17 kwietnia 2013, 20:30:04 - euzi
Kamil Ryłka obronił rzut karny w Pucharze Norwegii

Bramkarz Eidsvold Turn Fotball Kamil Ryłka obronił rzut karny w meczu I rundy Pucharu Norwegii przeciwko Lyn Fotball. Jego drużyna przegrała na wyjeździe po dogrywce 1-3 (1-0, 1-1, 1-3) i odpadła z rozgrywek. Obie drużyny grają w drugiej dywizji (trzeci poziom rozgrywkowy).

17 kwietnia 2013, 18:00 - Oslo (Frogner stadion)
Lyn Fotball 3-1 Eidsvold Turn Fotball
Tom Kristoffersen 64, Andreas Moen 95, 103 - Jon Erik Økland 22

żółte kartki: Gøran van den Burgt - Robin Edvardsen, Enver Mehmeti, Vegard Knutsen, David Jansen.
czerwone kartki: Truong Quoc Van Tran (90. minuta, Eidsvold Turn, za faul taktyczny), David Jansen (120. minuta, Eidsvold Turn, za drugą żółtą).

sędziował: Anders Hauglund.
widzów: 778.

W 20. minucie Gøran van den Burgt (Lyn) nie wykorzystał rzutu karnego (Kamil Ryłka obronił).

Piciu - 17 kwietnia 2013, 20:36:03 - *.icpnet.pl
nie słyszałem o nim szacun 90 minut za takie info !

lech! - 17 kwietnia 2013, 20:55:04 - *.181.14.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
skad wy to bierzecie inne potale to leandowski i repreznetacvja,liga mistrzow a wy to macie info,respekt

Jamnik - 17 kwietnia 2013, 21:06:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tak się pięknie składa, że znam go osobiście, ale nie w tym rzecz,
Brawo 90minut, jesteście zdecydowanue najlepszym portalem w polsce a napewno najlepszym piszącym o polsce.
RESPEKT/SZACUNEK!

DENIS - 17 kwietnia 2013, 21:07:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

diaboloxl - 17 kwietnia 2013, 21:30:59 - *.91.29.2
lyn oslo to pare razy zagrał w pucharach,zasłuzony klub

yen - 18 kwietnia 2013, 1:03:16 - *.interduo.pl
skad wy wyecie o czyms takim? sledzicie mecz pucharu norwegii 3 ligowych druzyn?

oli - 18 kwietnia 2013, 4:26:12 - *.nwrknj.fios.verizon.net