11 maja 2013, 17:18:57 - Lukop
Bramka Artura Sobiecha

Artur Sobiech zdobył bramkę dla Hannoveru 96 w przegranym 1-3 (0-2) meczu 33. kolejki niemieckiej Bundesligi z Bayerem 04 Leverkusen. Sobiech rozegrał całe spotkanie. To piąty ligowy gol Polaka w tym sezonie.

11 maja 2013, 15:30 - Leverkusen (BayArena)
TSV Bayer 04 Leverkusen 3-1 Hannover 96
Jens Hegeler 6, 59, Stefan Kießling 28 - Artur Sobiech 71

żółte kartki: Ömer Toprak - Felipe.

sędziował: Bastian Dankert. (Meklemburgia-Pomorze Przednie)
widzów: 22 000.

W drużynie Bayeru Leverkusen całe spotkanie rozegrał Sebastian Boenisch. W 77. minucie na boisku pojawił się Arkadiusz Milik. Zastąpił André Schürrle.

koji - 11 maja 2013, 17:22:12 - *.telpol.net.pl
Królem strzelców jeszcze zostanie ;p bramka była praktycznie samobojcza.

? - 11 maja 2013, 17:24:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To w końcu Sobiech czy Carvajal strzelił samobója?

TOM - 11 maja 2013, 17:27:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bundesliga zapisała bramkę Sobiechowi.

Ketald - 11 maja 2013, 17:30:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To Lewandowski ma bramę mniej niż Kiessling, nie będzie korony króla strzelców!

Dark - 11 maja 2013, 17:40:51 - *.dynamic.chello.pl
Ketald - A nie dwa gole? : ) Przepraszam za żart. :D

Mądry - 11 maja 2013, 17:53:14 - *.dynamic.lte.plus.pl
Dobrze że Boenisch gra całe mecze...oby pokazał coś dobrego w reprezentacji.
Fajnie że Sobiech strzelił a Milik to ciągle młody gracz,dobrze że dostaje szansę.
Oby też coś strzelił.

znafca - 11 maja 2013, 17:59:23 - *.xdsl.centertel.pl
Piłka leciała już do bramki przed tym jak Hiszpan ją dobił wślizgiem, więc gol słusznie przyznany Sobiechowi.

Boateng - 11 maja 2013, 17:59:57 - *.50.134.230
Mogliby Sobiecha wypożyczyć do Herthy gdzie miałby spore szanse na grę w pierwszym składzie. Ciekawe co pokazałby gdyby postawili na niego i regularnie wychodził w pierwszym składzie. 5 bramek na tyle minut ile dostaje w Hannoverze to całkiem niezły wynik.

Stinger - 11 maja 2013, 18:47:30 - *.opera-mini.net (*.113.243.114)
Drugi mecz z rzędu Sobiecha z golem jak tak dalej pójdzie to rekord Lewego pójdzie w niepamięć ... A tak na poważnie to fajnie jakby wreszcie grał co mecz od początku i pokazał jakie ma możliwości bo takowe ma. Może nie będzie strzelał po 20-25 goli jak Lewy ale ponad 15 plus kilka asyst w następnym sezonie powinn być oczywiście jak dadzą mu szansę. W poprzednim strzelił 1 gola, a w tym już 5 czyli w nowym sezonie powinien już być sporo lepszy.

Peps - 12 maja 2013, 11:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No właśnie jeden portal zalicza bramke Sobiechowi a inny samobójczą. Expekt zaliczył to jako bramkę samobójczą, postawiłem zakład, że Sobiech strzeli gola, powinien mi wejsc. Lipa.