24 kwietnia 2013, 18:51:52 - MichalMKS
I liga: Stomil 0-0 Termalica Bruk-Bet

24 kwietnia 2013, 17:00 - Olsztyn (stadion OSiR)
Stomil Olsztyn 0-0 Termalica Bruk-Bet Nieciecza

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 5. Paweł Baranowski, 3. Rafał Remisz, 27. Kamil Hempel - 9. Łukasz Suchocki, 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 55. Grzegorz Lech (87, 31. Michał Glanowski), 6. Paweł Kaczmarek (90, 13. Dominik Kun) - 11. Paweł Piceluk (80, 77. Paweł Łukasik).

Nieciecza: 12. Sebastian Nowak - 26. Damian Skołorzyński (69, 11. Damian Piotrowski), 5. Jakub Czerwiński, 2. Michał Nalepa, 29. Łukasz Pielorz - 21. Emil Drozdowicz, 3. Krzysztof Lipecki, 13. Vojtech Horváth, 10. Andrzej Rybski (57, 19. Krzysztof Kaczmarczyk), 14. Piotr Ceglarz (57, 9. Dariusz Pawlusiński) - 7. Szymon Sobczak.

żółte kartki: Bucholc - Czerwiński, Horváth, Nalepa, Pawlusiński.
czerwona kartka: Janusz Bucholc (64. minuta, Stomil, za drugą żółtą).

sędziował: Piotr Siedlecki (Warszawa).
widzów: 2100.

miki - 24 kwietnia 2013, 18:53:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
termalica w przewadze nie dała rady pokonać stomilu? to w koncu kto chce awansować?

Gucio - 24 kwietnia 2013, 18:53:52 - *.customers.d1-online.com (*.64.167.185)
Szkoda Niecieczy .

Boro - 24 kwietnia 2013, 18:53:55 - *.nidzica.vectranet.pl
dobry punkt z liderem

qzma - 24 kwietnia 2013, 18:54:03 - *.zol.univ.szczecin.pl
bravo Flota. Bravo Udarevic

:) - 24 kwietnia 2013, 18:55:19 - *.133.201.169
1 pkt. z liderem nie jest zle.Uciulamy na utrzymanie.TYLKO STOMIL OKS !!!

Miedzianka - 24 kwietnia 2013, 18:56:01 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Stomil pozdrowienia z Legnicy

krzyżak - 24 kwietnia 2013, 18:56:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwie sprawy.
1. Kolejny mecz zakończony w 10. Znowu głupia czerwona kartka. Czy ci zawodnicy nie myślą co robią?
2. Zmiany w Stomilu pod sam koniec meczu, z czego dwie w 90minucie. I tak co mecz, zmiany dopiero od 80 minuty.

Miedź - 24 kwietnia 2013, 18:57:40 - *.233.212.15
Brawo Stomil !

flet - 24 kwietnia 2013, 18:59:38 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
Nalepa, Horvath i Pawlusinski nie zahraja z Dolcanem ojj moze byc ciezko bez tej trojki

Ernest - 24 kwietnia 2013, 18:59:45 - *.opera-mini.net (*.61.129.90)
"Awans wywalcza się meczami z drużynami z dołu tabeli" - mawia klasyk. Brawo Słoniki za walkę i ten cenny punkt zdobyty na trudnym terenie. Lekki niedosyt owszem jest bo graliśmy w przewadze ale wierzę że T-Mobile będzie nasza ! Brawo Słonie

ddd - 24 kwietnia 2013, 18:59:51 - *.play-internet.pl
Stomil do 2 Ligii Tak a Warta utrzymanie się

GieKSa - 24 kwietnia 2013, 19:00:46 - *.toya.net.pl
po co jakas reforma jak by mialy awansowac termaliki i dolcany!

lolo - 24 kwietnia 2013, 19:09:30 - *.barczewo.macrosat.pl
Gratulować Stomilowi 1 ptk? Kpina... byli cały mecz lepsi od Niecieczy... Kolejny mecz uciekają 3 ptk Stomilowi... Remisami nie uratują 1 ligi... Przypomne więc:
dziś 2 ptk z Niecieczą
3 ptk z Kolejarzem stróże
2 ptk z Łksem
tylko patrząc na te 3 spotkania daje nam 7ptk...
z jesieni uciekających ptk nikomu nie musze przypominać... Stomil spadnie tylko dlatego że nie potrafi wygrywać !

