źródło: własne / GKS Katowice / ekstraklasa.net

wojtas - 18 maja 2013, 18:58:13 - *.dynamic.chello.pl

tomslask - 18 maja 2013, 18:59:05 - *.opera-mini.net (*.239.243.112)
Pozdr. z Bytkowa!

Dymol - 18 maja 2013, 19:02:30 - *.toya.net.pl
I wszystko w temacie trójkolorowe Mysłowice

janGieKSa - 18 maja 2013, 19:03:13 - *.dynamic.chello.pl
pierwszy raz od dłuższego czasu mieli tydzień bez grania w środe i takie zwycięstwo od razu.

m - 18 maja 2013, 19:39:02 - *.244.146.148.ip.tnp.pl
Myślę, że to już nie ma większego znaczenia, na którym miejscu skończy rozgrywki Okocimski. Wiele wyjaśni się po sezonie, gdy dojdzie do wyborów nowego zarządu. Trzeba będzie przemyśleć pewne sprawy i zastanowić się na co w tej chwili stać klub. Gdyby nawet jakimś cudem Okocimski utrzymał się w I lidze, to bez gruntownej przebudowy zespołu, w oparciu o DOŚWIADCZONYCH zawodników, nie ma sensu w ogóle przystępować do rozgrywek.
Jeśli w klubie dojdą do wniosku, że nie stać ich na to, proponuję zacząć sezon 2013/14 w III lidze i powoli, mozolnie budować nowy zespół z myślą o własnych wychowankach i piłkarzach z okolicy.

1000-LECIE - 18 maja 2013, 19:39:36 - *.dynamic.chello.pl
Brawo GKS!

kris - 18 maja 2013, 19:46:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl
widzów 600 z czego ok 200 z GieKSy hehe śmiech na sali.

Palik out - 18 maja 2013, 20:20:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sędzia Szczech słabiutki .Był to jego 4 mecz na tym szczeblu i powinien być ostatnim. Trener Palik katastrofa. Drużyna traci zawodnika i przegrywa 0:1 a terner nie reaguje nie wzmacnia obrony tylko nadal gra bezproduktywnym kompletnie Smółką (swoją droga dawno powinno się zrezygnować w klubie ze Smółki) i co i traci dwie kolejne bramki do przerwy. Po przerwie Katowice dorzucają 4 bramkę a Palikot ściąga z boiska najlepszego zawodnika Piwoszy w tej rundzie Kowalskiego. Masakra jednym słowem masakra.

. - 18 maja 2013, 21:54:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzut karny a przepisy ! Dzisiaj sędzia Szczech w perfekcyjny sposób "wydrukował" spotkanie dyktując w 19 minucie bardzo problematyczny rzut karny i walczącego o piłke zawodnika karząc czerwoną kartką. Przepis ten jest chory do potęgi i umożliwia sędziom drukowanie na całego. Sytuacja wyglądała mniej więcej tak o piłkę walczyło dwóch zawodników bark w bark zawodnik Katowic upadł a Szczech dyktuję rzut karny i wyrzuca z boiska Byrtka .Poziom śedziego zero. W drugiej połowie na czystą pozycję wychodzi zawodnik Okocimskiego bramkarz masakruje go Szczech dyktuje rzut karny bo nie ma innego wyjścia ale daje tylko żółtko. Koszmar. Przepis ten każący drużynę za faul w polu karnym podwójnie jest chory. Rozumiem gdyby było to poza polem karnym . Poza tym faul i karny oraz czerona kartka zupełnie z kapelusza i to niestety ustawiło w 20 minucie mecz. Sędziowie słabsi niż poziom piłki. Tragedia.

131313 - 18 maja 2013, 22:32:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo,po katastrofalnych informacjach z jesieni i obejrzeniu Waszego meczu z Craxą na wiosnę oraz tego co Panowie teraz gracie SZACUN

pentko - 19 maja 2013, 13:12:58 - *.68.80.173.ostrow80.tnp.pl
Sędzia strzech po tym meczu powinien sądziować lige buraczaną z mazowsza , beznadziejnie słaby sędzia , gwizdał co chciał widzieć , błąd bocznago przy 3 bramce 2 metrowy spalony , boczny póścił bo nie zdążył za akcją , dziękujemy takim sędziom za drukowanie wyników , ciekawe co p. obserwator napisał po meczu w opini przkrętasa strzecha . Takich sędziów powinno sie eliminować do sędziowania do rozgrywek A klasowych . TO ŻE JEST Z WARSZAWY TO WSTYD DLA WARSZAWY ŻE MA TAK SŁABYCH SĘDZIÓW. POZDROWIENIA.

orel - 19 maja 2013, 14:21:25 - *.service.infuturo.it
I wszystko w temacie!! FCGL !!!

fryzo - 19 maja 2013, 15:49:10 - *.centertel.pl
Szczech powinien sie zająć muzyką bo podobno jest muzykiem. Sędzia perfakcyjnie wydrukował mecz . Kopletny komik ale oczywiście nikt go nie ukarze bo ktoś pilnuje wynikow. Sedzia jest z podlasia wiec wiadomo pod kogo gwizdał. Zenujacy arbiter.

