BadBoy - 20 kwietnia 2013, 15:50:35 - *.try.wideopenwest.com

Rad - 20 kwietnia 2013, 15:50:39 - *.ppp.as43234.net

Kosti - 20 kwietnia 2013, 15:50:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
żenujący mecz!!!!!!

GieKSa - 20 kwietnia 2013, 15:52:42 - *.toya.net.pl
słabo!

zawisza - 20 kwietnia 2013, 15:54:18 - *.191.152.49
oczywiście jak zawsze gra cracovii beznadziejna ale także jak zawsze muszą fuksem wygrać
żenada

Trex - 20 kwietnia 2013, 15:54:29 - *.ssp.dialog.net.pl
Szkoda , a tak ładnie było po pierwszej połowie.

ahhaga - 20 kwietnia 2013, 15:56:56 - *.dip0.t-ipconnect.de
jak zwykle fart, juz sie mozna przyzwyczaic ze niektorych trzeba na sile pchac

KSC1906 - 20 kwietnia 2013, 15:57:11 - *.opera-mini.net (*.147.248.168)
Gratulacje Craxa . Dolcan Flota Miedź Nieciecza pogubią punkty w tej kolejce

warta - 20 kwietnia 2013, 15:58:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chociaż bramkę strzeliliśmy...

nvi - 20 kwietnia 2013, 15:58:48 - *.dynamic.chello.pl
Moim zdaniem Warta spadnie. Zostało jeszcze sporo meczów, a Stomil ma teraz z Lechem, Kaczmarkiem, Picelukiem i Hampelem dużo lepszy skład

mati - 20 kwietnia 2013, 16:06:44 - *.play-internet.pl
do ahhaga : ty człowieku wogóle ten mecz oglądałeś czy tylko na podstawie wyniku i swojej zawiści takie głupie wnioski wyciągasz ? W drugiej połowie Warta może kilka razy z połowy wyszła a cracovia mogła strzelić z 5 goli minimum

Misiek74 - 20 kwietnia 2013, 16:10:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla Stomilku super wynik) Pozdro z Olsztyna

max kolano - 20 kwietnia 2013, 16:17:15 - *.play-internet.pl
Typowy,kupiony mecz w przerwie. W pierwszej połowie Cracovia nie istniała po czym w drugiej połowie szturm,szybkie 2 gole (druga bramka to pokaz tego jak wygląda odpuszczenie obrońców i bramkarza Warty) i później spokojnie żeby się nie skrzywdzic. Stawowy jest mega słabym trenerem ale jak pokazał parę lat temu załatwianie meczów to jego smykalka. Po to został zatrudniony przez Filipiaka! Pozdrawiam Tyszanin

Zakolski - 20 kwietnia 2013, 16:19:37 - *.adsl.inetia.pl
Cracovia cienka...

KSC - 20 kwietnia 2013, 16:32:32 - *.dynamic.mm.pl
czemu nie gra saidi? wie ktos?

Ricken - 20 kwietnia 2013, 16:34:36 - *.dynamic.chello.pl
@KSC - Bo go trener nie wystawia.

FortArt - 20 kwietnia 2013, 16:37:56 - *.opera-mini.net (*.154.151.132)
Powinno byc 4:1. Lepszy rywal nas wypunktuje.

kumpel Nur - 20 kwietnia 2013, 16:39:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Alain Ngamayama rodowity Poznaniak.

Ricken - 20 kwietnia 2013, 16:43:23 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze, że usunęliście komentarze kolegi o nicku "CRACOVIA". Gdyby nie cenzura na tym portalu to byłby tu straszny chaos. A tak jest porządek. Dobra robota, panowie ;)

dole - 20 kwietnia 2013, 17:03:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cracovia powinna się przełamać. Sądzę, że kryzys ma za sobą. Dołączy Saidi, a później i będzie gładziutko.

ija - 20 kwietnia 2013, 17:10:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
... i Rok Straus!

Gosc - 20 kwietnia 2013, 17:12:10 - *.play-internet.pl
Ilu z Warty przyjechalo?

