19 kwietnia 2013, 20:49:29 - Rafal
Bramka Macieja Zięby

Maciej Zięba strzelił gola dla SV Wehen Wiesbaden wygranym 3-2 (2-1) meczu 34. kolejki niemieckiej 3. Ligi z TSV Alemannia Aachen 1900.

19 kwietnia 2013, 19:00 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 3-2 TSV Alemannia Aachen 1900
Alf Mintzel 20, Maciej Zięba 26, Robert Müller 75 - Timmy Thiele 31, Sascha Marquet 90

żółte kartki: Sven Schimmel, Michael Wiemann (SV Wehen Wiesbaden).

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).
widzów: 3014.

Na boisku nie pojawił się piłkarz drużyny gości - Maciej Szewczyk.

Zięba opuścił boisko w 57. minucie meczu, w jego miejsce pojawił się Milan Ivana. To drugie trafienie polskiego zawodnika w tym sezonie. Gospodarze zajmują 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów, z kolei goście są na 20. pozycji, mają na koncie 26 punktów.

z - 19 kwietnia 2013, 21:12:52 - *.adsl.szeptel.net.pl