21 kwietnia 2013, 18:53:20 - Rafal
Reiss znów strzela

W drugim niedzielnym spotkaniu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Lech Poznań pokonał 3-1 (2-1) Zagłębie Lubin. Bramki dla gospodarzy zdobyli Gergő Lovrencsics, Kasper Hämäläinen i Piotr Reiss. Honorowe trafienie dla przyjezdnych zaliczył na początku meczu Szymon Pawłowski.

Początek spotkania należał do zespołu gospodarzy. Udokumentować tę przewagę próbował już w 3. minucie Gergő Lovrencsics, który oddał strzał z dystansu, jednak Michał Gliwa bez większych problemów złapał piłkę. W 5. minucie pierwszy raz o sobie dała znać ofensywa gości. Piłkę po lewej stronie pola karnego dostał Đorđe Čotra, dograł na piąty metr do wbiegającego Michala Papadopulosa, jednak ten trafił wprost w interweniującego na linii bramkowej Jasmina Buricia. Co nie udało się Czechowi, udało się kilkadziesiąt sekund później Szymonowi Pawłowskiemu, który doskoczył szybko do piłki wybitej z pola karnego Lecha i próbował dograć do znajdującego się w polu karnym Lecha Aleksandyra Tunczewa. Obrońca Zagłębia nie trafił w piłkę, co zmyliło Buricia i piłka po koźle wpadła do bramki zespołu trenera Mariusza Rumaka.

O ile pierwszy kwadrans można zapisać na korzyść przyjezdnych, to drugi od samego początku to dominacja poznańskiego zespołu. Już w 16. minucie padła bramka dla gospodarzy. Piłkę z głębi pola zagrał Rafał Murawski, przepuścił ją Kasper Hämäläinen, ta trafiła do Lovrencsicsa, który mimo asysty defensorów Zagłębia zdołał się odwrócić i mocnym strzałem zdobyć bramkę. Trzeci kwadrans spotkania rozpoczął się również znakomicie dla gospodarzy. Lech szykował kolejny atak pozycyjny, jednak na dwójkową akcję zdecydowali się Bartosz Ślusarski i Hämäläinen. Fiński pomocnik Lecha dograł w pole karne do Ślusarskiego, ten odegrał ponownie do ofensywnie usposobionego zawodnika gospodarzy, a mocny strzał z dystansu Hämäläinena okazał się nie do obrony dla Gliwy i na prowadzenie wyszli gospodarze. Na pięć minut przed końcem pierwszej części gry obiecującą szansę wypracował sobie Ślusarski, jednak mimo że w świetny sposób ograł obrońcę, to jego strzał wprost w Gliwę nie sprawił problemów bramkarzowi Zagłębia.

W drugiej połowie przewagę miał wciąż Lech, jednak już w 50. minucie szansę na zdobycie drugiej bramki mieli goście. Z lewej strony dośrodkował Adrian Błąd, jednak Pawłowski nie trafił czysto w piłkę i złapał ją Burić. Kolejną dobrą szansę dopiero w 85. minucie spotkania wypracowało Zagłębie. Z prawej strony piłkę dośrodkował Abwo, piłkę głową do Horvátha zgrał Papadopulos, jednak strzał obrońcy gości z siedmiu metrów okazał się bardzo niecelny. W 87. minucie uderzenie Teodorczyka z prawej strony zdołał odbić Gliwa, piłkę przejął Mateusz Możdżeń wystawił idealnie do Reissa, który mocnym strzałem skierował piłkę do siatki.

21 kwietnia 2013, 17:00 - Poznań (Stadion Miejski)
Lech Poznań 3-1 Zagłębie Lubin
Gergő Lovrencsics 16, Kasper Hämäläinen 32, Piotr Reiss 87 - Szymon Pawłowski 5

Lech: 1. Jasmin Burić - 21. Kebba Ceesay, 35. Marcin Kamiński, 3. Ivan Đurđević, 20. Hubert Wołąkiewicz - 11. Gergő Lovrencsics, 6. Łukasz Trałka, 16. Rafał Murawski, 19. Kasper Hämäläinen (77, 9. Piotr Reiss), 14. Vojo Ubiparip (59, 32. Mateusz Możdżeń) - 18. Bartosz Ślusarski (60, 10. Łukasz Teodorczyk).

Zagłębie: 24. Michał Gliwa - 4. Paweł Widanow, 21. Bartosz Rymaniak (46, 3. Csaba Horváth), 33. Aleksandyr Tunczew, 14. Đorđe Čotra - 23. Szymon Pawłowski, 17. Adrian Rakowski (46, 25. Łukasz Hanzel), 7. Jiří Bílek, 31. Róbert Jež, 15. Adrian Błąd (74, 20. David Abwo) - 27. Michal Papadopulos.

