30 kwietnia 2013, 19:49:55 - slady
Žalgiris w finale Pucharu Litwy

Prowadzony przez Marka Zuba Žalgiris Wilno zagra w finale Pucharu Litwy. Piłkarze z Wilna w drugim meczu półfinałowym wygrali 1-0 (0-0) z Atlantasem Kłajpeda. Przy golu dla gospodarzy asystował Jakub Wilk. Wilk i Kamil Biliński rozegrali cały mecz.

30 kwietnia 2013, 18:00 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 1-0 Atlantas Kłajpeda
Vedran Gerc 90

żółte kartki: Kamil Biliński, Pawieł Komołow, Jakub Wilk, Vedran Gerc, Luka Perić, Ramūnas Radavičius - Marius Kazlauskas, Markas Beneta, Kazimieras Gnedojus.

sędziował: Sergėjus Slyva.
widzów: 2000.

W drużynie Žalgirisu całe spotkanie rozegrał były obrońca Korony Kielce i Jagiellonii Białystok Andrius Skerla. W 78. minucie plac gry opuścił były piłkarz GKS-u Bełchatów Pawieł Komołow, a wszedł za niego Vedran Gerc. Poza kadrą meczową znalazł się były piłkarz ŁKS-u Georgas Freidgeimas. W zespole gości w 68. minucie wszedł były pomocnik Wigier Suwałki Gediminas Kruša, zmieniając Karolisa Laukžemisa.

Pierwsze spotkanie półfinałowe zakończyło się bezbramkowym remisem. Przeciwnikiem Žalgirisu będzie zwycięzca dwumeczu FC Šiauliai - Ekranas Poniewież. W pierwszym meczu FC Šiauliai wygrał 2-1. Natomiast swój mecz rewanżowy 1/2 finału zagrają jutro o godz. 16:00. Finał Pucharu Litwy odbędzie się 19 maja o godz. 12:30 w Kownie na S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras.

40stopni - 30 kwietnia 2013, 19:52:50 - *.dynamic.chello.pl