Omg - 24 kwietnia 2013, 19:10:55 - *.play-internet.pl
Stomil do 65min jak nie dostali czerwa grali swoje, nieciecza nie istniala, Stomil pare setek... Potem przy czerwie sie wyrownalo, ale tak czy inaczej Stomil z przekroju calego meczu duzo lepszy, a tylko jeden punkt. Ale damy rade. Tylko Stomil !

varadi - 24 kwietnia 2013, 19:18:46 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Stomil dacie radę z utrzymaniem w 1 lidze. Remis z liderem to jest coś, gratki z Legnicy.

olsztyn - 24 kwietnia 2013, 19:29:12 - *.olsztyn.vectranet.pl
Beznadziejna skuteczność Stomilu. Nieciecza powinna się cieszyć z remisu.

Misiek - 24 kwietnia 2013, 19:29:15 - *.olsztyn.vectranet.pl
Ale słaba ta Nieciecza... To jest lider 1 ligi?! To jest jakiś cyrk... Jedna z gorszych drużyn jaka zawitała do Olsztyna.

@lolo - 24 kwietnia 2013, 19:40:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jestem z Olsztyna, zupełnie inne województwo. Kibicuje jednej z drużyn I-ligowych, więc trochę obserwuje rozgrywki. Według mnie (z naciskiem na według mnie) najsłabsze obecnie ekipy w lidze to Polonia Bytom, Okocimski KS i Warta Poznań. ŁKS już zdegradowany i myślę, że tak będzie wyglądała końcówka tabeli na koniec sezonu, w kolejności Warta, Okocimski, Polonia, ŁKS. Widać, że piłkarzom z Olsztyna chce się grać, a przeważali, nie przeważali, grali z liderem i w zasadzie przez pół godziny grali w osłabieniu. Nie łamcie się, dopingujcie swoich i wierzcie, bo wiara czyni cuda. Jako kibic Dolcanu mówię wam to, bo temat w utrzymania w Ząbkach przerabiany wielokrotnie, w sezonie 2009/10 to czekaliśmy do ostatnich minut wszystkich meczów, żeby się cieszyć z utrzymania. Pozdrawiam normalnych.

Edek - 24 kwietnia 2013, 19:50:31 - *.20.131.68
@lolo - nie pasuje? Nie musisz chodzić na mecze. Nie wylewaj swoich żali na forum - to jest piłka nożna, w której są remisy, porażki i zwycięstwa. Ty nie potrafisz wspierać swojej drużyny, a Stomil potrafi wygrywać - psy szczekają, karawana jedzie dalej...
SPW!!!

Papkin - 24 kwietnia 2013, 19:55:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nieciecza ma jasny cel. Remisowac na wyjazdach i wygrac u siebie a gdzie ich to zaprowadzi zobaczymy. Mają za to najlepszą defensywę.

GieKSa - 24 kwietnia 2013, 19:56:06 - *.toya.net.pl
NIE dla takich zespołów jak termalica, dolcan, stróże czy flota! takie kluby i tak nie zaistnieją!

ML - 24 kwietnia 2013, 20:02:38 - *.ssp.dialog.net.pl
dobrze Stomil musicie się utrzymać !!!
pozdro Śląsk , BKS , Sosnowiec i Olsztyn ;))

mieto - 24 kwietnia 2013, 20:27:58 - *.play-internet.pl
@Papkin - Termalica ma najlepszą defensywę? Dziś w Olsztynie wyglądała bardzo blado i tylko dzięki jak zwykle słabej skuteczności Stomilu Termalica może cieszyć się z remisu. Stomil w pierwszej połowie miał z 5 wybornych sytuacji ,słupki,poprzeczki, spojenia ratowały graczy z Niecieczy którzy wyglądali jak dzieci we mgle. Po czerwie dla Stomilu gra się wyrównała. Głupia czerwień dla Bucholca, napewno miał świadomośc że ma już żółtą kartkę a faulował na kolejną żółtą na środku boiska, kompletnie bez sensu.

zibirw - 24 kwietnia 2013, 20:32:34 - *.adsl.inetia.pl
Słupek, poprzeczka Stomilu plus dwie setki w pierwszej połowie... do przerwy spokojnie 3:0 dla Stomilu idla Niecieczy byłby to najniższy wymiar kary.. 2 połowa mecz bardziej wyrównany choć to bardziej wina czerwonej kartki Bucholca.. szkoda Olsztyn nie zasługuje na spadek, pozdro.