Majkel - 19 maja 2013, 16:32:49 - *.dynamic.chello.pl
Brawo kolejne zwycięstwo w lidze! Piękny wynik
GKS Katowice wpisany w Moje życie!!!
GieKSa&Banik&Torcida

okocimiak - 19 maja 2013, 17:22:52 - *.internetdsl.tpnet.pl
dramat gry okocimskiego ,co ten trener z nimi zrobil kogo to byla decyzja wzias tak slabego trenera PALIKA jakas masakra ,gdzie jest rzadzacy pan marek ???

pentko - 19 maja 2013, 19:35:11 - *.brzesko.mm.pl
do okocimiak : to że okocimski gra kiepsko to nie wina trenera Palika , sciągnięci zawodnicy z smułką na czele to kopacze co najwyżej na 2 ligę aon ich nie ściągał , jak to mówią z pustago nie nalejesz, błąd był wcześniej , porywanie sie na 1 lige było poronionym pomysłem ,chore ambicje kwasniaka wyłożyły klub , browar zamiast dołożyć zmniejszył dotacje na klub , chore było co zrobił łętocha zgadzając sie na 11 nowych zawodników, wystarczyło sciągnąć napastnika , ofensywnego pomocnika i 2 stoperów , było potrzebne , podziękować smułce i zostawić sise który radził sobie coraz lepiej i chciało mu sie grać, z tego co mamy chleba nie będzie , rozwalono nie złą drużynę która była b. dobra na 2 ligę , na pierwszą trzeba było wzmocnić tak jak stomil wartościowymi piłkarzami . teraz to wola boska i skrzypce co sie będzie działo, ale trzeba być dobrej myśli w czerwcu będą nowe wybory i nowa krew może ruszy coś z miejsca,

GieKSa - 19 maja 2013, 19:56:03 - *.toya.net.pl
brawo GKS szkoda że dopiero pod koniec sezonu taka seria, jakby wczesniej to może byśmy sie wlaczyli do walki o awans

okocimski - 19 maja 2013, 21:39:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
tam nik w tym okocimskim nie wytrzymuje dyrektor sam odszedl .drugiego zwolnili -dramat kto tym smiesznym wiejskim klubem rzadzi ????zaleglosci sa spore wobec zawodnikow i poprzedniego trenera ....

Bochnia - 19 maja 2013, 22:12:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tacy zawodnicy jak w Okocimskim którzy w każdym meczu przechodzą obok gry powinni grać za friko. Smółka to tragedia koszmar Okocimskiego. I tak jak pisał to już ktoś wyżej sprowadzono w przerwie zimowej armie zezłomowanych kopaczy którzy chcieli przezimować do następnego sezonu i efekt jest opłakany . Koman ,Chyła, Flis Byrtek,Smółka to zawodnicy co najwyżej na III ligę w tej chwili.Jedynym zawodnikiem który naprawdę dobrze gra i warto było go zatrudnić jest Kowalski. Chłopak naprawd potrafiący grać w piłę. Co się dzieje z Jeromienką ? dlaczego Łytwiniuk siedzi na ławie? Po co było zatrudniać Palika skoro jest w Brzesku Manelski jest Policht jest Jarek Palej. Licencję można załatwić każdemu jak się chce. Dziesiątki tysięcy pochłonęła rejestracja piłkarskiego złomu który gra gorzej niż ci co zostali zwolnieni. Na marginesie to sędzxiowie też ładne wałki kręcą .Ten Szczech to powinien A-klaę sedziować wydrukował mecz perfekcyjnie z GKS-em

Bochnia - 19 maja 2013, 22:27:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obejrzyjcie wszyscy kibice skrót meczu Okocimski -GKS . Kompromitacja trójki sędziowskiej. Jak można być tak ordynarnym drukarzem. Co na to PZPN ? co na to Boniek ? Co na to kolegium sędziów ? Ano nic .Bagno było jest i będzie .Polska Piłka Nożna jest zabijana w dużym stopniu przez środowisko sędziowskie.

WNC - 20 maja 2013, 11:17:12 - *.centertel.pl
Piekne zwyciestwo i znowu dobra liczba naszych na wyjezdzie oby tak dalej a w nastepnym sezonie walka o Extraklase