żółte kartki: Możdżeń, Trałka, Đurđević - Bílek, Widanow.

kombinator - 21 kwietnia 2013, 18:54:14 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Kolejorz! Zwłaszcza za pierwszą połowę!

Nikuś - 21 kwietnia 2013, 18:55:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze 13 punktów i Lech wyprzedzi ŁKS.

Ketald - 21 kwietnia 2013, 18:55:55 - *.108.97.19
Reisik na zakończenie kariery strzelił. Lech 2 połowa słabo, ale ważne że skutecznie, Legia wciąż w zasięgu, walka o mistrza pierwszy raz od 3 lat na wysokim poziomie, i Lech wygrywa gdy pierwszy traci gol, szok ;) Wszystkie złe passe przerwane, wszystko idzie ku majstrowi!

NoProsze - 21 kwietnia 2013, 18:56:01 - *.dynamic.chello.pl
Dziadyga Reks strzelił gula łohohoho...

skandal - 21 kwietnia 2013, 18:56:18 - *.adsl.inetia.pl
Dlaczego nie było karnych dla Lecha przy 0:1?

lala - 21 kwietnia 2013, 18:56:35 - *.play-internet.pl
Teodorczyk - komedia. A Fin się połamał.

ZL - 21 kwietnia 2013, 18:57:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak to jest jak nie ma 3 podstawowych obrońców! Dwie pierwsze bramki Rymaniak spartaczył po całości, przy trzeciej bramce brawo Gliwa, świetna interwencja! Najlepiej złap piłke i odrazu podaj, po co się męczysz wybijaniem pod nogi?! Żenada, nie ma 3 obrońców i z tyłu padaka!
CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIĘ! Na derbach tylko zwycięstwo! Matematyczna szansa na puchary jeszcze jest ale koniecznie Banaś, Godal i Costa muszą wyzdrowieć na następny mecz! Gratulacje dla Poznaniaków.

non - 21 kwietnia 2013, 18:58:56 - *.173.14.111.tesatnet.pl
Raksio gooooooooooooooooooooooooooooooooooooool ;-)

john cena - 21 kwietnia 2013, 19:00:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
brawo lech

Siewicz - 21 kwietnia 2013, 19:00:49 - *.14.49.145
Więc Reiss jest teraz najstarszym strzelcem w ekstraklasie! 40 lat i 10 miesięcy. Franek już go nie przegoni, chyba że strzeliłby w lipcu 2014, ale to już by był kolejny sezon, a myślę że zagra maks jeszcze 1.

Roza (L) - 21 kwietnia 2013, 19:01:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia i tak mistrz (L)

jadzka - 21 kwietnia 2013, 19:02:29 - *.dynamic.chello.pl
bardzo ładna frekwencja, gratulacja (J)

dino - 21 kwietnia 2013, 19:09:32 - *.adsl.inetia.pl
Teraz widać, jak beznadziejnie prowadził Legię Skorża, 52 punkty (tyle, co obecnie, po 23 kolejkach) to nawet w całym sezonie 2010/11 nie uzbierał i to tylko punkt mniej od dorobku całego sezonu 2011/12, brawo Panie Janku, oby tak do końca, pyrki, gratki i dozo 18 maja w Warszawie ;)

kryzysjugo - 21 kwietnia 2013, 19:11:56 - *.play-internet.pl
Gratulację dla Leszka z Bielska-Białej. TSPodbeskidzie

zenek - 21 kwietnia 2013, 19:12:54 - *.231.120.82
Szkoda, że są aż 4 miejsca w pucharach, bo na grę w pucharach zasługują tylko Legia i Lech, reszta to tylko wstyd przyniesie.

czech25 - 21 kwietnia 2013, 19:15:36 - *.net.pbthawe.eu
Bardzo niewygodny rywal dla Lecha - Zagłębie postawiło dzisiaj trudne warunki.Pierwsza połowa nieźle zagrana przez Kolejorza, w drugiej było pilnowanie wyniku. Ewidentny błąd Buricia przy stracie bramki, ale w ofensywie niezła gra Murawskiego, Trałki (ratował sytuacje) i Kaspara. Gol Reissa zakończył mecz na 4. Teodorczyk znowu nie pokazał niczego, a Ślusarski jest nieporozumieniem, zajmuje tylko i wyłącznie miejsce na boisku innym piłkarzom. Gdyby Rumak dojrzał do gry dwoma napastnikami w Poznaniu, byłoby dobrze.
Zagłębie niech zajmie w lidze 4 miejsce i to wystarczy na grę w europejskich pucharach.Trener Hapal i zespół Zagłębia daje szansę na to ,że nie skompromituje się w europejskich pucharach.

