19 maja 2013, 15:20:08 - Adrian10
Žalgiris Wilno zdobywcą Pucharu Litwy

Žalgiris Wilno, w barwach którego występują Kamil Biliński oraz Jakub Wilk, wygrał w rzutach karnych 8-7 w finale Pucharu Litwy z FC Šiauliai. W regulaminowych 120 minutach gry padł remis 3-3 (2-2, 2-2, 3-3). Biliński opuścił boisko w 73. minucie spotkania zmieniony przez Vedrana Gerca, zaś Wilk rozegrał cały mecz.

19 maja 2013, 12:30 - Kowno (S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras)
Žalgiris Wilno 3-3 pd. k. 8-7 FC Šiauliai
Andro Švrljuga 13, Andrius Skerla 45, Vedran Gerc 91 - Arminas Vaskela 5, Marko Rašo 34, Tomas Birškys 98

karne: (0-0 Andro Švrljuga - obroniony), 0-1 Marko Rašo, 1-1 Andrius Skerla, (1-1 Niko Tokić - obroniony), 2-1 Vedran Gerc, 2-2 Darius Jankauskas, 3-2 Mantas Kuklys, 3-3 Filip Zderić, 4-3 Luka Perić, 4-4 Arminas Vaskela, 5-4 Paulius Janušauskas, 5-5 Tomas Snapkauskas, 6-5 Jakub Wilk, 6-6 Leonid Musznikow, 7-6 Artūras Žulpa, 7-7 Tomas Birškys, 8-7 Egidijus Vaitkūnas, (8-7 Deivydas Lunskis - obroniony).

żółte kartki: Egidijus Vaitkūnas, Kamil Biliński - Mantas Fridrikas.

sędziował: Nerijus Dunauskas.

W barwach drużyny prowadzonej przez Marka Zuba wystąpili także znani z polskich boisk Andrius Skerla oraz Pawieł Komołow. Skerla grał cały mecz i zdobył jedną z bramek dla gospodarzy, przy której asystował Jakub Wilk. Komołow z kolei został zmieniony w 87. minucie spotkania przez Vaidotasa Šilėnasa. Poza meczową kadrą znalazł się Georgas Freidgeimas.

t. - 19 maja 2013, 15:21:50 - *.97.90.154
Karne horror! Brawo Panie Zub!

LEGNICA - 19 maja 2013, 15:25:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak Myślicie , gdyby Legia czy Lech spotkali się z nimi w Lidze Europy , wstydu by nie przynieśli ?

kibic - 19 maja 2013, 15:30:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Levadia, Vetra, Dinamo Tbilisi dlaczego nie Žalgiris?

Jack - 19 maja 2013, 16:10:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piechniczek się cieszy "Polska myśl szkoleniowa" tryjumfuje.

z - 19 maja 2013, 20:10:49 - *.ssp.dialog.net.pl
@jack nie śmiej się z litewskiej ligi bo jest coraz lepsza chciałbym żeby któraś z naszych drużyn trafiła na Zalgiris i watpie czy sobie z nimi poradza

DENIS - 19 maja 2013, 20:31:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje

Lenin - 19 maja 2013, 23:42:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wie ktoś jaka TV pokaże polskie kluby w pucharach w tym roku ?

Jones - 20 maja 2013, 10:08:29 - *.kielce.vectranet.pl
Pewnie nikt nie będzie pokazywał bo 3/4 ligi nie może grac w pucharach to jest żenada wiec kogo maja pokazywać.Ta sytuacja przestaje byc smieszna. Ale bardzo dobrze ze wreszcie ktos przestaje sie piescic z tymi klubikami i nie daja licencjii!!!!