zwirasAG - 27 kwietnia 2013, 19:53:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Arkowiec - 27 kwietnia 2013, 19:53:55 - *.dynamic.chello.pl

Damo - 27 kwietnia 2013, 19:56:13 - *.93.60.133
Wiedziałem że się w końcu obudza :D

Fox - 27 kwietnia 2013, 19:59:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo śledzie utrzymanie pewne

KKS - 27 kwietnia 2013, 20:10:02 - *.28.184.187
ŻAL co to miało być za sędziowanie sędzia z A klasy sandecja w 10 była lepsza od arki która grała w 11 od początku do końca byli lepsi brawo sanecjo za walke KKS!!!

Filip - 27 kwietnia 2013, 20:11:47 - *.dynamic.chello.pl
Wow to ladnie sie Janusz rozstrzelał ;p

logos - 27 kwietnia 2013, 20:25:03 - *.adsl.inetia.pl
Erwin Paterek główny "bohater" meczu.
Arka nie istniała,do momentu czerwonej kartki.

@logos - 27 kwietnia 2013, 20:30:00 - *.plock.mm.pl
to faktycznie nie istniała "całe 16 minut"... pozdrawiam i o pozostałe 74 minuty nawet nie pytam ;-))))))

jaja789 - 27 kwietnia 2013, 20:33:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sandecja gdyby nie pan sędzia wygrałaby miała dobrą taktyke tylko po czerwonej makucha musiała ją zmienić.

vit - 27 kwietnia 2013, 20:37:39 - *.is.net.pl
arka totalne dno to co grala zero kompletne 3 akcje w calym meczu glowny bohater sedzia za nic karny i czerwona kartka. Sandecja ladnie klepala nawet w 10 1 niedokladne podanie i arka strzelila na 2:1 duzo okazji sandecji. w 60 minucie bramkarz arki zamiast w pilke trafil w glowe zawodnika sandecji i nic nie bylo. kazdy pojedynek glowkowy to rzut wolny sedzia totalne zero. do okregowki z takimi. Kto nie wierzy skroty z meczu beda xD

kks - 27 kwietnia 2013, 20:38:47 - *.k.i24.pl
Arka nie istniała cały mecz. Taką Sandecje chcę ogladać walka na całego do ostatniego gwizdka ! ^^

ns - 27 kwietnia 2013, 20:39:15 - *.opera-mini.net (*.254.145.154)
Gdyby nie czerwona dla Makucha i karny to Arka nie musiała by wychodzić na drugą połowę bo nie było by po co. Totalna przewaga Sandecji w pierwszych minutach, słupek, ciągły napór i co akcja bramka wisiała w powietrzu. Arka ograniczała się do wybijania piłek. Sandecja w 10 prezentowała się dużo lepiej od Arki. Liczą się punkty ale mimo wszystko podziękowania dla naszych kopaczy za walkę przez cały mecz. Taką Sandecje chciałbym widzieć w każdym meczu.

GRZ - 27 kwietnia 2013, 20:39:28 - *.218.98.14
Co mecz, to wszyscy narzekają na sędziów. Ludzie pobudka! Jakby Sandecja prezentowała wysoki poziom, to nawet sędziowie by jej nie przekręcili. Jak wygrają to wszystko jest cacy, ale jak w pałe to od razu winni sędziowie. Niech spadną, niech zaczną grać chłopcy z Sądecczyzny a wszystkim to wyjdzie na dobre.

dds - 27 kwietnia 2013, 20:40:50 - *.olsztyn.mm.pl
pech nie pech ale kolejna porażka Sandecji.

db - 27 kwietnia 2013, 20:47:24 - *.opera-mini.net (*.254.145.154)
GRZ to się zdecyduje albo 1 liga w Sączu albo granie wychowankami. Wychowankami to możemy sobie pograć ale w 3 lidze

dds@ - 27 kwietnia 2013, 21:08:02 - *.nowysacz.vectranet.pl
jak kolejna porażka przecież ostanie mecze to zwycięstwa i remisy ? Arka z taka gra środek tabeli co najwyżej.

kks - 27 kwietnia 2013, 21:10:41 - *.31.151.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
arka jechała do Sącza przez lublin i zabrali paterka i obstawili w STSie. Sandecja w 10 lepsza od arki ale pterek kontrolował mecz. Arke uratował słupek i poprzeczka. Szacun dla Korzyma który znów zawitał u nas w sektorze i prowadził doping!

DENIS - 27 kwietnia 2013, 21:10:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No

kks - 27 kwietnia 2013, 21:13:39 - *.158.217.157.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

obiektywny - 27 kwietnia 2013, 21:15:02 - *.218.104.188
Szkods nerwów karny dla Arki tak ale czerwona kartka to ewidentny wydruk....Paterek chlopie buraki sadzic a nie sedziować....

saczers - 27 kwietnia 2013, 21:21:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sedziwoie to dno, wypaczył pajac wynik meczu, kiedy to się skończy. Arka nic ie grała.