Buncol80 - 21 kwietnia 2013, 19:16:22 - *.warszawa.vectranet.pl
Najgorsze w tym wszystkim jest to że poza Legią i Lechem żadna inna drużyna nie powinna reprezentować Polski w pucharach. Przepaść między pierwszą dwójką a resztą jest ogromna.
Aż strach pomyśleć że takie zagłębie które dostało po 3:1 od Legii i Lecha moze grać w Pucharach.
Aż strach pomyśleć że taki Górnik co dostaje łomot od każdego może grać w Pucharach.
WKS niewiele lepiej. ZNów dostaną 8:0 od jakiś ogórów z Bundesligi

WKS - 21 kwietnia 2013, 19:20:59 - *.customers.d1-online.com (*.103.85.210)
Jestem kibicem Śląska , ogólnie wole Legię niż Lecha(juz z grzecznosci nie pisze Amica) ale za Ten przekręt z Wisła który widział cały świat , cieżko Będzie ale wolałbym by to Lech był mistrzem, a Śląsk PP. PP to jeszcze jeszcze, ale o mistrza będzie cieżko:/

ZLatan - 21 kwietnia 2013, 19:22:24 - *.opera-mini.net (*.217.57.49, 212.2.96.15)
Dlaczego musimy mieć zawsze problemy ze stoperami? W 1. kolejce od razu kontuzjowani Banaś i Horvath. Ten drugi dopiero dzisiaj znalazł się na ławce (od 8 miesięcy!), Tunczew gra dopiero od kilku meczów, Godal i Banaś nadal kontuzjowani, do tego pauza Nhaimonesu za kartki, wcześniej Widanowa... Rymaniak powinien być rezerwowym, ale w Podbeskidziu a Gliwa niech sobie broni, ale... w Miedzi Legnica Jeszcze matematyczna szansa na europuchary jest, ale musimy wygrywać następne mecze i czekać na potknięcia Śląska i Górnika. Cieszy powrót Pawłowskiego (i od razu gol) niestety Lech był dzisiaj lepszym zespołem. ZAGŁĘBIE PO ŻYCIA KRES!

tadek - 21 kwietnia 2013, 19:22:42 - *.142.c91.petrotel.pl
Brawo Lech!! FC Płock

rogaś - 21 kwietnia 2013, 19:23:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To prawda z tymi naszymi klubami. Tylko tak naprawde możemy się zastanowić czy sobie nawet lech z legią poradzą? Szczerze mówiąc jakoś nie mam nadzieji że legia w przypadku mistrzostwa awansowała by do fazy grupowej lm, a nato już w polskiej piłce czekamy od jakiego kolwiek polskiego klubu 17 lat, to samo można powiedzieć na temat lecha, może ktoś z tej dwujki zagra chociarz w fazie grupowej ligi europy, a o reszcie nawet nie ma co wspominać, bo tak i tak szybko odpadną, w jakiej 3 rundzie eliminacyjnej.

bat4ever - 21 kwietnia 2013, 19:30:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@WKS
Niech Twoja prognoza (choć życzeniowa) się sprawdzi. Lech MP, Śląsk PP :P

markar - 21 kwietnia 2013, 19:30:47 - *.dynamic.chello.pl
Sądzę,że mecz Legii z Lechem tak naprawdę będzie o tytuł mistrza.

koliber72 - 21 kwietnia 2013, 19:31:36 - *.173.10.255.tesatnet.pl
Tylko Lech!!!!!

Radek - 21 kwietnia 2013, 19:32:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem kibicem Wisły,ale gdy moja drużyna nie walczy o mistrzostwo to kibicuję Lechowi,bo pod Legie jest wszystko ustawione (Puchar Polski 3 sezon z rzędu,mecz Wisła 1-2 Legia i wiele innych) a nie lubię oszustów. Po za tym w Poznaniu mam rodzine i byłem raz na meczu Lecha. Kolejorz na mistrza !!!

asfan - 21 kwietnia 2013, 19:33:42 - *.finemedia.pl
@Zlatan
W tabeli przed wami są : Górnik,Piast,Jagiellonia,Polonia,Lechia i Korona. Sześć zespołów, które w ostatnich siedmiu kolejkach ( Polonia nawet w ośmiu) musiałaby zdobyć między 2 a 5 punktów mniej. Dużo jeszcze punktów do zdobycia ..ale byłby to cud , gdyby ZL wskoczyło na 4 miejsce.

ktos - 21 kwietnia 2013, 19:34:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Radek, bardzo ciekawe, tylko jedno pytanie - kogo to obchodzi? A co do meczu dobrze, ze Lech wygrywa, bedzie dobra walka o mistrzostwo do samego konca

mars - 21 kwietnia 2013, 19:57:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kadry na Anglie Piotr Reiss ,moze niczym Roger Mila w wieku 42 lat strzeli gola ,wystarczy mu 20 minut,20 czerwca konczy 42 lata ,brawo!A propo wieku ,jaki najstarszy jest zawodnik w Polsce ktory z akcji strzelil gola,w podobnym wieku byl Janoszka z Ruchu .Czyz Piotr nie jest swietny?