Płock - 24 kwietnia 2013, 20:32:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niestety Stomil spadek . Okocimski + 3 pkt za ŁKS , macie kiepski terminarz , sory ale nie widzę was w I lidze . Stadion - pole buraczane , kibice - napinacze z pseudo zgodą z naszymi małolatami , sportowo i finansowo - katastrofa .

hubal - 24 kwietnia 2013, 20:43:59 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
GieKSa-Ty sie synek produkujesz na każdym poście a Katowice i tak dalej będą grać w 2-giej lidze...-pozdrawiam GKS Tychy

dgdg - 24 kwietnia 2013, 21:55:39 - *.adsl.inetia.pl
@mieto najlepsza defensywa - 17 straconych bramek. Następne drużyny pod tym względem to GKS Tychy i Zawisza po 21.

SNICKERS - 24 kwietnia 2013, 22:58:12 - *.olsztyn.mm.pl
Oko mi zbielało jak zobaczyłem grę Termaliki. To ma być lider 1 ligi ? Gdyby STOMIL miał ciut szczęścia to do przerwy było by 3:0 i po zawodach. Nieciecze ratowały słupki i poprzeczki a sami może mieli 3-4 akcje na cały mecz! Jak STOMIL będzie tak dalej grał to jestem spokojny o utrzymanie. Niedosyt po dzisiejszym meczu jednak zostaje bo mogły być gładkie 3 pkt.

nyrol - 25 kwietnia 2013, 0:03:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szanuje Stomil i Polonie Bydgoszcz!!! Szkoda zę 22.05.2013 ktoś przegra !!! Warta Szacun dla Obu Ekip!!! My Jak bedziemy w 3 lidze Zawsze Ekipa Będzie bo jest od 101 lat!!! Kibicowsko Fajny Mecz!!!

Olsztyn - 25 kwietnia 2013, 12:31:10 - *.olsztyn.mm.pl
Płock po pierwsze ta pseudo zgoda to jest małolatów zarówno waszych jak i naszych bo w Olsztynie tak naprawdę to nikt nie lubi Petrochlewni a po drugie to liga zweryfikuje kto spadnie a Ty martw się o wasz awans.

do Olsztyn - 25 kwietnia 2013, 12:45:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś troluje podszywając się pod Płock, a ty się spinasz na necie. Po co? Zluzuj

leon - 25 kwietnia 2013, 14:22:11 - *.231.22.235.koba.pl
Szkoda. Widziałem już Słonie w Ex, a fabrykę dziurawych opon w 2 lidze.

Dworcowa - 25 kwietnia 2013, 15:08:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
"do Olsztyn": ale Olsztyn ma racje! Nie wiem kto tą zgodę wymyślił, ale za starych czasów to płock był jedną z większych kos...

Stomil&Pet - 25 kwietnia 2013, 15:46:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Dworcowa, Petra była kosą ale bardziej na polu piłkarskim niż kibicowskim, nie ma sensu roztrząsać tego co było, liczy się to co teraz jest a poszczekiwania emerytów z obu ekip nikogo nie interesują a tym bardziej podszywanie sie pod obie strony przydupasów z elblaga i ilawy nie rusza.
Petra&Stomil!!

żal - 25 kwietnia 2013, 15:48:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dolcan 3 co to za liga

bart - 25 kwietnia 2013, 15:50:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
stomil teraz wygrana z flotą i 3 punkty TYLKO OKS !

SPW - 25 kwietnia 2013, 19:50:45 - *.olsztyn.vectranet.pl
@ Ernest, Twój klub powinien polegnąć 1:5, a Ty piszesz o niedosycie? Trzeba było przyjechać, usiąść incognito i obejrzeć, to byś samemu Bogu dziękował, że choć punkcik wywieźliście!.