8 maja 2013, 19:53:33 - Lukop
Hat trick Adriana Mierzejewskiego w półfinale Pucharu Turcji

W rewanżowym meczu półfinału Pucharu Turcji Trabzonspor wygrał 6-0 (1-0) z Sivassporem i awansował do finału tych rozgrywek. Zdobywca trzech goli Adrian Mierzejewski został zmieniony w 72. minucie przez Aykuta Akgüna. Polak ma na koncie osiem trafień w obecnej edycji Pucharu Turcji. W zespole Sivassporu wystąpił Kamil Grosicki, który z boiska zszedł w 68. minucie, a zastąpiony został przez Ricardo Pedriela.

8 maja 2013, 18:00 - Trabzon (Hüseyin Avni Aker Stadyumu)
Trabzonspor Kulübü 6-0 Sivasspor Kulübü
Adrian Mierzejewski 38, 47, 53, Olcan Adın 65, Volkan Şen 72, Aykut Akgün 77

żółte kartki: Didier Zokora, Mustafa Yumlu, Tolga Zengin, Volkan Şen - Ziya Erdal, Jakub Navrátil, Ümit Kurt.

sędziował: Tolga Özkalfa.

W 38. minucie Adrian Mierzejewski (Trabzonspor) nie wykorzystał rzutu karnego (Milan Borjan obronił).

W pierwszym meczu półfinałowym Sivasspor wygrał 2-1.

Arkadiusz Piech (Sivasspor) nie znalazł się w kadrze meczowej.

v - 8 maja 2013, 19:55:13 - *.ibd.gtsenergis.pl
forma Grosickiego jak na kadrze

piszczu - 8 maja 2013, 19:56:35 - *.adsl.inetia.pl
prawie jak Lewandowski

7yt - 8 maja 2013, 19:56:51 - *.ozannes.com
Pamietam Adriana jak biegal jako 5cio latek pod blokiem za pilka Tak trzymaj Adrian !!!

Duma - 8 maja 2013, 20:04:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian !!!!

Piciu - 8 maja 2013, 20:07:38 - *.icpnet.pl
piech ma pecha nic nie gra

@@@ - 8 maja 2013, 20:07:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja tych Turków nie rozumiem. Mierzejewski sam musi prosić się o grę w pierwszym składzie, jak już wejdzie to strzela bramki jak szalony, po czym bez zdania racji znów ląduje na ławce. O co tam chodzi? Chyba powinien szybko zmienić klub, na jakiś bardziej szanujący umiejętności zawodników.

znafca - 8 maja 2013, 20:09:17 - *.xdsl.centertel.pl
Zaliczył jeszcze asystę przy czwartym golu, fenomenalny występ! I to w jakim meczu, o ile się nie mylę to Puchar Turcji jest jedyną szansą Trabzonsporu na grę w europejskich pucharach w następnym sezonie i to głównie dzięki Adrianowi, który w 7 spotkaniach strzelił 8 goli i zaliczył 3 asysty.

fsd - 8 maja 2013, 20:09:33 - *.toya.net.pl
warto dodać że 1 bramkę strzelił właśnie z dobitki karnego którego nie strzelił

on - 8 maja 2013, 20:11:22 - *.226.38.235.elgrom.eu.org
Rozstrzelał nam sie chłopak w tym pucharze

znafca - 8 maja 2013, 20:13:28 - *.xdsl.centertel.pl
@ @@@: Nie musi prosić, po prostu mecze beznadziejne przeplata fenomenalnymi, cała filozofia. Inna sprawa, że cała ofensywa Trabzonsporu wygląda w tym sezonie słabo i gdyby nie fenomenalne, indywidualne momenty Adriana w Pucharze Turcji, to pewnie sezon zostałby spisany na straty. I mimo, że w lidze miał tylko 3 asysty i 5 bramek, jest to jeden z lepszych rezultatów wśród ofensywnych zawodników zespołu z Trabzonu.

DENIS - 8 maja 2013, 20:28:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Adrian

blubo - 8 maja 2013, 20:32:38 - *.web.vodafone.de
,brawo Adek :-P

@@@ - 8 maja 2013, 20:57:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@znafca
Własnie chodzi o to że musi, widzę że nie wiele wiesz o sytuacji. Poszukaj dowolnego wywiadu z nim a wszystko będziesz wiedział.

qwe - 8 maja 2013, 23:50:17 - *.adsl.inetia.pl
Adrian alias drewno Mierzejewski

Spartakus - 9 maja 2013, 0:05:09 - *.229.157.126.atman.pl
Trabzonspor Illeri!!! Lubię ten klub bo mają fajny doping, atmosferę i fajne piosenki i hymn klubowy, pozdrowienia od prawdopodobnie jedynego polskiego sympatyka Trabzonsporu
P.S.: Kiedyś to mieli pakę Fatih Tekke, Karadeniz, Szymkowiak, Yattara

Spartakus - 9 maja 2013, 0:07:12 - *.229.157.126.atman.pl
Swoją drogą jest to jedyny wielokrotny mistrz Turcji z poza Stambułu, (Bursaspor zdobył ten tytuł, ale tylko raz)

futbolista - 9 maja 2013, 1:37:23 - *.bois.qwest.net
Czy ktos moze mi napisac,skad pochodzi Artur Mierzejewski i ktorego klubu jest wychowankiem?

szymol - 9 maja 2013, 6:21:44 - *.kg.net.pl