AS - 21 kwietnia 2013, 19:59:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ZLatan, chłopie przestań majaczyć z tymi pucharami dla Zagłębia. Zakładane 6 miejsce na koniec to wszystko co możecie ugrać

(L)aki - 21 kwietnia 2013, 20:13:06 - *.play-internet.pl
czary-mary fiki-miki i już jest Lech w herbie Amiki

do Radek - 21 kwietnia 2013, 20:15:47 - *.siedlce.vectranet.pl
Wszystko pod Legię co rok jest ustawione (tylko Legia nie zdobywa mistrzostwa od 7 lat). Tak stękasz ty i tobie podobni od lat i tak będziecie stękać przez następne lata.

ghettowzl - 21 kwietnia 2013, 20:19:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Abwo, Jez, Hanzel, Tunczew - tym panom juz podziękujemy. ...Ludzie pisza tu o pucharach, i kompletnie nie rozumiem tego optymizmu. Z czym do ludzi? Pojedzie nas jakas inna 1 lepsza druzyna. Aby sie utrzymać i mam nadzieje ze na lato beda jakies dobre transfery bo tak to katastrofa. Mam pewne obawy przed derbami DŚ, bo Śląsk ostatnio mega farci, a z taka gra i zaangażowaniem moze byc ciezko.

aa - 21 kwietnia 2013, 20:22:35 - *.158.216.13.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Reiss i szacun! jako najstarszy strzelec ekstraklasy, a najstarszy Kolejowy Klub Spotrowy w Polsce to jednak Sandecja, kóra ma kolejowe barwy :-) . Lech przegoń tą legię!

ChG - 21 kwietnia 2013, 20:24:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Rejss Jeszcze Gra w Pi?ke oj joj!!:-)

sdankj - 21 kwietnia 2013, 20:28:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
wie ktoś czy była oprawa?

snake - 21 kwietnia 2013, 20:28:33 - *.dynamic.chello.pl
Zachwycacie się Reksiem a wg mnie i nie tylko to jedna z najwiekszysz s..... jakie kiedykolwiek grały. Gość układał (sprzedawał) mecze swojej drużyny więc o czym ta mowa! Tylko niektórzy pokutuja ale ta osoba precz z futbolu! Precz z poznańska kreaturą!

avatar11 - 21 kwietnia 2013, 20:35:09 - *.xdsl.centertel.pl
widzę że dzieci piszą bo albo są za Legią albo za Śląskiem itp. ale prawda jest taka ze Lech w ostatnich tygodniach gra najlepszą piłkę w naszym kraju i z taką grą bez problemu by awansował do fazy grupowej LM.a mistrzostwo trafi do lepszej drużyny który rostrzygnie mecz między Legią a Lechem.aby w następnym sezonie te dwie drużyny pokazały klasę w ligach europejskich

oso83 - 21 kwietnia 2013, 20:42:48 - *.tktelekom.pl
To było nawet zabawne - wszyscy czekali na pierwsze trafienie Teodorczyka (rocznik 1991), a tu wszedł Piotrek Reiss (rocznik 1972) i zawstydził wszystkich młodziaków trafiając do siatki w wieku 40 lat i 10 miesięcy. I zdaje się wyprzedził w tej kwestii Mariana "Ecika" Janoszkę. Trzeba przyznać, że Teo zachował się świetnie, gdy oddał szacunek po golu i przyklęknął przed Reissem. Brawo Piotrek!
Ale gra Kolejorza (zwłaszcza w drugiej połowie) tragedia. Z taką grą nie mamy szans w wyścigu z Legią. Niestety...

ms - 21 kwietnia 2013, 20:45:03 - *.trzebinia.mm.pl
Ten Lech jest za słaby na mistrza, może w przyszłym sezonie, pod warunkiem, że Cupiał nie wrzuci kolejnych miliardów do Wisły, ta wtedy będzie murowanym mistrzem

BartKKS - 21 kwietnia 2013, 20:50:17 - *.238.241.140
do laki: encepence tralala, Legia karny z kapelusza ma

