4 maja 2013, 20:24:18 - euzi
Robert Lewandowski zmarnował rzut karny

Robert Lewandowski nie wykorzystał rzutu karnego w hitowym meczu 32. kolejki niemieckiej Bundesligi, w którym jego Borussia Dortmund zremisowała u siebie z Bayernem 1-1 (1-1). Reprezentant Polski szansę na gola na 2-1 miał w 60. minucie, ale jego strzał z 11 metrów obronił Manuel Neuer. Asystę przy bramce dla BVB zaliczył natomiast Jakub Błaszczykowski.

4 maja 2013, 18:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-1 FC Bayern München
Kevin Großkreutz 11 - Mario Gómez 23

żółte kartki: Jakub Błaszczykowski - Anatolij Tymoszczuk, Luiz Gustavo, Jérôme Boateng, Rafinha, Emre Can.
czerwona kartka: Rafinha (64. minuta, Bayern, za drugą żółtą).

sędziował: Peter Gagelmann (Brema).
widzów: 80 645.

W 60. minucie Robert Lewandowski (Borussia) nie wykorzystał rzutu karnego (Manuel Neuer obronił).

Lewandowski rozegrał całe spotkanie, a Błaszczykowskiego w 84. minucie zmienił Sven Bender. Łukasz Piszczek znalazł się poza składem. Borussia jest wiceliderem i w następnej kolejce może sobie zapewnić wicemistrzostwo Niemiec.

michał - 4 maja 2013, 20:24:55 - *.adsl.inetia.pl
ja bym strzelił

k - 4 maja 2013, 20:26:13 - *.dynamic.chello.pl
w Bayernie 3 graczy z podstawowego składu, z czego jeden na pozycji, na której w finale nie zagra. w Borussii 6 podstawowych zawodników

Lolo - 4 maja 2013, 20:26:51 - *.146.66.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ja tesz bym szczelił chociasz mam 13 lat!!!

Paprykarz - 4 maja 2013, 20:27:35 - *.netrun.cytanet.com.cy
Zdarza sie nawet najlepszym!

Dark - 4 maja 2013, 20:28:20 - *.dynamic.chello.pl
Zmarnowany rzut karny przez Lewandowskiego to tam pikuś przy tym co pokazywał Schieber.

Mądry - 4 maja 2013, 20:30:28 - *.dynamic.lte.plus.pl
Dają mu strzelać te karne by został królem strzelców...A tu mu bramkarz numer wywinął i obronił.

Seba - 4 maja 2013, 20:32:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dawaj Matii na woleja...!!!

abc - 4 maja 2013, 20:32:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytanie do redakcji : Ile bramek ma Lewandowski ?

diks2 - 4 maja 2013, 20:34:50 - *.icpnet.pl
Lepiej dziś niż za trzy tygodnie.

oic. - 4 maja 2013, 20:36:48 - *.dynamic.chello.pl
Miał farta, że Kiesslingowi nie dali drugiego karnego strzelać bo juz niebylby nawet wspolliderem.

mister - 4 maja 2013, 20:39:00 - *.xdsl.centertel.pl
Do abc. W Bundeslidze 23. A sprawdzić to nie łaska, przeca to nie tajemnica? Po co redaktorom tyłek zawracasz?

obiektywny - 4 maja 2013, 20:46:56 - *.play-internet.pl
ten Schieber to jakiś sabotażysta...coś jak Norambena z Jagiellonii lub Sikorski z Wisły, jeden plus z jego gry jest taki że przebił swoją grą niestrzelonego karengo przez Lewgo....co do naszych do Lewy i Błaszczu zagrali bardzo dobrze ale widac że różnicę w Borusii robi Marco Reus

Bramkarze w Anglii bronią.
Przełamania Sobiecha i Teodorczyka w klubach.
Szukała z golem i mistrz.Rumunii.
Gole Rybusa,występy Krychowiaka i Zielińskiego.
Boenisch grał...
Ciekawe jak ten zlepek wydarzeń przełoży się na występy kadry narodowej?

patol - 4 maja 2013, 21:17:08 - *.30.2.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ooo, gwiazdorek co grać nie umie z karnego niestrzelił. No cóż, jak brakuje techniki i w ogóle umiejętności piłkarskich to tak jest. Dobrze że z San Marino strzelił

Yoda - 4 maja 2013, 21:29:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Schieber niczym nie ustępuje Sikorskiemu! Wystarczy mieć obrotnego managera i można zrobić kariere!

lewy - 4 maja 2013, 21:37:25 - *.dynamic.chello.pl
jak by gwiazdorkowi sie chciało jeszcze w reprezentacji biegać to może było by wspaniale...

typowy seb - 4 maja 2013, 21:39:29 - *.belchatow.msk.pl
sorry chłopaki, zeszła mi

Mąćwień - 4 maja 2013, 21:39:34 - *.net.brewet.pl
Bayern ich zdemoluje. Jeszcze parę takich słabych meczów Lewandowskiego i transfer na ławę albo do Realu, ale Oviedo.

scout - 4 maja 2013, 21:43:16 - *.internetia.net.pl
zero techniki wszystkie karne bije na siłe

pufff - 4 maja 2013, 22:01:14 - *.play-internet.pl
pismole maja po 23 bramki wez popraw te zakichane statystyki 90 minut.pl

RR - 4 maja 2013, 22:14:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co tam, gorzej że Tunkiewicz w Niepołomicach nie strzelił :/

Kiler - 5 maja 2013, 0:02:15 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)

W - 5 maja 2013, 10:14:48 - *.sta.asta-net.com.pl
Wg. 90 minut królem strzelców jest w tym momencie Kiessling. Czy jeśli taki stan się utrzyma to redakcja wyśle protest do DFB?

dziadek - 5 maja 2013, 23:22:36 - *.06.gwa.telkab.pl
do patola" i "scouta" przed zasiadaniem do kompa NIE PIJCIE!,bowiem swymi wpisami nie tylko rozśmieszyliście do łez mojego wnuczka, ale i mniej kumatych przedszkolaków.Wybacz im Panie bo nie wiedzą co czynią,co niniejszym czynię jako nie co starszy i pełen zrozumienia iż na głupotę nie ma lekarstwa!

tellchar - 6 maja 2013, 7:55:32 - *.lublin-zachod.sr.gov.pl
W tym wypadku "oliwa sprawiedliwa", bo karnego nie powinno być. Lewy uderzył dosć dobrze w prawy róg bramki, po ziemi, jednak Neuer go wyczuł

stalStalow - 7 maja 2013, 8:38:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Strzelił bardzo dobrze. A Neuer kapitalnie to wyczuł i obronił. Proste.

roksa - 19 czerwca 2013, 17:50:35 - *.cdma.centertel.pl