27 kwietnia 2013, 15:49:14 - Korbol
Bramka Marcusa Piosska

Marcus Piossek strzelił gola dla VfL Osnabrück w wygranym 2-0 (1-0) spotkaniu 35. kolejki niemieckiej 3. Ligi z VfB Stuttgart II. To szósta ligowa bramka Piosska w obecnym sezonie.

27 kwietnia 2013, 14:00 - Osnabrück (Osnatel-Arena)
VfL Osnabrück 2-0 VfB Stuttgart II
Simon Zoller 36, Marcus Piossek 72

żółte kartki: Benedikt Röcker, Manuel Janzer (Stuttgart).

sędziował: Sören Storks (Westfalia).
widzów: 11 000.

Piossek rozegrał pełne 90 minut. W 89. minucie na boisku pojawił się były gracz Górnika Zabrze - Paul Thomik, zmieniając Simona Zollera.

VfL Osnabrück zajmuje 4. miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do miejsca dającego awans do 2. Bundesligi.

leon - 27 kwietnia 2013, 15:57:14 - *.231.22.235.koba.pl
Straszne to dla mnie. A co to niemiecki portal? Przed chwila było, że jakiś klub prowadzony przez niemca Franza F. spadł, co się dzieje.

@leon - 27 kwietnia 2013, 15:58:31 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net