Buncol80 - 21 kwietnia 2013, 21:52:19 - *.warszawa.vectranet.pl
Zagłębie to Pawłowski i 10 koszulek. Przeszli obok meczu i zasłużenie pozbawili się szansy gry w pucharach. Lech w nie najlepszej dziś formie ale to i tak wystarczyło na beznadziejną ekipę Hapala. Ciekawę czy słabiutka postawa Zagłębia jest wynikiem jakiejś sympatii do Lecha czy może po prostu wracają tam gdzie byli jesienią a więc druga połowa tabeli

Gornik Z - 21 kwietnia 2013, 21:56:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech o mistrzu w tym roku moze zapomniec, nie wiem jak i co by nie robil to Legia ma juz USTAWIONEGO majstra

leiter84 - 21 kwietnia 2013, 21:57:29 - *.centertel.pl
Fajnie oglądało się grę Lecha, widać że piłkarze z Poznania mają spore umiejętności indywidualne, a mecz zagrali na 80% (co jak widać spokojnie wystarczyło).
Walka o MP zapowiada się naprawdę ciekawie. Reszta ligi to niestety szaro-bure tło dla Legi i Lecha. Poza tymi drużynami to niestety nikt do europucharów się nie nadaje.

kazik - 21 kwietnia 2013, 22:14:32 - *.180.143.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jak to jest reiss sprzedawał mecze i gra? dostał zarzut i co ? walkower

Pavvelinho - 21 kwietnia 2013, 22:18:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Styl w tym meczu nie był aż na tyle ważny bo najważniejsze były przecież trzy punkty. Martwią tylko niepotrzebne żółte kartki.

urbannul - 21 kwietnia 2013, 22:18:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Reiss jest pewnie najstarszym strzelcem gola w histori Ekstraklasy?

ZL - 21 kwietnia 2013, 22:19:11 - *.ssp.dialog.net.pl
@Buncol80
Zagłębie to drużyna, która ma dobrych 11, no max 12-13 zawodników. Jak chociaż jeden wypadnie z podstawowej 11, potrafią zagrać piach w meczu z drużuną z miejsc 1-4. Dzisiaj Zagłebie nie miało 3 podstawowych obrońców, w tym 2 stoperów, to powazne osłabienie. Gdyby chociaż Rymaniak nie grał od 1 minuty, tylko odrazu Horvath, uwierz mi że stracilibyśmy maksimum 1 gola. Nie byłoby straconych 1 i 2 bramki, a wtedy Zagłebie przy stanie 1:0 zagrałoby dużo odważniej, a tak trzeba było się ratować przed utratą kolejnych bramek. To takie gdybanie, ale tak to już z Zagłębiem jest - jedna z najbardziej, jak nie najbardziej pechowa drużyna Polskiej ligi... Tyle, ile my straciliśmy po frajersku punktów w meczach, w których mieliśmy kilka setek to ja już nawet nie licze. Mam nadzieje, że na następne mecze będzie już ta 3-ka podstawowych obrońców, i wynik będzie korzystniejszy. Szansa na puchary jak wcześniej pisałem jest matematyczna - kto wie, 5 pkt straty do 4 miejsca, a do zdobycia ich jest aż 21, wiec jeszcze może się sporo dobrego stać dla Zagłębia... Albo złego. Nic nie wiemy, to własnie urok polskiej ligi.

kolejorz - 21 kwietnia 2013, 22:22:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
walka o mistrza będzie bardzo ciekawa.Mecz z legią to rozstrzygnie tylko trzeba pokonać ją i sędziów.Lech najbardziej zasługuje na mistrza inne zespoły są niestety słabe i nie nadają się by grać w pucharach a legia wygrywa mecze dzięki pomocy sędziów. TYLKO LECH

Buncol80 - 21 kwietnia 2013, 22:28:02 - *.warszawa.vectranet.pl
@ ZL Kolego piszesz o grze obronnej, jak to w ataku był największy dramat. A ta setka na 2:2 to mistorzostwo świata tak spudłować.
Poza tym można nie mieć umiejętności, ale zdobywać punkty ambicją (korona), Zagłębie nie miało dzis umiejętności i nie miało ambicji. Mentalnie przeszli obok meczu. Dlatego zasłużenie przegrali z Lechem i odpadli z walki o 4 miejsce

plock - 21 kwietnia 2013, 22:35:17 - *.114.24.180
@tadek
Co ty pier******, ja i cały Płock jesteśmy za Legię a nie jakiegoś Amika.

plock - 21 kwietnia 2013, 22:37:15 - *.114.24.180
Co za ustawiony mecz... Amika grała jak shiet i jakoś wygrała 3-1.

kks - 21 kwietnia 2013, 22:49:04 - *.icpnet.pl
Gdzie jest jakiś ranking najstarszych strzelców ekstraklapy? Rejsik prowadzi?