AHHA - 27 kwietnia 2013, 21:34:46 - *.szczecin.mm.pl
Janusz Surdykowski czerwony kartki mecz POLONIA Bytom ??? dziś mecz gol Janusz Surdykowski 43min 2-1 dla ARKA !!! WALKOWER 3-0 DLA SANDEZJA !!!

juchu - 27 kwietnia 2013, 21:56:13 - *.dynamic.chello.pl
czy moglibyscie mi wynik meczu podac ? z waszych info zupełnie nic
nie wynika !

FC.KNUROW - 27 kwietnia 2013, 21:59:20 - *.opera-mini.net (*.61.129.98)
Bravo Areczka ! Nareszcie przelamanie,teraz juz bedzie z Gorki Tylko Arka Gdynia ! Na dobre I na zle ! Wszystkich ktorych serce bije dla Gdynskiej Arki pozdrawia FC.KNUROW - Nieliczni ale wierni !

tadex - 27 kwietnia 2013, 22:00:40 - *.244.131.226
to normalne u kibica że jak gospodarze przegrywają to szukacie winnego. tym razem sędzia nie jest winien. obejżałem całe nagranie byłoobiektywne sędziowanie. pozdrawiam obiektywnych kibiców. wolałbym wygraną Sandecji.

. - 27 kwietnia 2013, 22:14:42 - *.websupport.sk
Arka jedna ze słabszych drużyn co w tej rundzie gościli w NS ,nic dziwnego że kibice z Gdyni się cieszą z wygranego meczu ,nawet w 10 Sandecja była lepsza szkoda tego karnego i czerwonej kartki no i poprzeczki Nowaka bo by dostali jeszcze kilka bramek na do widzenia.Mnie martwi co innego za dużo tych kartek łapiemy.

. - 27 kwietnia 2013, 22:17:48 - *.websupport.sk
tylko jedno mnie ciekawi sędzia tak czy inaczej wynik wypatrzył rozumiem faul w polu karnym ,karny podyktowany ale jaki sens jest wywalać zawodnika w 16 minucie meczu ? w dodatku goscie w tedy przegrywali 1-0 ale nic się nie poradzi każdy wie jacy są polscy sędziowie zresztą nei tylko polscy.

? - 27 kwietnia 2013, 22:21:36 - *.wroclaw.vectranet.pl (unknown)
Arka bardzo ale to bardzo słabiutka niech w Gdyni dadzą na tace i ładnie się pomodlą że tego meczu nie przegrali duża ilością bramek bo do 15 minut to oni chyba zostali dalej w szatni .A pózniej to już kazdy widział co się działo.

a - 27 kwietnia 2013, 22:35:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zgadzam się z . Gdyby nie kartka czerwona Sandecja wygrałaby co najmniej z 3-0 i nie tylko dlatego,że jestem kibicem Sandecji. Faulu nie było ,a nawet jeśli był to przed polem karnym. Sędzia wypaczył mecz. Surdykowski dostał 2 żółte więc grać może tak samo jak Tuszyński. Mecz wygrał sędzia 1-0. ARKA JEST SŁABIUUTKA.

makos57 - 27 kwietnia 2013, 23:20:53 - *.gdynia.mm.pl
Skoro Flota przegrywa ze Stomilem (może ułożony, nie wiem), Kuklis- pełzający, Pruchnik-podaję tylko do tyłu, mają pewne miejsce w wyjściówce to ja to czarno widzę. Mówi się opozyskaniu napastnika i bramkarza a II druga linia to co - same ASY?

willy - 27 kwietnia 2013, 23:39:06 - *.250.170.87
Straszny lament slychac tutaj.To jest sport,karny ewidentny.Wiecej setek miala Arka a gra sie tak jak przeciwnik pozwala.Wygrana 2-1.Gdyby Sandecja strzelila na 2-2 to pewnie zaraz byloby 3-2 dla Arki.Dobra robota Areczko,jeszcze pare wygranych i zapominamy o tym slabym sezonie.Appropos sedziego to nie mozna sie specjalnie do niczego przyczepic.

ns - 28 kwietnia 2013, 7:53:10 - *.opera-mini.net (*.254.146.169)
Arka miała więcej setek ale chyba w autokarze po meczu

kisiu - 28 kwietnia 2013, 7:57:27 - *.dynamic.lte.plus.pl
BRAVO ARECZKO!!!!!Oby tak dalej.Gratki z Poznania

