21 kwietnia 2013, 16:22:33 - dufusik
Bramka Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił bramkę dla PEC Zwolle w wygranym 3-1 (2-0) spotkaniu 31. kolejki holenderskiej ekstraklasy z NEC (Nijmegen). Polak na boisku spędził całe spotkanie, to jego drugi gol w tym sezonie.

21 kwietnia 2013, 14:30 - Nijmegen (Goffertstadion)
NEC (Nijmegen) 1-3 PEC Zwolle
Leroy George 49 - Youness Mokhtar 18, Fred Benson 23, Mateusz Klich 85

żółta kartka: Youness Mokhtar (PEC Zwolle).

sędziował: Danny Makkelie.
widzów: 12 000.

Jedną z bramek dla PEC Zwolle strzelił były piłkarz Lechii Gdańsk - Fred Benson. Zagrał cały mecz, a przy jego trafieniu asystował Mateusz Klich. Drużyna obu tych zawodników zajmuje aktualnie w tabeli jedenaste miejsce z 36 punktami.

skrzypu - 21 kwietnia 2013, 16:24:30 - *.dynamic.chello.pl
Benson!

Ketald - 21 kwietnia 2013, 16:25:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
o Benseon co grał w Lechii też strzelił. A Klich powoli wraca do formy po tym jak zmiażdżył do Magath w Wolfsurgu, może następny sezon powrót do Bundesligi?

x - 21 kwietnia 2013, 16:28:36 - *.interpc.pl