Rodowity - 21 kwietnia 2013, 23:09:19 - *.range86-132.btcentralplus.com
Był bedzie jest Łodzki ŁKS !!!

ramius - 21 kwietnia 2013, 23:23:44 - *.play-internet.pl
@kks chyba jednak Janoszka

Wiara nadz - 21 kwietnia 2013, 23:32:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
1. Kibice Lecha są wszędzie , nie wypowiadaj się za ogól bo nie jesteś wszystkim a wszystko nie jest tobą.
2 Dorośnij bo tekst twojego komentarza to napinka dzieciaka co nawet nie rozumie jakim sportem jest piłka nożna i świata poza komputerem nie widzi.
3. Już parę kolejek 3 spotkania Legia dostaję prezenty dziwne karne bramki z lanii itd To śmieszna sytuacja. Ile w Legi legionistów? każdy dojeżdżający.
4 Napinka w mediach na waszych komentarzach itd Legia mistrz co roku to samo a co z tego wynika? w tamtym roku Wilk z Poznania ugryzł was na mecie w tym roku rozjedzie was lokomotywa a czemu ? bo w sporcie wygrywa prawdziwy duch walki i wiara nie gapiostwo sędziów .
5 Brawo kolejorz dobry mecz i fajna końcówka widać walkę
6 wiara nadzieja i miłość to podstawa każdego kibica więc szanujcie się wszyscy jesteśmy polakami może częściowo biednymi ale bogatymi duchowo pozdrawiam z Mazowsza

zl - 21 kwietnia 2013, 23:33:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
życzymy mistrzostwa

jack - 21 kwietnia 2013, 23:35:30 - *.warszawa.vectranet.pl
dobry ten Gergő

gliwa - 22 kwietnia 2013, 0:05:58 - *.walbrzych.vectranet.pl
koszarsssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiii woooonn !!!!!

DLU - 22 kwietnia 2013, 0:21:24 - *.play-internet.pl
Nyrol, naucz się pisać po polsku... K R O I . Zagłębie Nic się Nie Stało!!!

gracz - 22 kwietnia 2013, 6:14:50 - *.lubin.dialog.net.pl
Gratki dla Lecha ale nie moge zrozumiec jak mozna sie cieszyć z bramki faceta i skandować jego nazwisko jesli sprzedawał mecze Lecha ???

Buncol80 - 22 kwietnia 2013, 7:08:53 - *.warszawa.vectranet.pl
Do wiara nadz
Co drugi komentarz o pomaganiu przez sędziow, ale jak tak je czytać to nigdzie nie jest napisane w których momentach. Nikt nie jest w stanie wymienić choćby jednego meczu wiosną w którym wynik zostal wypaczony na korzyść LEgii.
Ot takie tytpowe trollowanie, każdy wie, ale nikt nie widział. Ty to tamo. Pomoc sędziów co rok , ale za chwile sam przyznajesz ze LEgia mistrzostw nie zdobywa. No to jak to jest z tym ustawianiem meczy pod Legię?
No i wymień mecze wiosenne w kóych mecz został wypaczony na korzyść LEgii. Jeśli nie wymienisz choćby dwóch poza tym z Wisłą to znaczy że jesteś kolejnym internetowym lamusem co o piłce wie tyle co mu koledzy na forum napisali

orka - 22 kwietnia 2013, 8:54:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam nadzieję, że to przesądziło o wykupieniu Węgra do Kolejorza. Dobry chłopak jest.

k - 22 kwietnia 2013, 9:19:59 - *.siedlce.vectranet.pl
Kolejny mecz lecha na farcie. Ciekawe kto się jeszcze lechowi podłoży. Możdżen ręka, sędzia jak zwykle pomógł lechowi. Ile można ? Dziwne że bohaterem lecha jest sprzedawca .

dan - 22 kwietnia 2013, 9:26:01 - *.warszawa.vectranet.pl
do K to akurat nie jest dziwne
Jaki klub tacy bohaterowie

rob_sad - 22 kwietnia 2013, 9:44:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Buncol. A tu o meczu Wisła-Legia nie słyszałeś ? Nie tylko wynik wypaczony, ale oficjalnie to potwierdzono, nawet sędziowe się do "błędów" przyznali.