KSC1906 - 20 kwietnia 2013, 17:13:36 - *.opera-mini.net (*.158.217.70)
Saidi w poniedziałek wraca do pierwszego zespołu

pasiak - 20 kwietnia 2013, 17:21:47 - *.244.10.49
zgadzam sie ze mecz slabiutki ale chyba najwazniejsze 3 pkt ... pozdro dla zakompleksionych ;)

sas - 20 kwietnia 2013, 17:22:19 - *.play-internet.pl
a gdzie Nyrol gorol i jego Wielka Nilda Wilda czy jakoś tam

Zakolski - 20 kwietnia 2013, 17:25:33 - *.adsl.inetia.pl
Cracovia i tak nie wejdzie wiec po co sie starac??

ZAWISZA - 20 kwietnia 2013, 17:34:56 - *.dynamic.chello.pl
Ładnie Cracovia.

PASY! - 20 kwietnia 2013, 17:49:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zawisza jak kupowala mecze to bylo dobrze- jak sie okazalo ze kupuja to niesamowice przegrywaja? Pozdro.... 2 klub po KGHM

KSC - 20 kwietnia 2013, 17:55:45 - *.ksi-system.net
Sektor gości był pusty chyba...

asd - 20 kwietnia 2013, 17:57:37 - *.ksi-system.net
Zachowanie piłkarzy Cracovii po meczu- ŻENADA !!!

FortArt - 20 kwietnia 2013, 18:06:27 - *.opera-mini.net (*.30.101.59)
Gosci kilkunastu. Flaga 1912 i Odra Koscian. Na sektorze obok Lech z flaga Koscian.

nieciecza - 20 kwietnia 2013, 18:08:47 - *.dynamic.chello.pl
jak zwykle zenujacy fuks craxy

FortArt - 20 kwietnia 2013, 18:09:59 - *.opera-mini.net (*.30.101.59)
Obra

ZAWISZA - 20 kwietnia 2013, 18:16:09 - *.29.186.95.threembb.co.uk
Znowu cRACOVIA na farcie wygrywa mecz

do asd - 20 kwietnia 2013, 18:22:00 - *.dynamic.chello.pl
do asd. A co zrobili? Jak sie zachowali??

asd - 20 kwietnia 2013, 18:26:09 - *.ksi-system.net
nie podeszli podziekowac za doping tylko od razu do szatni zeszli, teraz niech spi****lają!

xxx - 20 kwietnia 2013, 18:37:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładny kurs na ht/ft 2/1 ktoś zarobił pewnie...

kojot - 20 kwietnia 2013, 19:19:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kumeplnur:akurat Alain jest rodowitym poznaniakiem z Jeżyc!!!!

do ZAWISZA - 20 kwietnia 2013, 20:08:58 - *.adsl.inetia.pl
Nie podszywaj sie pod nasz klub...

Feciu - 20 kwietnia 2013, 20:38:08 - *.41.220.204.threembb.co.uk
Warta z takim skladem nie potrafi wygrac meczu. To zenujace!!! Alan czy Tomasz Magdziasz to czolówka ligi a zwyciestwa nie ma. Baniak wracaj do Warty!!!!!!!!!!

kibic123 - 20 kwietnia 2013, 20:52:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinno być 3-0 dla Warty do przerwy, 3 żółte kartki za przerwanie akcji ofensywnych dla Krakowi. Skończyło się jednak szczęśliwie dla Krakowi.

SanLorenzo - 20 kwietnia 2013, 21:03:49 - *.gdynia.mm.pl
A gdzie Nyrolo?

xxx - 20 kwietnia 2013, 22:03:58 - *.244.10.49
kibic123- CRACOVII albo w ogóle nic nie pisz !!!

dało - 20 kwietnia 2013, 22:08:27 - *.icpnet.pl
Lis co Ty robisz w tej bramce???? w Poloni nic nie grales teraz kolejny mecz w którym wpuszczasz szmate.

mokki - 20 kwietnia 2013, 22:23:25 - *.173.20.36.tesatnet.pl
Lis nie pomagal jesienia,a teraz wiosna jeszcze przeszkadza.

nyrol - 21 kwietnia 2013, 8:23:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obra Kościan i Warta Poznań Rodowici !!!!!!!!!

xyz - 21 kwietnia 2013, 17:33:00 - *.centertel.pl