Lubelski - 24 kwietnia 2013, 18:58:01 - *.adsl.inetia.pl
zawodnikom bogdanki powinni nie płacić! to co oni grają!

omgg - 24 kwietnia 2013, 18:58:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
miałem na kuponie Łęczna zwyciestwo i Radomiak zwycięstwo.... nie mam pytań...

miki - 24 kwietnia 2013, 19:00:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja - 24 kwietnia 2013, 19:01:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
krzton ty niewiesz ze bramek dla warty sie nie uznaje tylko wroc do Olsztyna

G - 24 kwietnia 2013, 19:01:19 - *.adsl.inetia.pl
Jak tak dalej pójdzie to łęcznianie i z Bytomia punktów nie przywiozą...

??? - 24 kwietnia 2013, 19:11:18 - *.centertel.pl
Jak Bogdanka mogła to przegrac,tyle 1000% okazji nie wykorzystac!!!wstyd!!!Prusak wracaj do bramki-bardziej doswiadczony,pewny zawodnik,ratujacy nie raz zespol!!!!Oczywiscie obrona zaspala wygrany mecz,teraz ja posadzic na lawe na jeden mecz!!!

zzz - 24 kwietnia 2013, 19:14:17 - *.dynamic.chello.pl
Jak pech to pech!!!Ale mieli sytuacji!Szkoda ale byle do przodu!!!

rafalski - 24 kwietnia 2013, 19:38:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To już raczej na 99% Łęczna zaprzepaściła szanse Ale ten 1% jest szans Do końca 8 meczów za 3 punkty i nawet jedna wpadka Gdyż i Flota traci i Zawisza i Nieciecza!!! A Cracovia się męczy z Grudziądzem !!!

. - 24 kwietnia 2013, 19:41:48 - *.147.250.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Warta ostatni, ewentualnie przedostatni mecz w sezonie... Bogdanka... Gońcie górę

zielek - 24 kwietnia 2013, 20:14:30 - *.play-internet.pl
Brawo Warta atym kopaczom z Łęcznej trzeba zaoferować prace na dole w kopalni.

Czester61 - 24 kwietnia 2013, 20:18:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widać lekką poprawę w grze Warty. Słaba postawa w bramce Radlińskiego oraz Jurgi. Niezłą formę prezentuje Bartkowiak, Magdziarz, Trojanowski.

kolo - 24 kwietnia 2013, 20:44:17 - *.dynamic.chello.pl
warta dogra ten sez do końca? Podobno bieda u nich aż piszczy

nyrol - 24 kwietnia 2013, 23:09:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo Dobra Frekwencja jakieś 1500 osób!!Dobry wynika jak na tą grę!!!Kluczowy mecz 22.05.2013 z Stomilem Olsztyn!!! Martwi sytuacja finansowa klubu!!!Ale ja Nawet w 4 lidze Krzyknę Nasz Warta Nasz KS!!!! Warta Poznań i Obra Kościan!!!!

Tyski - 25 kwietnia 2013, 7:35:15 - *.193.52.35
Brawo Warta.Będzie dobrze . W Tychach trzymamy kciuki.Pozdro dla nyrola.

flo - 25 kwietnia 2013, 8:43:56 - *.dynamic.mm.pl
Serek wracaj do Floty tu zasze cie szanowli a tam w Lecznej tyle razy ratowles im tylek a po jednym bledzie lub slabszym meczu pan Rzepka sadza cie na lawie.CZEKAMY

gks - 25 kwietnia 2013, 8:57:56 - *.centertel.pl
Do flo; zgadzam sie z toba w 100% pozdr dla vela i soldka . Serek glowa do gory nie dlugo wracamy WGW.

rzepkantyf - 25 kwietnia 2013, 9:24:14 - *.adsl.inetia.pl
Panie Rzepka,to Pana w szkole nie uczyli,że jak się prowadzi 1:0 i do końca meczu zostaje 10 minut,to się zciąga napastnika i wpuszcza się kolejnego obrońcę???Nieuk!!!

zzz - 25 kwietnia 2013, 9:55:21 - *.dynamic.chello.pl
Do przodu chłopaki! Bogdanka!

zenek - 25 kwietnia 2013, 11:53:28 - *.icpnet.pl
Na meczu był tata i brat Sergiusza Prusaka i chłop chciał pogadać z ojcem i bratem ,dlatego sobie odpoczął . 2.Rzepka myślał że może 2 bramkarz będzie miał szczęście i wywiozą 3 punkty .

Jan - 25 kwietnia 2013, 15:55:30 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak słaba postawa bramkarza Warty ? Bramka padła po rykoszecie jednego z obrońców....