W piłkę gram od 18 lat teraz prowadzę grupy młodzieżowe
n zapleczu Extraklasy.. nie wspominając o tych meczach , w którym Legi tylko i wyłącznie dopisało szczęście bo też ich było co najmniej 3

orka - 22 kwietnia 2013, 9:57:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Guzik prawda. Nie było ręki Możdżenia. "Ręka" jest wtedy gdy piłkarz wykonuje celowy ruch ręką, aby zgrać sobie piłkę, zwiększa ręką swoją przestrzeń blokowania lotu piłki. A Możdżeń złożył ręce centralnie przy sobie, podkurczył do ciała. Więc nie ma żadnej ręki. Jakby takie coś uznawać za rękę, to co byłby za problem aby w polu karnym tacy Ronaldinho, Kaka czy choćby Ronaldo celowo strzelili w rękę któregokolwiek zawodnika drużyny przeciwnej?? I karny jak ta lala. Łatwiejsze to niż szukać gola z akcji. A ten zawodnik nawet ręką by nie zdążył ruszyć, a już piłka by go dotknęła. I co?? Myśleć trzeba, myśleć!

rob_sad - 22 kwietnia 2013, 10:29:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety po szybkiej analizie. W tym roku nawet Lech nie ma już szans na rozstawienie w Q4 LM. Prawie pewne ma za to rozstawienie w Q3 LM. Legia niestety ma nikłe szanse na rozstawienie nawet w Q3 LM. Do podziału rozstawionych pozycji są już Celtic, BATE, Dinamo Zagrzeb. I z duzymi szansami oraz większą niż Lech punktacją: Steaua, Czechy, APOEL i Duński Kobenhavn (który może jeszcze trafić do grupy niemistrzowskiej). Możliwe są jeszcze BASEL i Salzburg. Wyjątkowo niekorzystnie się to układa.

Wafel - 22 kwietnia 2013, 10:30:29 - *.31.96.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie chciało się krzywdy zrobić przyjaCiołkom, co ? Mam nadzieje że Zagłębie spadnie za rok albo dwa. Pogoń z Legią przynajmniej się starała, a Lechowi wszyscy się podkładają, żeby tylko Legię dogonili i nie pozwolili temu znienawidzonemu klubowi zdobyć mistrzostwo, a reszta nie ważna, honor nie ważny.

Piątkowo - 22 kwietnia 2013, 10:37:31 - *.dynamic.chello.pl
Nareszcie Kolejorz zaczął grać u siebie tak jak powinien i widać że poprzedni mecz u siebie nie był przypadkiem. Choć z drugiej strony z takimi ligowymi ciołkami jak kghm Zagłebie to wynik powinien być jeszcze wyższy

Dokładny - 22 kwietnia 2013, 11:43:17 - *.bracz.edu.pl
Reiss nigdy nie dostał zarzutów prokuratorskich. Był tylko podejrzany w sprawie ale żaden z zarzutów się nie potwierdził dlatego może grać.

Buncol80 - 22 kwietnia 2013, 12:24:21 - *.warszawa.vectranet.pl
@Wiara nadz
To zabawne co piszesz szczególnie że w PP sytuacja identyczna jak Lecha z Górnikiem. Dwa karne z kapelusza i 3 pkt dla Lecha.
Tu też 2 karne z kapelusza tyl;e ze LEgia potrafiła jeszcze strzelić kolejną bramkę. Mecz zatem nie wypaczył wyniku bo redukując oba karne i tak wychodziło na plus w bramkach dla Legii.
Z Podbeskidziem nie padła bramka po żadnym błędzie wiec kolejny zły przykład.
Z Lechią Legia wiosną nie grała wiec kolejny przykłąd z twojej wyobraźni
Zostaje Wisła a po drugiej stronie wałki sędziów przeciw Legii z Górnikiem i Polonią.
W tych trzech meczach padły bramki po błędach sędziów 1 na korzyść Legii dwa na jej niekorzyść
Widzisz zapytałem cię o wypaczenie meczów wiosną dla Legii i okazało się że poza Wisłą nic nie wymyśliłeś.
Nie wiem ile lat kopałeś piłkę ale chyba robiłeś to w fifę a nie na prawdziwym boisku

Kuchenkorz - 22 kwietnia 2013, 13:01:51 - *.dynamic.chello.pl
reis-pejs przyznał się i wpierd@la@ł makowiec z prorokiem, dlatego może grać

sfinks - 22 kwietnia 2013, 13:07:48 - *.adsl.inetia.pl
do buncol iwafel-jaki wy mecz oglądaliście ciołki?Przecież Zagłębie w 2 połowie zdominowało całkowicie Lecha,atakowało cały czas za wszelką cenę próbowało wyrównać-więc jak przeszło mentalnie obok meczu?Ta wasza legiunia to frajerzy wszechczasów,pamiętam jak was pięknie ograł Widzew w 95 i 96,Polonia w 2000 i moje Zagłębie w 2007-i wszystkie te drużyny zdobywały mistrzostwo po wygranych na waszym boisku.

doDokładny - 22 kwietnia 2013, 13:36:01 - *.lubin.dialog.net.pl
Zastanów sie misiu dlaeczego nie dostał zarzutów???
Pan Baniak tez nie doostał bo sie rozprół w Prokuatirze i jest tzw świadkiem koronnym (skandal). Zresztą mam to w dooooopie że sprzedawczyk jest waszą ikoną . Wasz problem!!!