:> - 28 kwietnia 2013, 9:11:03 - *.yourproxyhost.com
Arka to co pokazała wczoraj to niech lepiej sobie zmieni profesje i zacznie grać w " Miodzio " Sandecja grająca w 10 totalnie zdominowała gości .Co do karnego ok podyktowany ,ewidentny ? ok no problem ,ale po co wywalać zawodnika już w 16 minucie meczu ? czy to nie wypatrzenie wyniku ?.Chłopaki wczoraj pokazali jak walczyć i jak grać za to dostali brawa.Taka piłka w tej rundzie już graliśmy w 10 i jakoś punkty mieliśmy ale jak to bywa w życiu coś się kończy coś zaczyna ;)

mlecko - 28 kwietnia 2013, 9:51:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Peterek do B klasy

ppk - 28 kwietnia 2013, 10:20:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sandecja w 10 zdominowała Arkę bo... Arka miała satysfakcjonujący ją wynik. Koniec kropka. Jak się wygrywa na wyjeździe to chyba normalne, że nie ma potrzeby zabiegania przeciwnika, tylko przyjmuje się go na własnej połowie i konterki wypuszcza. Brawo Arka a Sądeczanie niech sobie piszą jak to zdominowali totalnie Arkę i...przegrali.

op - 28 kwietnia 2013, 10:50:03 - *.ovh.net
kolego nie wypowiadaj się jak na meczu nie byłeś !.

TAG - 28 kwietnia 2013, 10:55:50 - *.gdynia.mm.pl
Role się odwróciły. Arka w każdym meczu w tym sezonie miała przewagę, grała ładniej i przegrywała, a teraz było na odwrót. Mamy 3 pkt, a to się liczy do tabeli a nie ładna gra.

Maksik - 28 kwietnia 2013, 13:23:28 - *.25.46.130
arka wygrla z samym sobo w nastempnym mecu

hafasfsdf - 28 kwietnia 2013, 14:16:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Paweł Sikora, trener Arki: - Nie chcę oceniać pracy sędziego. Jeżeli odgwizdał karnego, to widocznie słusznie. Mocno musieliśmy wyszarpać te bardzo cenne trzy punkty, bo Sandecja przeszła dużą metamorfozę. Teraz jest to całkiem inny zespół, bardzo dobrze przygotowany fizycznie i z pomysłem na grę. W drugiej połowie mimo gry w dziesięciu, zdominowali nas. Usprawiedliwieniem dla mojego zespołu jest różnica temperatur. Gdy wyjeżdżaliśmy z Gdyni, było pięć stopni, a tu 25, przez co nie mogliśmy w drugiej części odpalić. Jestem przekonany, że Sandecja jeszcze w tej rundzie sporo namiesza.

ktos - 28 kwietnia 2013, 17:34:41 - *.218.102.101
Mecz z gatunku tych, których Sandecja wygrać nie mogła, sędziego nie pokonają. @ppk A Ty byłeś na meczu? Dla Ciebie sukcesem jest bronienie prowadzenia grając 11+sędzia na 10?

qwd - 28 kwietnia 2013, 17:47:11 - *.adsl.inetia.pl
skrot jest juz dostepny i mozna zobaczyc jak Makuch niby fauluje na czerwona kartke. Sedzia swiatowej klasy

aa - 28 kwietnia 2013, 18:04:03 - *.158.217.41.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ci co nie byli na meczu niech zamilkną szczególnie Arkowcy, sędzia wygrał mecz i kropka

Aaaa - 28 kwietnia 2013, 18:34:49 - *.centertel.pl
Ile Arki w Nowym Saczu ?

Zawieszeni - 28 kwietnia 2013, 19:36:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak to jest z tymi kartkami w 1 lidze? Zawodnik w ostatnim meczu dostaje 2 żk w konsekwencji czerwo wylatuje z boiska w kolejny mecz a on w podstawowej 11 gra. o co biega?

gdynianin - 29 kwietnia 2013, 1:24:25 - *.16.196.194.nteb.no
karny ewidentny czerwona kartka sie nie nlezala ale jak piszecie ze sandecja byla lepsza to az sie scyzoryk otwiera w kieszeni te strzaly w golebie nazywacie lepsza gra sory ale arka z gry byla lepsza i 100% akcji miala wiecej wiec prosze nie plakac a w przewadze tez trzeba umiec strzelic bramke pozdro

ww - 29 kwietnia 2013, 4:45:17 - *.opera-mini.net (*.225.145.214)
Faktycznie masz rację, w strzałach w gołębie Arka miała przewagę. Nam chodziło o sytuację bramkowe, pisiadanie piłki. A tak bez szydery to kto był na meczu ten widział że Sandecja prezentowała się lepiej nie mówię o grze 11 na 11 ale nawet w 10 widoczna była nasza przewaga. Przypomnę tylko słupek i poprzeczke po naszych strzałach. Zresztą wasz trener to przyznał na konferencji, materiał na Sandecja.tv Sędzia też nie był specjalnie obiektywny, nie mówię nawet o tej czerwieni dla Makucha ale każde starcie bark w bark, każde czyste starcie w walce o górną piłkę, gwizdał dla Arki. Niezmienia to jednak faktu że to Arka wywozi 3 punkty i wolał bym być drużyną słabszą w meczu ale wygrać. Pozdr bez napinki

Max - 29 kwietnia 2013, 7:04:05 - *.248-95-r.retail.telecomitalia.it
Faktycznie, wynik niesprawiedliwy i troche wypatrzony przez sedziego...

GKS TYCHY - 29 kwietnia 2013, 12:13:07 - *.162.100.126