[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


3 maja 2013, 18:52:07 - koofel
I liga: Bogdanka 2-1 Olimpia G.

3 maja 2013, 17:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Bogdanka Łęczna 2-1 Olimpia Grudziądz
Michał Benkowski 32, Sebastian Szałachowski 48 - Marcin Woźniak 78

Bogdanka: 1. Paweł Socha - 44. Cezary Stefańczyk, 10. Dawid Sołdecki, 5. Tomasz Midzierski, 2. Michał Benkowski - 21. Bartosz Wiązowski, 4. Veljko Nikitović, 7. Tomasz Nowak, 24. Michał Renusz - 23. Tomáš Pešír (78, 92. Michał Zuber), 9. Sebastian Szałachowski (89, 17. Tomasz Tymosiak).

Olimpia: 69. Michał Wróbel - 5. Marcin Woźniak, 2. Michał Łabędzki, 13. Marcin Staniek, 6. Adam Banasiak (89, 23. Hubert Kościukiewicz) - 27. Jan Pawłowski, 25. Sławomir Mazurkiewicz, 11. Marcin Smoliński, 30. Piotr Ruszkul, 19. Maciej Rogalski - 18. Adam Cieśliński (46, 33. Adrian Frańczak).

żółte kartki: Renusz, Midzierski, Pešír, Zuber, Stefańczyk - Banasiak, Mazurkiewicz, Smoliński, Rogalski, Woźniak.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 700.


źródło: własne / Olimpia Grudziądz

REKLAMA

kibic - 3 maja 2013, 18:53:22 - host-89-229-84-222.szczecin.mm.pl
w Lecznej tylko Bogdanka

pebe - 3 maja 2013, 19:00:24 - public-gprs650244.centertel.pl
do kibica.przecież tam nie ma innego klubu

Ketald - 3 maja 2013, 19:05:52 - acza8.neoplus.adsl.tpnet.pl
@pebe Górnik Łęczna jest liderem A klasy, za rok liga okręgowa.

hans - 3 maja 2013, 19:08:05 - aapk166.neoplus.adsl.tpnet.pl
słaby ten węgiel jakość 5 klasa

REKLAMA

nyrol - 3 maja 2013, 19:11:09 - addn48.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że kibice odpuścili by Jeżdzili po Polsce a tak klub dobrze gra a cgodzi o nazwę Górnik Łęczna Jest Nam Wdzięczna !!! Pozdro Budka i Bajm i The Gits Motor Old Fans!!!!

TheBill - 3 maja 2013, 19:12:47 - 178-36-58-119.adsl.inetia.pl
w Lublinie tylko Spartakus!

nyrol - 3 maja 2013, 19:13:15 - addn48.neoplus.adsl.tpnet.pl
Była Olimpia Zielona Tak Jak Moja Warta i Radomiak!!!

lopes - 3 maja 2013, 19:34:28 - 37.31.58.45.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
widzów 646 szt. brawo

kibic - 3 maja 2013, 19:51:20 - aeoo60.neoplus.adsl.tpnet.pl
646 sztuk chyba na papierze... było policzyć ile na widowni. Ten klub to parodia i dający utrzymanie tylko dla zarządu i kopaczy.

Maxior - 3 maja 2013, 19:54:29 - 110.85-237-178.tkchopin.pl
@kibic
"w Lecznej tylko Bogdanka" (oprócz dwóch spelun).
No bo ja się pytam co w takiej Łęcznej oprócz Bogdanki może być? Filharmonia, Opera, Teatry, Kina, Uniwersytety, może parki, lotnisko?

rafalski - 3 maja 2013, 20:49:30 - bjg77.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz od początku pod dyktando Bogdanki Goście w pierwszej połowie raz poważnie zagrozili bramce strzeżonej przez Sochę II połowa to akcja za akcją Żywe tempo spotkania Zmarnowane idealne okazje Renusz i Zuber mogli sami strzelić po dwa gole Gol dla Grudziądza po akcji Marcina Wozniaka (myślałem że to Ziemek) palce lizać Dawno takiej akcji ja nie widziałem w Ekstraklasie A co dopiero w 1.Lidze Nowak gaśnie z meczu na mecz To znaczy ma przebłyski ale nie takie jak z początku Ale ma prawo dołączył dwa tygodnie przed ligą do ekipy Piotra Rzepki !!!

GKS - 3 maja 2013, 21:30:20 - cnb104.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rafalski - ale o show Piotra Rzepki nic nie napisałeś...

jankes - 3 maja 2013, 23:44:37 - host-89-238-11-121.smgr.pl
ASEK daj pograć młodzierzy juz o nic nie walczycie

CRAXA - 4 maja 2013, 2:33:59 - 89-78-238-228.dynamic.chello.pl
rafalski daję ci trochę przecinków i kropek, bo chyba nie masz na klawiaturze:
\
,,,,,,,,,,,,,,,
...............

