 - *.dynamic.chello.pl
super informacja...

Mehdi - 16 kwietnia 2013, 15:40:46 - *.159.153.182
a na MŚ U-20 w Kanadzie był wyróżniającą się postacią... szkoda że tak mu się potoczyła kariera

turbo - 16 kwietnia 2013, 15:44:03 - *.ip.netia.com.pl
Trafił w poprzeczkę? Do Turbokozaka z nim! :-)
Swoją drogą.. Ostatnio Brożek strzelił Realowi Madryt (C). Starosta mógł strzelić przeciwko PSG. Ludzie to robią kariery.

gsg - 16 kwietnia 2013, 15:44:45 - *.dynamic.chello.pl
Brozek strzelil Realowi Madrid B kolego wyżej;D

mim_wwy - 16 kwietnia 2013, 15:49:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
"Trudne sprawy".

paweł - 16 kwietnia 2013, 15:49:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a Edward Zapałka trafił na 1-0 w IV Lidze Wysp Zielonego Przylądka w meczu ukelele Fc- bamba bamba

do paweł - 16 kwietnia 2013, 16:06:08 - *.ip.netia.com.pl
Chłopie. Ale on strzelił w pierwszej lidze. Nie IV tylko PIERWSZEJ. Pojechał do roboty. Po prostu. W Polsce w ekstraklasie nie dał rady. W pierwszej lidze mógł zarabiać około 5000-8000 PLN. Tam pewnie dostaje z 2000$ plus jakieś bonusy, chata, może żarcie w hotelu. Ciepło... Lepiej grać na Filipinach czy wychowanym być w Anglii i jeździć do Stróż, Ząbek i Niecieczy ?

Poli - 16 kwietnia 2013, 16:07:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska 38 milionów mieszkańców a Filipiny 92 miliony dziękuję dobranoc

@paweł - 16 kwietnia 2013, 16:11:54 - *.147.217.138.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Hahaha xD

Irtysz_21 - 16 kwietnia 2013, 16:20:51 - *.elpos.net
ile widzów

od Paweł - 16 kwietnia 2013, 16:35:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja tto doskonale rozumiem ale po co to tu pisza ? równie dobrze niech napiszą o IV lidze zielonego przylądka tam tez są polacy.Niech chłopak pracuje ,tylke ten portal nie ma chyba co pisać

Jim - 16 kwietnia 2013, 17:15:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mnie akurat interesują takie newsy i chciałbym ich więcej. Mam już dość newsów o Messim, Ronaldo, boskim trio z Dortmundu i innych nażelowanych gwiazdorach.

Dark - 16 kwietnia 2013, 17:36:14 - *.dynamic.chello.pl
OforiQuaye - Liga Myanmaru jest lepsza wg mnie od filipińskich rozgrywek. Kluby z Filipin po dłuższej przerwie (a konkretnie Global) od tego roku aczynają grę w kontynentalnych rozgrywek. Zagrają w AFC President's Cup (puchar trzeciej kategorii), gdzie gra się na jednym ustalonym wcześniej terenie fazę grupową i finałową. Global jest gospodarzem, a w filipińskim Cebu będzie miał za rywali: Biszkek (Kirgistan), KRL (Pakistan), Yeedzin (Bhutan). Awansują dwie drużyny z grupy do fazy finałowej.

leon - 16 kwietnia 2013, 17:42:09 - *.231.18.192.koba.pl
Gdyby był Burmistrzem czy Wojewoda ten anglik to by trafił. Starosta za mała funkcia. a od kiedy tu Angielska liga?

Dark - 16 kwietnia 2013, 17:42:13 - *.dynamic.chello.pl
OforiQuaye - Jeśli chodzi o kluby z Mjanmy, to już drugi sezon grają w AFC Cup (puchar drugiej kategorii), gdzie się już normalnie gra u siebie i na wyjazdach. Reprezentantami są Yangon (mistrz ligi) oraz Ayeyawady (zdobywca pucharu). Mistrz kraju ma duże szansę na awans z grupy, ponieważ po czterech meczach ma 9 punktów i współlideruje w swojej grupie.

Pavvelinho - 16 kwietnia 2013, 17:43:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mega ważny news.

eboue - 16 kwietnia 2013, 17:50:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a kogo to obchodzi?jakas liga filipinska?

ja - 16 kwietnia 2013, 17:56:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mnie

Trex - 16 kwietnia 2013, 18:53:30 - *.ssp.dialog.net.pl
Jak to dobrze , że się go pozbyliśmy z Legnicy.

k - 16 kwietnia 2013, 19:35:06 - *.dynamic.chello.pl
i pomyśleć, że facet był przez pół roku podstawowym zawodnikiem klubu polskiej ekstraklasy ;)

Brawo - 16 kwietnia 2013, 20:30:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Flota! Brawo Ivan Udarević!

DENIS - 16 kwietnia 2013, 21:08:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma się co martwic jak nie teraz to następnym razem

kibic - 16 kwietnia 2013, 21:25:02 - *.warszawa.vectranet.pl
trener sie wkurzył że nie strzelił i zdjął go z boiska lol

benio - 17 kwietnia 2013, 8:37:29 - *.dsl.pozn.bdi.inetia.pl (unknown)
Ben byl najlepszym zawodnikiem na boisku - oglądałem ten mecz !!!!! Tylko ma w kontrakcie zapis, że jak na Karunach leci Ben10 to musi go oglądać live.

konsul - 17 kwietnia 2013, 8:55:11 - *.dynamic.chello.pl
Szczerze ? Gdybym był takim grajkiem jak on to tylko szukałbym okazji żeby pograć w takim kraju lub innej podrzędnej lidze. Fajny klimat, poziom piłkarski na dostosowany do umiejętności, zapewne normalne pieniążki się za to dostaje. Facet robi co lubi, zarabia na tym i zwiedza , czego chcieć więcej ? Był w Lechii - nie wyszło, zdarza się.

mm - 17 kwietnia 2013, 9:55:59 - *.147.246.94.ip4.artcom.pl
my tu gadu gadu, a on ma to gdzieś. Życie na poziomie w pięknym kraju i co najważniejsze robi to co lubi. Pozdroo

rico - 17 kwietnia 2013, 10:34:43 - *.dynamic.chello.pl