Legł(L)a - 22 kwietnia 2013, 14:03:30 - *.poreby.net
Reiss sprzedawczyk, tacy goscie jak on i Wdowczyk nie powinni nigdy juz miec doczynienia z pilka nozna!!!

Buncol80 - 22 kwietnia 2013, 14:18:19 - *.warszawa.vectranet.pl
W 95 ze masz przypadkiem racje

ZL - 22 kwietnia 2013, 14:31:08 - *.ssp.dialog.net.pl
@Buncol80

W ataku nie było słabo. To przez stracone bramki Zagłębie przestało odważniej atakować, tylko ratować od stracenia kolejnych bramek i grze z kontry. Gdyby nie te bramki atak funkcjonowałby zupełnie inaczej... Fakt, setka na 2:1 to mistrzostwo świata spudłować, ale dlaczego piszesz że atak był dramatyczny? Strzelał obrońca. Gdyby Rymaniak nie grał od 1 minuty, Zagłębie zagrało by dużo lepiej i wyjechało z Poznania przynajmniej z remisem.

tyko kolej - 22 kwietnia 2013, 15:59:44 - *.net.pbthawe.eu
legia znowu przegra mistrzostwo w ostatnich 5 kolejkach ale na europejskie puchary i tak nadaje się tylko lech i legia reszta wstyd przyniesie

piotr - 22 kwietnia 2013, 18:45:42 - *.warszawa.mm.pl
zapowiada sie super mecz w warszawie

@dokładny - 22 kwietnia 2013, 18:54:06 - *.dynamic.chello.pl
wpiszcie do wujka google hasło:
Blog Piłkarska Mafia: Piotr Reiss nietykalny?
a sami zobaczycie jaka to ikona. To jest w ogóle chore, że są równi i równiejsi a kto dostaje zarzuty, procesy i dyskwalifikacje zależy od paru ludków dziwnie związanych z niektórymi klubami. Gdyby był PIS przy włądzy nie byłoby świętych krów i niektóre klube te niby topowe srogo zapłaciłyby za swoje" dokonania"

Lędzic - 22 kwietnia 2013, 20:57:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Janoszka w 2001 przy ostatnim golu miał 40 lat i około 100 dni. Reiss ma 40 lat ok. 300 dni.

Joe Black - 22 kwietnia 2013, 21:35:44 - *.olsztyn.vectranet.pl
Reiss - najstarszy piłkarz z wyrokiem

dan - 22 kwietnia 2013, 22:52:22 - *.icpnet.pl
@Joe Black .... chory na głowe jestes troszkę ? chyba tak przykro mi że chorujesz mam nadzięję że szybko wrócisz do zdrowia choć psychoza jest ciężka do wyleczenia mimo wszystko życzę zdrówka ;)

makak - 23 kwietnia 2013, 16:35:30 - *.play-internet.pl
Legia,Legia Warszawa

Joe Black - 23 kwietnia 2013, 19:57:31 - *.olsztyn.vectranet.pl
@dan hehehehhehehehe amica wygrywa dzięki skazańcowi, pewnie fRejersik kupuje mecze

Amikorz - 23 kwietnia 2013, 20:12:17 - *.play-internet.pl
czy to ten sam Reiss z zarzutami korupcyjnymi?
czy on gra w tej Amice,co nazwała się Lechem?

nyrol - 24 kwietnia 2013, 0:10:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Amicarze mozecie być Mistrzem!!!!!!!!!My Nawet w 3-4 lidze Rodowici z Wildy Krzykniemy Tylko Warta Nasz Ks !!! a kks w kiechy na wieś kuniec dymbiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nyrol - 24 kwietnia 2013, 0:22:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ajak tam 1984 i Lechijki w PO-znaniu????????????????

rpejcz - 24 kwietnia 2013, 10:49:52 - *.play-internet.pl
Reiss bardziej kojarzy sie ze sprzedawaniem a nie strzelaniem Szkoda ze go wzieli z powrotem do lecha