REKLAMA

obiektywny - 4 maja 2013, 8:11:40 - 093105178006.gdansk.vectranet.pl
Nie bardzo rozumiem trenera Olimpii. Jedziemy na wyjazd, kontuzjowany Szczot, Gawęcki, Kryszak, za kartki pauzuje Kłus, poobijany Frańczak a trener wypuszcza pod koniec meczu nie grającego do tej pory, asystenta Kościukiewicza. Trzeba sobie jasno i wyraźnie powiedzieć Olimpia o nic nie gra..spadek nie grozi a o awansie też nie ma mowy....więc dlaczego nie ogrywa "młodych". Czyżby naprawdę nie było zawodników perspektywicznych, rokujących dobrą grę????Pz dla normalnych

kibic - 4 maja 2013, 8:30:46 - host-89-238-14-31.smgr.pl
Z młodych tylko zdrowy był Pisarczuk. Fafiński kontuzjowany, Górkę złapała rwa kulszowa, więc jakiegoś wyboru nie było...

jac - 4 maja 2013, 12:19:46 - 178-36-73-179.adsl.inetia.pl
Co za bramka Marcina Woźniaka !!! Najładniejsza w całym sezonie, szkoda tylko, że w przegranym meczu ale żeby obrońca tak kiwał toż to nie do wiary. Szacun panie Marcinie.

asd - 4 maja 2013, 13:07:20 - user-109-243-180-191.play-internet.pl
W meczu przeważał GKS co pokazuje wynik spotkania. Spokojnie mogli jeszcze strzelić z 2 bramki, ale "setki" zmarnowali Renusz i Zuber. Pomimo bramki dosyć słabe spotkanie w wykonaniu Benkowskiego, popełnił kilka błędów w obronie. Najlepiej zaprezentowali się Renusz i Wiązowski, naprawdę ten drugi walczył o piłkę, nie odpuszczał, pokazywał umiejętności. Gdyby ktoś nie wiedział, wcale by nie stwierdził, że to junior. W drużynie gości całkiem fajny mecz rozgrywał Cieśliński, ale w skutek urazu (nie wiem czy jest on poważny) nie pojawił się w drugiej połowie. I taka mała prośba do zarządu Bogdanki: ZASTĄPCIE tego Pesira kimś innym, a w lecie zakup napastnika wydaje się konieczny. Gra beznadziejnie.

ronaldo - 4 maja 2013, 15:19:02 - host-89-238-8-165.smgr.pl
Obiektywny wiesz co sie dzieje w Twoim klubie i druzynie czy tylko czytasz sklady i komentujesz?
Ostatnio wszedl mlody Fafinski a teraz kto mial wejsc? Wiesz kto byl w kadrze? pewnie wszedl Kosciukiewicz na dwie minuty bo grali juz dluga pilka nie zdziwilbym sie jak Wrobel tez w koncowce byl w polu karnym. Pomysl zanim cos napiszesz. Wozniak podobno jak Messi strzelil. jak zagral Mazurkiewicz?

rafalski - 4 maja 2013, 17:32:54 - dqm31.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zobaczcie derby śląskie Row Rybnik-Zagłębie Sosnowiec obejrzało 2 tysiące widzów Energetyk ma pierwszoligowe aspiracje Jak na Łęczną to nie jest zle te 700 osób W Ekstraklasie nawet przy tej nazwie było by od 2700 do 5700 Jestem przekonany !

@rafalski - 4 maja 2013, 21:29:39 - user-164-126-157-240.play-internet.pl
Zgadzam się z Tobą, lepsza gra zawodników Bogdanki i od razu zrobiło by się pełniej na trybunach. Trzeba jednak pamiętać, że w Rybniku są też inne rozgrywki sportowe np.żużel, a w Łęcznej prócz piłki nie ma tak naprawdę nic pozdrawiam

obiektywny - 6 maja 2013, 20:15:10 - 093105178006.gdansk.vectranet.pl
Tak ronaldo ..Woźniak strzelił jak Messi...nie....jak Roben...albo nie...jak Ronaldo
Wiem co się dzieje i widzę doskonale....Olimpia nie gra o nic...a zmiennicy szans zbytnio nie dostają. W drużynie grają ponad 30 letni zawodnicy, najemnicy jak w większości drużyn a oni gryźć trawy nie będą. Nikt nie myśli perspektywicznie...a wynikiem tego jest m.in.podpisywanie z31 letnim Szczotem kontraktu na prawie 3 lata. Bezmyślność. A co do Mazurkiewicza...to bardzo nieudany transfer. Tyle w temacie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: