8 maja 2013, 17:52:09 - dufusik
U-18: Polska 1-0 Białoruś

Reprezentacja Polski do lat 18 wygrała w Łomży 1-0 (1-0) w spotkaniu sparingowym przeciwko Białorusi. Jedynego gola dla podopiecznych Marcina Sasala strzelił Karol Żwir.

8 maja 2013, 16:00 - Łomża
Polska 1-0 Białoruś
Karol Żwir 19

Polska: Mateusz Kuchta (46 Maksymilian Stryjek) - Piotr Azikiewicz, Gracjan Horoszkiewicz, Paweł Dawidowicz, Bartosz Jaroch - Karol Żwir, Sebastian Rudol, Lukas Klemenz, Przemysław Frankowski, Aleksander Jagiełło - Adam Buksa. Grali także: Marcin Cebula, Rafał Barzyc, Adrian Cierpka, Arkadiusz Mroczkowski.

Białoruś: Matwiej Franckiewicz - Arsienij Bondarienko, Dmitrij Ignatienko, Pawieł Nazarienko, Władisław Kaborda - Jarosław Jarockij, Nikita Korzun, Nikita Packo, Aleksiej Bielewicz (60 Jewgienij Morozow) - Aleksandr Janczenko, Kiriłł Sidorienko. Grali także: Jewgienij Milewskij, Walerij Gorbaczik.

żółte kartki: Klemenz - Milewskij, Kaborda, Gorbaczik, Korzun.

kibol1923 - 8 maja 2013, 18:32:03 - *.tomaszow.mm.pl
Ilu widzów podobno była mobilizacja Łomżańskiego ksu?

vsd - 8 maja 2013, 18:43:37 - *.lomza.vectranet.pl
pewnie trochę było, bo można było na meczu komputer wygrać . Taka zachęta, aby ktoś przyszedł .

pat - 8 maja 2013, 23:40:27 - *.zone7.bethere.co.uk
czy ktos wie gdzie mozna obejrzec skrut ?

do pat - 9 maja 2013, 1:21:38 - *.50.140.58
skrutu nie obejrzysz nigdzie bo nie nagrywaja takich rzeczy

był tam - 9 maja 2013, 8:34:14 - *.internetdsl.tpnet.pl
chłopie, jakie 3 tys.??? max 200

Pt - 9 maja 2013, 13:51:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy tak trudno ustalić ilość widzów, nie było na meczu żadnego rzetelnego dziennikarza?

Gejewiak - 9 maja 2013, 14:24:56 - *.internetia.net.pl
6tys osob na stadionie. Wiem bo kolegi dziewczyny brat był.

vsd - 9 maja 2013, 14:52:11 - *.lomza.vectranet.pl
haha 6 tys? Stadion takiej pojemności nie ma, pojemność to nie całe 3,5 tys., a ponad połowa stadionu pusta. Było gdzieś 350 osób.