16 maja 2013, 13:42:16 - MichalMKS
U-16: Polska 1-2 Turcja

Reprezentacja Polski U-16 (rocznik 1997) przegrała 1-2 (0-1) z Turcją w drugim spotkaniu 12. edycji Turnieju im. Wiktora Bannikowa rozgrywanego na Ukrainie. W kolejny meczu 18 maja (sobota) o godzinie 12:00 "biało-czerwoni" zagrają z Ukrainą.

16 maja 2013, 12:00 - Obuchiw
Polska 1-2 Turcja
Oktawian Skrzecz 79 - Birhan Vatansever 32, Savaş Polat 46

Polska: Adam Makuchowski - Adrian Rejmak (73 Paweł Marczuk), Mateusz Wieteska, Damian Dudała, Bartłomiej Skowron - Dawid Piotrowski (53 Oktawian Skrzecz), Michał Borecki, Szymon Kuźma, Filip Jagiełło, Miłosz Kozak (61 Marcin Gałkowski) - Adam Ryczkowski (61 Artur Siemaszko).

Grano 2x40 minut.

O 16:00 w drugim dzisiejszym spotkaniu polskiej grupy Ukraina zagra z Białorusią.

Tabela grupy A:

1. Turcja       2   4   3-2
2. Polska       2   3   2-2
3. Ukraina      1   1   1-1
4. Białoruś     1   0   0-1

W grupie B rywalizują Czechy, Łotwa, Rosja i Serbia.

kibic - 16 maja 2013, 13:48:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki Trener-takie wyniki.Czy ktoś w PZPN w końcu się obudzi.Szkoda chłopców,którzy za Dawidowskiego wszystko wygrywali!!!

kibic - 16 maja 2013, 13:49:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
Kto strzelił dla biało-czerwonych orłów ?

kibic1 - 16 maja 2013, 14:38:14 - *.limes.com.pl
"Jaki Trener-takie wyniki.Czy ktoś w PZPN w końcu się obudzi.Szkoda chłopców,którzy za Dawidowskiego wszystko wygrywali!!!" <- sfrustrowany dzieciak, który grał u Dawidowskiego po układach

Sparta - 16 maja 2013, 14:57:21 - *.153.241.10
a ci co? też chcą darmowych biletów?

Kiler - 16 maja 2013, 16:04:04 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)
Czy to nie w tym roczniku graja te gwiazdy z jagi hahahahaha

AgentDonek - 16 maja 2013, 16:07:07 - *.231.2.67.koba.pl
Do góry głowa chłopaki - nic się nie stało.

puzon - 16 maja 2013, 16:53:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do kiler: nie, nie w tym. To jest rocznik 97' z Jagi jest tu tylko Drągowski ( bramkarz, grał ostatnio z Białorusia, dzis na ławce ) wiecej chłopaków z Jagiellonii jest w roczniku 98'.

kibis - 16 maja 2013, 17:13:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wejdźcie na stronę PZPN-jak wygrali z Białorusią to im strony zabrakło z zachwytu.Jak przegrali to w jednym zdaniu napisali??? w PZPN swoich bronią,ale do porażek się nie przyznają.

Supergwiaz - 16 maja 2013, 19:28:34 - *.dip0.t-ipconnect.de
Godni nastepcy obraniaka....

buki - 16 maja 2013, 20:17:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mala pomylka bo bramke strzelil Szymon Kuzma (Guma)a nie Skrzecz

do kibic1 - 16 maja 2013, 20:32:39 - *.ms.lnet.pl
układy, heh, nawet jakby tak powiedzieć to i tak wszystko wygrywali, i z tym nie ma co dyskutować.

Kiler - 16 maja 2013, 20:47:54 - *.opera-mini.net (*.20.183.130)