4 maja 2013, 17:22:35 - Adrian10
Bramka Artura Sobiecha

Artur Sobiech zdobył bramkę dla Hannoveru 96 w zremisowanym 2-2 (1-1) spotkaniu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi z 1.FSV Mainz 05. Polski napastnik pojawił się na boisku w 35. minucie meczu w miejsce Mohammeda Abdellaoue, a już minutę później strzelił gola dla gospodarzy. 22-letni Polak zaliczył też asystę przy drugiej bramce dla Hannoveru. To czwarte ligowe trafienie Sobiecha w tym sezonie.

4 maja 2013, 15:30 - Hanower (AWD-Arena)
Hannover 96 2-2 1.FSV Mainz 05
Artur Sobiech 36, Mame Biram Diouf 70 - Nicolai Müller 25, 79

żółte kartki: Christian Schulz, Sérgio Pinto - Nicolai Müller, Niki Zimling.
czerwona kartka: Christian Schulz (65. minuta, Hannover, za drugą żółtą).

sędziował: Wolfgang Stark (Bawaria).
widzów: 48 000.

Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził były zawodnik Wisły Kraków Júnior Díaz.

Hannover 96 zajmuje obecnie dziewiąte miejsce w tabeli niemieckiej Bundesligi z 42 punktami na koncie.

Mądry - 4 maja 2013, 17:31:28 - *.dynamic.lte.plus.pl
To dobre info.
Ale szkoda że nie ma goli Milika,chyba nawet nie wszedł dziś...

Pavvelinho - 4 maja 2013, 17:36:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak już piszecie o Polakach to dlaczego nie ma nic o Leverkusen?

oic. - 4 maja 2013, 17:44:21 - *.dynamic.chello.pl
A co jakiś Polak strzelił bramkę dla Leverksen?

k - 4 maja 2013, 17:53:18 - *.dynamic.chello.pl
Milik? Przez pół sezonu 40 minut w Bundeslidze i 36 minut w Lidze Europy. Swoje umiejętności potwierdził w meczu z San Marino, w którym był najgorszym zawodnikiem na boisku (uwzględniając również reprezentantów San Marino).

Mądry - 4 maja 2013, 18:14:46 - *.dynamic.lte.plus.pl
Co do Milika to trzeba mieć nadzieję że jeszcze zaistnieje w Bundeslidze,Lewy w jego wieku grał jeszcze sezon w Zniczu.
Co do Sobiecha,to fajnie że strzelił i jeszcze asystował.