27 kwietnia 2013, 20:20:28 - slady
Bramka Jakuba Błaszczykowskiego

Jakub Błaszczykowski zdobył swojego jedenastego gola dla Borussii Dortmund w tym sezonie Bundesligi. Ekipa z Dortmundu wygrała 2-1 (1-0) w spotkaniu 31. kolejki z Fortuną Düsseldorf. Polak pojawił się na placu gry w 69. minucie w miejsce Leonardo Bittencourta.

27 kwietnia 2013, 18:30 - Düsseldorf (ESPRIT arena)
Fortuna Düsseldorf 1895 1-2 BV Borussia 1909 (Dortmund)
Adam Bodzek 88 - Nuri Şahin 20, Jakub Błaszczykowski 70

żółte kartki: Robbie Kruse, Ken Ilsø, Johannes van den Bergh, Stefan Reisinger, Adam Bodzek - Julian Schieber, Mats Hummels.

sędziował: Michael Weiner (Dolna Saksonia).
widzów: 54 000.

W drużynie gości zagrał też Robert Lewandowski. Polski napastnik na boisko wszedł w 69. minucie, kiedy to zszedł Moritz Leitner. Z kolei poza kadrą meczową znalazł się Łukasz Piszczek. Borussia z dorobkiem 64 punktów zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.

@Ja - 27 kwietnia 2013, 20:24:04 - *.ip.netia.com.pl
Adam Bodzek (ur. 7 września 1985 w Zabrzu) – niemiecki piłkarz pochodzenia polskiego. Występuje na pozycji pomocnika. Obecnie jest zawodnikiem klubu Fortuna Düsseldorf.

istotne - 27 kwietnia 2013, 20:25:04 - *.play-internet.pl
Bodzek jest czarnym czy białym polakiem ??

pele - 27 kwietnia 2013, 20:27:38 - *.centertel.pl
Kurcze, szkoda że Klopp wpuścił Roberta na te ostatnie 20 minut. Mecz był pod kontrolą BVB, więc mając na uwadze prowadzenie w meczu, serię śrubowaną przez Roberta oraz odpoczynek przed rewanżem na Estadio Santiago Bernabeu mógł go w ogóle nie wpuszczać i dać dograć do końca Schieberowi. Szkoda Jurgen ;(

De - 27 kwietnia 2013, 20:28:48 - *.dynamic.chello.pl
Czarnym

kolo - 27 kwietnia 2013, 20:30:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To teraz pewnie pan bileter dostanie dodatkowa pule biletów na następny mecz.

żółtek - 27 kwietnia 2013, 20:30:49 - *.play-internet.pl
czarny jak Olisadebe czy Roger ???

pele - 27 kwietnia 2013, 20:32:50 - *.centertel.pl
Gościu o ip: user-109-243-168-233.play-internet.pl - jesteś schizofrenikiem? Musisz pisać po trzy bezsensowne posty pod artykułem i nie umiesz się zdecydować jakim nickiem podpisywać swoje posty? żółtek/istotne/ahhaha. Żenada

Politon - 27 kwietnia 2013, 20:42:30 - *.btk.net.pl
Jak miał nie wpuścić gwiazdę Lewandowskiego jak za rok zmienia klub. Więc serię miał podtrzymać w każdym meczu do końca sezonu bo przecież Czaruś obiecał, że na wyspy pojedzie lub do Barcy :D

trzmiel - 27 kwietnia 2013, 20:42:45 - *.warszawa.vectranet.pl
Kuba wejście smoka

2f - 27 kwietnia 2013, 20:54:22 - *.cdma.centertel.pl
znacie jakis fajny portal o polskich pilkarzach za granica ile grali w poszczególnych meczach , relacje itp?

Mądry - 27 kwietnia 2013, 20:56:14 - *.dynamic.lte.plus.pl
Lewandowski powinien zmienić klub na...lepszy.
A jaki będzie lepszy jak BVB wygra LM ???

DENIS - 27 kwietnia 2013, 21:13:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewy szykuje celownik na Wtorek Brawo Kuba

do 2f - 27 kwietnia 2013, 21:25:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
znam, 90minut.pl

asdf - 27 kwietnia 2013, 21:40:17 - *.nplay.net.pl
Taki będzie scenariusz na wtorek Borussia gra cienko a Real na minute przed końcem wygrywa 4:0 i czeka na dogrywkę, wtedy Lewy wbija zwycięskiego gola!!!!!!!!!!

Do asdf - 27 kwietnia 2013, 22:06:26 - *.rzeszow.hypnet.pl
4-0 nie da dogrywki Realowi tylko awans tak samo jak 3-0

siepacz - 27 kwietnia 2013, 22:38:31 - *.111.157.157
Bodzek nie urodził się w Zabrzu, tylko w Hindenburg. :-)

Syr - 28 kwietnia 2013, 2:05:53 - *.opera-mini.net (*.217.26.113, 212.2.96.15)
Ale cepy!

tryntytair - 28 kwietnia 2013, 9:10:12 - *.ibd.gtsenergis.pl
-5839

Paweł - 28 kwietnia 2013, 9:22:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pele, Robert zmienił Leitnera, a nie Schiebera.

dpl - 28 kwietnia 2013, 11:41:45 - *.centertel.pl
a Rybus pyknal 2 bramy i nie piszecie ;p

YO - 28 kwietnia 2013, 12:54:10 - *.szczecin.mm.pl

Sparta - 29 kwietnia 2013, 13:53:22 - *.153.241.10
ciekawe ile darmowych biletów dostał, że może się skupić na grze?

bolo - 30 kwietnia 2013, 13:47:23 - *.18-2.cable.virginmedia.com
Madry - lepszy bedzie ten klub, ktory wygra Lige Mistrzow w przyszlym sezonie :D